Diskuze k Android aplikaci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
franek711, u některých telefonů s menšími rozměry to tak prozatím funguje, věc se řeší.

Instalování aplikace napoprvé je zdlouhavý proces, buďte prosím trpěliví, jediná možnost nefungování instalace je buď špatné připjení k síti, nepodoporovaný systém nebo nedostatek paměti v zařízení.

Aktualizace pro tablety a telefony jsou vydávány intenzivní rychlostí, podívejte se zdali nejde aplikace aktualizovat, já ji dostahoval už asi 4x.
 

DeletedUser4759

Host
Tak už to pár dní zkouším stáhnout, jak z obchodu play, tak přes stránky hry a nic.
Chyba při stahování aplikace Forge of Empires. V externím úložišti není dost místa.

Pravda mám k dispozici jen 1,99GB ale tolik ta aplikace snad nepotřebuje ne?
Huawei U8815(G300) , Android 4.0.3
Jo a připojuju se přes Wifi a ADSL v reálu 30,91M/2,46M, takže rychlostí dat to nebude.
Restartoval jsem telefon a nic to nepomohlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12659

Host
Mám Xperia L; tak ob den nebo ob dva musím stále stahovat updaty 150 - 250mega.....nevím proč

Druhá věc: není tam honba za pokladem.....šptaně, špatně :)
 

DeletedUser3139

Host
franek711, u některých telefonů s menšími rozměry to tak prozatím funguje, věc se řeší.

Instalování aplikace napoprvé je zdlouhavý proces, buďte prosím trpěliví, jediná možnost nefungování instalace je buď špatné připjení k síti, nepodoporovaný systém nebo nedostatek paměti v zařízení.

Aktualizace pro tablety a telefony jsou vydávány intenzivní rychlostí, podívejte se zdali nejde aplikace aktualizovat, já ji dostahoval už asi 4x.

Thomasi, je sice asi správné, že chválíš naše velké tvůrce a uklidňuješ nás. :cool:
Ale zkusíme to drobet jinak. Včera proběhla tuším už pátá aktualizace formou přehrání celé části hry, co máme doma v mašince. Ví někdo, co se konkrétně opravovalo? Jako po každé velké i malé aktualizaci jsem si projel hru a nikdy, opakuji nikdy jsem nezjistil nic nového. Takže to vypadá, že prostě někdo vymyslel nový systém aktualizací a to, že ob den se hra aktualizuje, ale stále na stejno. Nebo ty víš, co bylo konkrétně aktualizováno v těch už asi sedmi aktualizacích? :cool:
Psal jsem na support a ani oni neví, co se konkrétně aktualizuje. Nepřekvapuje mně to, protože to tak funguje vlastně od začátku hry, i když podle mně by asi měla spolupráce se supporty a moderátory vypadat drobet jinak. Ale s tím bohužel ani já, ani vy nic neuděláme. :(
Jediný rozdíl v aktualizacích mezi verzí na PC a zařízeními Android je ten, že u PC jsou aktualizace vyhlašovány pomalu s ohňostrojem a tady se zas vše tutlá. :cool:
 

DeletedUser10375

Host
Obsahy těch aktualizací by mne také velmi zajímaly.Před 14 dny hra zabírala 413,nyní, po několikátém stahování jsem na 366 MB. Změnu jsem žádnou nenašel.Takže co to vlastně pokaždé stahujeme?
 

DeletedUser10361

Host
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli aplikace FoE podporuje také mobil Nokia a OS Symbian? Děkuji. Radek.cz
 

DeletedUser12686

Host
Tak co jsem tak zpozoroval muzeme stahovat stale dokola a dokola, protoze me osobne to stahne vzdy obsah ale nikam se neulozi takze pokazde kdyz se odhlasim a prihlasim znova hura stahovat znova :)
 

DeletedUser

Host
To, že se vám stahují data je tím, že máte nejspíš nějakej program na čistění cache. Ty soubory co se stáhnou se pro mobil tváří jako dočasné soubory a on si je smaže, mají něco kolem 260Mb, což je i dost, já ten problém vyřešil že jsem hodil link na SD kartu, už mi to nezabírá místo v mobilu a hlavně se to nemaže, bohužel jde to udělat jen pokud máte root. Pro ty kdo mají zájem napíšu sem návod:

První předpoklad je ROOT.
Poté musíte mít staženej a nainstalovanej nějakej terminál emulátor a v něm zadáte tyto příkazy:

su
cd /data/data/com.innogames.foeandroid
rm -R cache
mkdir /sdcard/foe/cache
ln -s /sdcard/foe/cache cache

Tímhle postupem vytvoříte na kartě složku foe ve který je složka cache a do ní se budou stahovat data, po tomhle postupu se data musí znova stáhnout protože jsou smazaný, tentokrát se ale stáhnou na kartu.

Postup pro vrácení do původního stavu:
su
rm -R /sdcard/foe
mkdir /data/data/com.innogames.foeandroid/cache

Po tomhle se znova budou muset stáhnout data, ale tentokrát zas původně do mobilu.
 

DeletedUser12686

Host
Tak tenhle postup jako pro me pro lajka je absolutne nepochopitelnej. bohuzel nemam tucha jak to udelat ani stimhle navodem
 

DeletedUser

Host
Stačí to řádek po řádku přepsat a po každym řádku potvrdit, ale předpokládám, že největší problém je rootnutej telefon.
 

DeletedUser12686

Host
Stahnul sem root i tErminal ale dam prvni prikaz Su a napise to not found takze předpokládám ze to bude telefonem
 

DeletedUser

Host
Záleží podle čeho je ten telefon rootovanej a jestli se rootnul, ale kompletní root obnáší i aplikace supersu a její alternativy a ta uděluje právě práva a povolí příkaz su, po zadání toho příkazu vyskočí okénku jestli se mají aplikaci povolit super user práva.
 

DeletedUser3139

Host
Tak zase po pár dnech hraní se musím ozvat. Mám dvě věci. ta první, méně důležitá je, že mi Thomas neodpověděl na můj příspěvek č. 65. Asi toho máš hodně, co? Nevadí! :cool:
Ale ta druhá je dost otravná. Jedná se o aktualizaci tuším z minulého týdne. Nejen že bylo dodáno tlačítko na automatický boj, ale zůstalo ještě to původní okno. Takže to musíte potvrdit 2x. A aby toho nebylo dost, tak zmizel údaj o počtu bodů získaných vítěznou bitvou. Body se sice přičítají k celkovému počtu, ale počet bodů za bitvu chybí.
 

DeletedUser12225

Host
Ahoj, nedávno jsem byl bez notebooku, tak jsem si stáhnul aplikaci FoE, do mobilu (s Androidem) je fajn, fungujou všechny základní funkce, prostě fajn... jediný, co mě opravdu štve, že celá ta aplikace, a mimochodem je (samozřejmě) dost velká, nejde hodit na mikroSD kartu!! na rozdíl od drtivý většiny her co jsem v mobilu měl. musel jsem tedy většinu toho smazat abych tam foe nacpal :((
 

DeletedUser2059

Host
S tím jsem se musel smířit, vyčlenil jsem si na aplikaci, sice s lítostí, docela dost místa, protože s každou aktualizací trochu nabude, ale protože je to FoE na velikost nepřihlížím, u ostatních aplikací ano. Možná, že ty věci, co jsi musel smazat, sis mohl hodit na tu SD kartu?
 

Milford78

Turista
Ahoj, mám dotaz k notifikacím androidí aplikace FoE. Mám notifikace zapnuté. Ale štve mě, že nedokážu ovlivnit, že má být notifikace jen zvukem bez vibrací nebo případně úplně tichá jen s ikonkou ve stavovém řádku smartfonu..
Netušíte někdo, jestli tohle můžu nějak nastavit? Díky moc
 

Dan 77

Veterán
Ahoj, mám dotaz k notifikacím androidí aplikace FoE. Mám notifikace zapnuté. Ale štve mě, že nedokážu ovlivnit, že má být notifikace jen zvukem bez vibrací nebo případně úplně tichá jen s ikonkou ve stavovém řádku smartfonu..
Netušíte někdo, jestli tohle můžu nějak nastavit? Díky moc
V nastavení zvuku -> nastavení upozornění. Nejsem si jistý, jestli ti to pomůže, doufám, že jo.
 

DeletedUser

Host
kdy pujde v aplikaci hledat poklad a ucastnit se cechovnich valek? proc se mi spousti v mobilu apka kdyz se chci nalogovat pres prohlizec?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru