Diskuze ke Chrámu relikvií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
ale jo:
"Už jsem dostal 100 FB, 2x10 tuláků a strážný oheň. Mě to tedy nepřipadá jako zbytečná budova :).
Pokud má někdo zájem na C jsou k mání plánky. Nick lejbis"

Nicméně jeslti je opravdu takhle super, tak jdu do ní hned při první příležitosti....
 

Svatej

Legenda
Nevím proč ti věřit, že by tahle budova oproti budovám v téhle hře i jiných hrách byla až zase tak až moc super (i podle toho co Inno uvádí jako odměny) se mě nezdá. Navíc je to krátce. Nicméně asi vím proč to píšeš.....
Nevím proč věřit tobě.... :) když tu budeme rozebírat komu nevěřit, nedělaly bychom nic jiného, navíc, osobní antipatie není důvod k serióznímu předpokladu že daná osoba lže...
Zajímalo by mě kde jsi vzal oficiální informace od Innogames co přesně tahle budova dává za odměny. Nejlepší, co se povedlo v tomhle směru získat mě, je pozorování hráčů z bety, které ale nemusí být kompletní. Pokud vím, Innogames oficiálně nikdy neřeklo které odměny a jak "raritní" dává.;)
 

Ruda80

Dopisovatel
Máš pravdu, postavím to, už se těším na ty odměny.... 2x10 tuláků nebo 100 bodů (předpokládám na lv.10) v podstavě se šancí 100% jelikož budova je nová je více než lákavé než zbytečně flákat do města ostatní VB.... podobného charakteru.
 

DeletedUser12887

Host
Které presne to neříká..ale asi z toho jak jsou možné získat odměny v expedicich to bude na procenta +/- podobně..taky si kolikrat přeji dostat svatyni a místo ni dostanu něco jiného..každopádně to zvyšuje možnosti získat něco navíc..stačí si přečíst úvod..aspoň teda tak jsem to pochopil a nakonec nikdo nikoho nenutí, aby tu stavbu stavěl.
 

DeletedUser5384

Host
Mám ji na C od večera,stála mi cca 200 mega za FP + 800 dia na zbylé plánky,ale na ty úžo ceny musím počkat do úterý,postavil jsem ji pozdě :(
Čekal jsem pranici o plánky,ale ta se zatím nedostavila:)
 

DeletedUser13041

Host
Chrám i expedice tu budou mesice nebo roky, tech par dni je naprosto bezvyznamnych ne.

Zcela vůbec ne... Je to o tom, že ti, co byli aktivní a splnili expedici, neměli první týden kde nahonit plánky, nejde o odměny, ty týden počkají, ale o hon na velkolepou budovu, zatímco ti ostatní stihli nahromadit plánky první expedicí, rychle postavit a díky honu na plánky jim bylo nakrmeno stovkama a možná tisícema bodů. Už teď, o den později, je o plánky minimální zájem, nebízí na globálu desítky lidí, zatímco ten první se za plánek platilo klidně 50-100 bodů na osobu. Ušetřit, nebo neušetřit i tisícovku bodů jen proto, že jsi aktivně splnil event dřív, než uvedli do provozu VB, už znát je. To je to o čem mluvím, to je to, co se mi zdá vcelku hloupé a nefér.
 

DeletedUser12887

Host
Někdy možná mlceti zlato, ale zase na druhou stranu ti první do toho třeba zainvestovali i diamanty..proto stavbu měli mezi prvními. Ale tím nevyvracim ani tvůj názor.
 

DeletedUser13384

Host
No jak to jen rict. Opravdu aktivni jedinec vedel temer tyden dopredu kdy presne vyjde nova VB a dobry mesic dopredu jak pujdou ziskavat planky a podobne veci takze ja bych se aktivitou az tak neohanel :).
navic i s maximalnim stestim by jsi nedokazal ziskat kompletni sadu planku na stavbu takze by jsi musel stejne dokoupit za diamanty nebo darovat u nekoho jineho. takze pokud bych chtel danou stavbu postavit rekneme mezi prvni petkou tak neni nic lehciho nez pockat na prvniho nahazet mu 35fb do 1lvl a muzu stavet vlastni Chram Reliqii. Tak to ostatne delala vetsina lidi co stavela prvni den.
Nez by jsi zvladl projet komplet expedici 1-48 tak vetsina tech “aktivnich“ uz mela 3-4lvl a spouste lidi kteri to takhle zkouseli nepadl treba ani jeden jediny planek takze vis jak.
ale to ja jen tak. samozrejme mohli udelat start nove VB se zacatkem expedice ale kdo vi jaka by byla utrata diamantu v porovnani se startem v prostred...... :)
 

DeletedUser5384

Host
Chipator mne předběhl:) Akorát jsem smolil obdobnou reakci.S tím rozdílem,že první oficiální oznámení přišlo v úterý večer:
Chrám relikvií je nová velkolepá budova, která se váže na cechovní expedice. Plánky na chrám budete moci získávat zhruba od poledne 21. července

Takže sebekriticky musím přiznat, že bylo i v mých silách ty dva dny počkat místo toho,abych čekal na novou expedici již od čtvrtka a po vyřešení současné teprv hledal po sousedech plánky:( Souhlasím s tím,že mohli klidně s tou VB vyjet v úterý ráno, ale zbytek byl na úvaze každého hráče.
Jo,a s těmi diamanty: 5 plánků jsem získal dotacemi, další 4 po 200, které mi stejně nadělilo INNO v odměnách:) Takže žádná křeč,stačí jen průběžně neutrácet za kraviny :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
jj oznameni tady na samotne hre prislo v utery ale na mobilni aplikaci hry (pri aktualizaci na google play) bylo mnohem drive. Ja to v cechu psal v pondeli 21:42. a bylo to tam tusim uz nekdy o vikendu. je skoda ze to nemaji uplne synchronni a kazdou vec se clovek dozvi nekde jinde :).
 

DeletedUser13041

Host
...
navic i s maximalnim stestim by jsi nedokazal ziskat kompletni sadu planku na stavbu takze by jsi musel stejne dokoupit za diamanty nebo darovat u nekoho jineho. takze pokud bych chtel danou stavbu postavit rekneme mezi prvni petkou tak neni nic lehciho nez pockat na prvniho nahazet mu 35fb do 1lvl a muzu stavet vlastni Chram Reliqii. Tak to ostatne delala vetsina lidi co stavela prvni den.
Nez by jsi zvladl projet komplet expedici 1-48 tak vetsina tech “aktivnich“ uz mela 3-4lvl a spouste lidi kteri to takhle zkouseli nepadl treba ani jeden jediny planek takze vis jak.
...... :)

Mno... První dvě obtížnosti jedu na autoboj, takže by to bylo max o medailích na pokusy, který tak nedostupný nejsou. Nicmáně i u nás v cechu hned první den byla hráčka, která na expedicích získala všechny plánky (a u ní pak většina cechu). v tu dobu jsem měl první dvě obtížnosti odehraný, tak jako pokaždé - hned po rozjezdu - ta hráčka nedala jedinej diamant, stavěla první den. Ale chápu, že je to tah, jak tahat z lidí drahokamy. Jen mi to nepříjde moc fer.
 

DeletedUser12887

Host
Tak většinou je základ v tom..že si někdo vůbec nepřečte základní informace..
Já třeba se taky domnívám..že to bylo napsáno předem..a jak bylo psáno i výše..všichni měli stejný start ☺
Jako skutečnost jestli to bylo v polovině nebo na konci asi není úplně rozhodující.
Mezi prvními jsem viděl..kde se planky daly získat..a to viděl asi každý kdo expedici procházel..nicméně se taky třeba stalo..že místo planku..jsem dostal uplne něco jiného
A jasně kazdy utrácí nebo neutrácí dia dle svého uvážení pro někoho taky může být treba nesmysl utrácet za planky..ale opět to je věc názoru..
Jinak aktivní vědí vše..méně aktivní..kteří třeba dělají něco jiného méně..spíš jde pak o to jim trochu poradit a pomoct..nejsem si úplně jistý..ze to každý dovede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Nicmáně i u nás v cechu hned první den byla hráčka, která na expedicích získala všechny plánky (a u ní pak většina cechu). v tu dobu jsem měl první dvě obtížnosti odehraný, tak jako pokaždé - hned po rozjezdu - ta hráčka nedala jedinej diamant, stavěla první den.
Je pravda ze planky na chram nepadaji uplne standartnim zpusobem ale aby nekomu padl komplet deviti planku na VB za jedno odpoledne to uz by se vyplatilo kontaktovat pana Guinesse.Myslim ze každý kdo chtěl chram postavit co nejrychleji proste nekomu prispel na stavbu získal jeden planek a zbytek dokoupil.Ja třeba byl výjimka u kterého se stesti unavilo a planek mi padl téměř okamzite jak to bylo mozne.
 

zelvanator

Psavec
Tak zatím mám chrám 2 dny na lvl 10 bilance - 160 Fb, 250 zboží, bazar, 20 vojáků, 2 strážný ohně, 3 altány, několik plánků. Takže za mě super budova. Jen mě teda zarazilo, že se mi dneska 2x objevilo na mapě 5 relikvií, z ničeho nic. Nevíte, čím to může být?
 

DeletedUser13384

Host
Jojo je to chyba ktera se objevila uz na bete a porad tam je :).
ja tez dnes dobojoval, zavrel mapu expedici a po dvou hodinach se tam vratil a zjistil ze tam mam 1stribrny a 2x zlaty relic.
nejlepsi na cele veci ze jakmile dokoncis expedici tim ze vyberes odmenu z posledni truhly tak uz na relic nejde kliknout a jen si tam spokojene sedi a ty nemuzes nic delat :).
nastesti se mi krecek v hlave rozebehl o trochu rychleji a napadlo me zapnout mobilni aplikaci a svete div se tam to funguje naprosto bez problemu :).
kazdopadne ani ja si na odmeny nemuzu stezovat a melo by to byt jen a jen lepsi jak pujdou Chramy pomalu nahoru.
 

DeletedUser6503

Host
Jen ve zkratce...dnes jsem dokončoval na 3 světech poslední boje vyjednáváním což mě stálo ne zrovna málo diamantů.Ne nekoupil jsem je,ale i když jsem je dostal ze hry...kdoví..třeba bych nějaký časem koupil.
Ted už vím že i kdybych měl milion tak nekoupím,protože jsem dostal z poslední truhly všude plánky na Chrám.Má vize přilepšit si a získat z poslední zlaté truhly nějakou hezkou odměnu se rozplynula,stejně jako mé další pokusy v dalších,nových expedicích které budou.Skončím tam kde mě pustí vojenský bonus,protože plánky ve zlatých truhlách? To se na mě nezlobte,ale myslím že tento efekt nedomysleli a že spousta hráčů se nebude snažit expedici dokončit právě z důvodu nerovnoměrného rozložení procent.Viz 2x plánek-65% pravděpodobnsti ! To se nehodí.
 

DeletedUser13384

Host
Ne kazdy ale planuje stavet Chram jen na 10lvl. Ja budu napriklad mnohem radej kdyz mi padne 2x planek coz mi usetri 400 dia nez nejaka pochybna budova co mi bude jen lezet v inventari ci tech 100 dia.
chapu ze ne kazdy planuje davat Chram Reliqii na nejaky vysoky level ale na druhou stranu pokud ano tak jediny jiny zpusob jak ziskat planky (kdyz nechci davat 1800 dia za kazdy level) je nekomu prispivat a to mi prijde jako jeste nestastnejsi reseni pri vystavbe.
Navic sanci ziskat nejakou premiovou budovu mas porad stejnou a to 5 procent takze se ti vubec nic nezmenilo. ty planky jen nahradily odmenu 50 zbozi a nepremiovou kulturni budovu a to mi prijde jako super tah pac vyhrat jeste jeden ekologicky park tak s tim skoncim zase ja :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru