Diskuze ke Chrámu relikvií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9928

Host
Sakra, dostal jsem zprávu o chrámu relikvií a vidím, že je řada hráčů, kteří jsou již na buhvíkolikaté úrovni. Znamená to, že tu byla již dříve nebo že měl někdo jiné informace nebo nevím co.
 

DeletedUser13041

Host
Mě dostává to, že s novou budouvou na expedice vylezou v půli expedice - ne na začátku nové, ale v půlce, kdy ti aktivnější - ve fungujících aktivních ceších, už mají odbojovaný třetí lvl epedice a jsou tak oproti těm méně aktivním zcela nelogicky diskriminovaní.
 

DeletedUser6896

Host
A už tu budovu někdo máte? Nebo kde bych mohl přispívat, abych získal plánky?

Předem děkuji

BZZSOFT
 

DeletedUser5384

Host
A) Nenapsal jsi svět,na kterém hraješ
B) Jen na této stránce jsou dva příspěvky,jeden přímo vybízí k dotacím a druhý píše,že ji má.
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s tím, že budova je neefektivní, spolkne spoustu bodů, zboží a zabere místo a když se mi konečně podaří najít relikvii, tak dostanu 1000 zásob a můžu se uplácat smíchy. =))) Raději si na to místo postavím budovu na zásoby, zboží nebo jinou velkolepou budovu, která bude větším přínosem. =)
Na druhou stranu ale chápu, že Chrám relikvií může být novým přínosem pro ty, co už dosáhli všeho a potřebují povzbudit ke hře =)
 

DeletedUser5384

Host
Mawuska: Ono přesně, jak říkáš dost záleží na tom,jak daleko ve hře jsi. Rozumím tomu,že někde zkraje raděj postavíš něco smysluplného než molocha 6x6, který ti zabere půlku vesnice :D Ale pokud jsi dál,máš zásoby v milionech a zlatý v miliardách a v zásobníku pár rozšíření- proč to nepostavit :) Nikomu to neubližuje,chleba to nežere a to místo-srovnej si- já třeba teď po eventu postavil hřiště plus 2x hlavní a 2x nekrytou tribunu.Fotbal mi sice moc nebere,ale aspoň děcka ve městě nezlobí :D Takže mě ta sranda stála 36 políček,stejně jako mě bude stát Chrám. Nevěřím tomu,že by ten Chrám byl méně efektivní než ten fotbalovej plácek. A i kdyby,aspoň je to barevný a hezky se na to kouká :D
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s tím, že budova je neefektivní, spolkne spoustu bodů, zboží a zabere místo a když se mi konečně podaří najít relikvii, tak dostanu 1000 zásob a můžu se uplácat smíchy. =))) Raději si na to místo postavím budovu na zásoby, zboží nebo jinou velkolepou budovu, která bude větším přínosem. =)
Na druhou stranu ale chápu, že Chrám relikvií může být novým přínosem pro ty, co už dosáhli všeho a potřebují povzbudit ke hře =)
Mawuska: Ono přesně, jak říkáš dost záleží na tom,jak daleko ve hře jsi. Rozumím tomu,že někde zkraje raděj postavíš něco smysluplného než molocha 6x6, který ti zabere půlku vesnice :D Ale pokud jsi dál,máš zásoby v milionech a zlatý v miliardách a v zásobníku pár rozšíření- proč to nepostavit :) Nikomu to neubližuje,chleba to nežere a to místo-srovnej si- já třeba teď po eventu postavil hřiště plus 2x hlavní a 2x nekrytou tribunu.Fotbal mi sice moc nebere,ale aspoň děcka ve městě nezlobí :D Takže mě ta sranda stála 36 políček,stejně jako mě bude stát Chrám. Nevěřím tomu,že by ten Chrám byl méně efektivní než ten fotbalovej plácek. A i kdyby,aspoň je to barevný a hezky se na to kouká :D
I tak... nasázíš stovky bodů do úrovní a až v 10. máš 5,5 % šanci na výhru nějaké hodnotné ceny a 67 % šanci, že dostaneš zásoby, kvůli 5% šance v 10. úrovni o tom opravdu budu uvažovat, až nebude do čeho píchnout. =))) Jinou funkci ta obrovská stavba nemá.
 

DeletedUser5384

Host
Máš svou pravdu :) Ale na druhou stranu,jsou tu tací,kteří ten 10.lvl měli dřív,než jsem stačil vybrat FP ze zásobníku abych přispěl :D Grat, Kayro :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Nevím proč ti věřit, že by tahle budova oproti budovám v téhle hře i jiných hrách byla až zase tak až moc super (i podle toho co Inno uvádí jako odměny) se mě nezdá. Navíc je to krátce. Nicméně asi vím proč to píšeš.....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru