Diskuze ke Chrámu relikvií

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

peepee77

Veterán
No já se klidně můžu přihlásit, ale má ho tam už spousta lidí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Aquarius

Turista
Ahoj, možná jsem se jen špatně díval, ale u relikvie jsem nikde neviděl popis jestli jde o obvyklou, neobvyklou, nebo vzácnou... podle čeho to mám poznat? Podle typu pajduláka nebo podle barvy? A jaký je rozdíl mezi bronzovou a zlatou? Protože fakt nevím jestli 10 tuláků je super výhra. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13384

Host
Pokusim se poradit a vnest do toho trochu svetla :)
Muzou padnout tri druhy reliku.
1. Obycejny, stribrna barva reliku
mozne odmeny: 25 zbozi, 20fb, 5 jednotek, 2x nahodny nakres, premiova dekorace
2. Neobycejny, zlata barva reliku.
mozne odmeny: 200 zbozi, 100fb, 10x tulak, strazni ohen, medaile (pocet podle doby ve ktere se hrac nachazi)
3. Vzacna, nefritova barva (zelena) reliku ve tvaru draka
mozne odmeny: studanka, oaza, bazar, svatyne znalosti

Samozrejme se muzou objevit jeste nejake odmeny ale tohle je pro nastineni toho co tam pada na 100 procent.
 

DeletedUser13755

Host
Je možné sbírat relikvie taky v app na mobilu? Díky za info
 

DeletedUser5384

Host
Tak zatím mám chrám 2 dny na lvl 10 bilance - 160 Fb, 250 zboží, bazar, 20 vojáků, 2 strážný ohně, 3 altány, několik plánků. Takže za mě super budova. Jen mě teda zarazilo, že se mi dneska 2x objevilo na mapě 5 relikvií, z ničeho nic. Nevíte, čím to může být?
to netuším,zatím mám opačnej problém: chrám na osmičce,jsem 3 bitvy do konce 2. levelu a nepadlo nic.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,ano je mozne sebrat relikvie na mobilu,dokonce v prohlizeci je chyba,ktera vam po dokonceni urovne znemozni relikvii vybrat, na konci 3 urovne jsem vyresil posledni konflikt a nesla mi sebrat,ale pres mobilni aplikaci ano.
 

Ruda80

Dopisovatel
"Relikvie se ale můžou objevit i na území, které je stále zakryto mlhou. Takže chcete-li takovou relikvii objevit, budete muset v expedici pokročit.


Relikvie na mapě vydrží jen tak dlouho, dokud nepřejdete na vyšší obtížnost nebo dokud expedice neskončí."

a také zmizí když se zavře okno expedice a a tím relikvie nadobro zmizí, takže už není co objevovat ikdyž tam před zavřením byla. Nikde nevidím napsáno že se musí expedice hrát v jednom kuse do odkrytí. Je to chyba, patří to do chyb.?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
řekla bych že ano :) v minulé expedici mi v mlze zůstala až do dalšího dne... tento týden zatím nevím.
 

DeletedUser13755

Host
Rada80: To myslím není pravda, že zmizí po zavření okna expedic. Hrála jsem na tabletu a měla 1 odkrytou relikvii a 2 v mlze. Po zavření a přechodu na PC tam všechny 3 byly. Nebo aspoň mě se to nestalo.
 

DeletedUser3817

Host
ruda80 ale není první, kdo popisuje mizení relikvií. Zjevně se to někomu stává a někomu zase ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Teď jsem se rozhodl to vyzkoušet i za cenu,že přijdu o rozhodně zajímavej benefit ze stříbrný relky. Restartoval jsem,opustil okno,zas se do něj vrátil,odešel do práce,furt tam byla :D Tím netvrdím,že to není pravda,jen že to nemohu potvrdit. Jediný,na co jsem přišel je,že ikona oznamující příchod relikvie zůstane barevná i po vybrání relikvie. Šedá se obnoví až po obnovení okna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru