Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

DeletedUser

Host
Dnes fajn ukol. Postup na vkladani obrazku je myslim dosti jasne popsan, to jde nepochopit?
 

Danielis001

Psavec
Už to mám, ale od 3. bodu jsem to dělal mnohem snáz, akorát ta co mi radila, tak jí to nešlo otevřít, a lawnotovy se to na první pokus povedlo :D
 

DeletedUser13678

Host
Při nahrávání screenu mi to hlásí, že se vyskytla následující chyba- Chyba při nahrávání vašeho souboru. Proč? Je velikost souboru omezena?
 

DeletedUser9061

Host
Kde jsi to nahrával? Některé stránky požadují opsat nějaký kontrolní kód, v případě chyby hlásí chybu. Že by byla velikost omezena, to netuším. Ale nahrával jsem tam dřív i celkem velké obrázky. ;)
 

DeletedUser13678

Host
Počkej, to si asi nerozumíme. U 4. otázky je napsáno udělej screen a obrázek sem vlož. Tam, kde se odpovídá, jsem klikl na "nahrát soubor" a chtěl screen vložit. Tam, resp. tady na stránkách mi to tedy hlásí tu chybu. Proto jsem se ptal na omezení velikosti. Mám tedy screen uploadovat na nějaký server a sem hodit jen odkaz? To ze zadání bohužel není zřejmé a začínající hráč to nemůže vědět. Zvlášť, pokud v zadání úkolu je vlož sem screen a pod políčkem na odpověď je možnost nahrát soubor.
 

DeletedUser13279

Host
Ahoj, muzete prosim poradit, jak vlozit prilohu, kdyz v momente kdy ji chci pridat se mi asi 10 vterin nacita, ze se to priklada, pak to zmizi a soubor nikde neni. Zkousela jsem na tabletu i v mobilu, ale vzdy stejny vysledek. Predem dekuji
 

DeletedUser13279

Host
Dekuji, vim, ze velikost je omezena, ale 1 MB, soubor mam o dost mensi, tak me jen zajima, proc to nejde, zda-li to neni spis technicka chyba..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13041

Host
Takže úplně tak nesouhlasím s výsledky 3. kola - Qgiveři. Existuje portál Forge of Empire - wikia (screeny viz níže), kde je vedeno 7 Qgiveru, přičemž Hasdrubaal je veden v kolonce speciálních Qgiveru spolu s Frostym, Marion, Sherifem a podobně. Na wikii spolupracují tvůrci Inno.
Qgivers2.jpg qgivers1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Hasdrubaal zadává úkoly v hlavní příběhové řade, v raném středověku (bonusové území). Proto patří do naší otázky jako jedna z odpovědí. ;)
 

DeletedUser13041

Host
Hasdrubaal zadává úkoly v hlavní příběhové řade, v raném středověku (bonusové území). Proto patří do naší otázky jako jedna z odpovědí. ;)

Tyhle odpovědi moderátorů mě baví. Nadhodím problém, podpořím ho nejmíň dvěma argumenty, odpověď je "Protože."

Citace z výše jmenovaného serveru Forge of empires wikipedie:
Hasdrubaal - he becomes a quest giver for the bonus quest line in Early Middle Ages. Harsdubaal Barkas…

Tedy jako bonusový q giver pro bonusovou dějovou linii. To skoro beru jako přímo vložený event. Sami tvůrci INNO jej označují jako bonusového Qgivera a mezi ty základní ho neřadí. Tak aspoň ty zadání úloh piště trochu důsledněji a důkladněji a hlavně jednoznačně, když už nejste schopni pak uznat svůj omyl.
 

DeletedUser9061

Host
Má vůbec cenu odpovídat na tyto "chytré" příspěvky?
V otázce máš jasně zadáno (mimo těch z eventů) jak to mám napsat velký, abys to viděl??
Je to jak píšeš bonusová linie, ale nikoliv event, nikoliv. ;) Žádný omyl z naší strany rozhodně nevidím, spíše jinde :)
 

DeletedUser13654

Host
Takže úplně tak nesouhlasím s výsledky 3. kola - Qgiveři. Existuje portál Forge of Empire - wikia (screeny viz níže), kde je vedeno 7 Qgiveru, přičemž Hasdrubaal je veden v kolonce speciálních Qgiveru spolu s Frostym, Marion, Sherifem a podobně. Na wikii spolupracují tvůrci Inno.

Musím s tebou nesouhlasit. InnoGames wikii nespravuje, je to stránka kterou většinou dělají hráči a nebo lidi pověřeni týmem Forge of Empires.
 

DeletedUser13041

Host
No, asi nemá cenu dál se bavit. Moderátor tu bude jednat jako profesionál tím stylem, že bude reagovat slovy "chytré příspěvky", místo toho, aby se chytil za nos a přislíbil, že bude příští zadání věcné a jednoznačné. Ale na arogantní přístup moderátorů zde už jsem si skoro zvykl - obzvláště po fiasku ve velikonoční soutěži.

Aseta1: Ano, jak správně uvádíš v mé správné citaci, Na wiki inno spolupracuje. Ne, ačkoliv je to bezpředmětné, slovo spolupracuje neznamená spravuje. Toto je i takto již napsané i na titulní stránce stránek.
 
Nahoru