Diskuze k Android aplikaci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11823

Host
Konečně jsem to rozchodil :)
Stáhnutí 275 MB pro začátek je děsivý porod, a když to konečně doběhlo, aplikace po připojení do města okamžitě spadla. Restart telefonu naštěstí pomohl, a již běží.
Za sebe můžu říct, že se aplikace v ničem neliší od Apple verze, takže spokojenost, už s sebou nemusím všude tahat tablet :)
Jen na mým mikro displeji, než něco najdu, tak scrolluju tisíckrát na všechny strany :D
 

DeletedUser4125

Host
:confused:
Dneska se mi stahnul nejaky update a NENI to dobry.. (Nexus 5, Droid 5.0)
- prestaly fungovat notifikace o vyrobe atd.
- posbiram vyrobu a nad polovinou fabrik se NEobjevi "mesicek", nejde na ne kliknout k zadani vyroby, musim se odhlasit a prihlasit z5
 

DeletedUser12590

Host
Ahoj všichni.
Mě to máká úplně supr na Samsung Galaxy S3.
Musím říct,že se tohle vývojářům opravdu povedlo.Samozřejmě každej telefon je jinej a budou muset vychytat mušky. :)
Mě se nezobrazuje jen honba za pokladem,nebo jsem to ještě nenašel,ale jinak to maká rychle a bez závad.Prosím jen vývojáře o doplnění té honby,nebo mi prosím někdo řekněte jestli sem jí někde nepřehlédl. :))))))
 

DeletedUser3139

Host
Tuším, že ses nepřehlédl. :cool: Mně to taky nechodí. Ale nechodí toho víc (pošta, CvC a další). Jako obvykle. Takže s tou chválou bych šetřil. Ale je fajn, že to spustili před velikonocemi, sběr vajec to umí dobře. Co mně mile překvapilo, to je rychlost. Na tabletu mi to jede fajn, líp než na notebooku. :cool:
 

DeletedUser12526

Host
Nefunkční na Androidu 2.3.6, to je slávy !:D Aspoň budu telefon dál používat jen k práci.
 

DeletedUser2059

Host
Já mám vše zatím bez problému, jen mi hra občas spadne, když vybírám jednotky do útoků a to je zlé, protože má bojová aktivita se zvýšila o 300%, nerad to přiznávám, ale bojuji už i na toaletě.
 

DeletedUser

Host
Mě se u sousedů, spolucechovníků a přátel nezobrazují jména, jsou tam jen tři tečky. Asi je můj telefon příliš malej. :) Neřešil to už někdo? Jinak všechno funguje jak má. :)
 
Nejde nainstalovat, stále hlásí nedostatek paměti při stahování těch 275Mb. Nechápu proč si to ty potřebný data neuloží na SD kartu kde mám volných několik Giga. Tohle se vám nepovedlo.
 

DeletedUser2059

Host
Zkus to vždy opakovat, mě to také hlásilo, místa jsem měl dost. Dojelo mi to na 70% a pak hlášení nedostatek paměti, vratil jsem se, přihlásil znovu a už to dojelo na nějakejch 73% a tak jsem to neustálým přihlašováním a vracením tak nějak dodělal. Pravda vymazal jse msi jednu aplikaci, ale místa jsem měl i před tím dostatek.
 

franek711

Nováček
Ahoj jsem moc rád že jsme se dočkali,moc nám to pomůže třeba na dovolený.Je mi jasné že se vše časem doladí a nemůže být vše hned na 100%.Přesto bych se přimlluvil za první úpravu aby ostatní hráči měly svá jména.Nemohu takto odhazovat body konkrétnímu hráči.Děkuji
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj jsem moc rád že jsme se dočkali,moc nám to pomůže třeba na dovolený.Je mi jasné že se vše časem doladí a nemůže být vše hned na 100%.Přesto bych se přimluvil za první úpravu aby ostatní hráči měly svá jména.Nemohu takto odhazovat body konkrétnímu hráči.Děkuji

Jo, to by bylo dobře, ale přestože jsem optimista, tak v této hře to funguje tak, že tvůrčí tým má tak nějak rozházené priority. Seká chyby jako Baťa cvičky, pak je halasně v každé aktualizaci opravuje, sice s dost nízkou úspěšností (viz třeba blinkající pošta :cool: která vytrvale vzdoruje všem aktualizacím už přes dva roky) a tak bych s těmi nadějemi byl dost skeptický. :cool:
 

DeletedUser10375

Host
Tak poctivě stahují pokaždé, když to hra potřebuje a už jsem na 413 MB. Na kolika budu tak za měsíc , jsem zvědav!
 

DeletedUser2059

Host
Já mám všechny hráče pojmenované :) nemám v tom problém, někdo to už hlásil, ale snad se to brzy nějak vysvětlí.
Je pravda kopape, že ty stovky MB vyhlížejí dosti nepřátelsky, ale snad to růst moc nebude.
 

DeletedUser11982

Host
Po dlouhých měsících čekání a nekonečných cest bez možnosti zahrát si naši oblíbenou hru jsme se konečně dočkali. K Velikonocům nám vývojáři darují mobilní aplikaci Forge of Empires pro zařízení s operačním systémem Android! Už máte staženo a hrajete? Jste zrovna na cestě do školy či do práce a sbíráte výrobu nebo dobývate území? Podělte se s námi o vaše názory a sdílejte radost s celou herní komunitou :)

Nezobrazuje se mi na androidu honba za pokladem. Je tam a nebo není?
 

DeletedUser7592

Host
Možná by stálo za to, udělat zde seznam co vše v android aplikaci chybí oproti PC verzi.
Je toho totiž požehnaně. Počínaje absencí CvC, přes nemožnost nabrání/rušení přátelství, profilu hráče, zpráv, atd., až po absenci jakýchkoli žebříčků. Opravdu to nebude krátký seznam. Jen se musí najít obětavec, co to zmákne :)
 

Henzisek

Znalec
Spíš je otázka jestli je lepší mít aplikaci se základními možnostmi, nebo čekat na aplikaci až tam budou všechny možnosti.

Já jsem s podobou zatím spokojený.
 

DeletedUser7592

Host
Nechci řešit spokojenost s aplikací. To je zcela subjektivní věc každého hráče.
Jde spíše o to, udělat si jasno, co od android verze očekávat a co ne. Výpisem možností (nemožností) se zároveň zodpoví spousta budoucích dotazů ohledně funkčnosti apod. Prostě souhrn vlastností. Ušetří to námahu a čas když někdo bude hledat něco, co tam není a následně vysvětlování, že to tam ani nenajde.
 

DeletedUser11887

Host
mne na mobile nejde vobec stahnut ma to obmedzeniua?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru