Cechovní expedice-odměna za 3.úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10154

Host
Nestálo by za zamyšlení zrušit odměnu za dokončení 3.lvl expedice -plánky na Chrám relikvií???? Nepřijde mi adekvátní k vynaloženému úsilí a ještě aby padala skoro vždy když má pravděpodobnost 65%. taková odměna patří max tak do 1.lvl a ne jako "odměna" k zakončení celé expedice.Myslím si že když dokončím celou expedici tak by jsem měl být odměněn za vynaložené úsilí(např, ostatní ceny co jsou v truhle) a ne dostat plánky na chrám které byť v menším počtu mohu získat už od 1.lvl.
 

DeletedUser11823

Host
Chi.. Já osobně bych 2 plánky minulý týden uvítal - chrám do teď nemám... A na E mám v cechu člověka, co si stěžuje, že už na plánky čeká 4 týdny (má chrám lvl 21, a potřebuje odemknout další lvl) - prý místo toho dostal "zbytečných 3x 100 dia a 1x studánku"... Každý má jiné potřeby, takže měnit to plošně? Já jsem proti...
 

DeletedUser11823

Host
No, tak já zrovna dokončil 3. lvl na Cirgardu, kde nutně potřebuju ty plánky... Říkám si "cokoli kromě prémiovek" a šup, prémiová kulturní budova.. No, tak zas příští týden :( Kdyb se tak daly zrušit ty prémiové budovy... Nechceme rovnou si vybírat, co bude za možné odměny v každé truhle? :)

Ano, bylo by to super, moci si vybrat, i jak psal Bobby (verze s plánky / verze bez plánků), obecně pro celou expedici (prostě si na začátku každé expedice, před prvním bojem vybrat ze dvou "systémů" odměn - ta s plánky Chrámu, nebo ta co byla, když ještě Chrám nebyl), ale přijde mi to jako zbytečná komplikace...
 

DeletedUser12151

Host
Kdybych nedostal na konci z 5 svetu 4 x planky tak to neresim, ale toto byl opravdu smutny tyden na konci expedic, takze jsem pro cokoliv co me nerozesmutni.
 

Arthoris

Odborník
Je to nedomyšlené, největší problém je ten, že u toho je 65% šance, co to má jako být?. A jak tu bylo psáno, jako finální odměna tohle WTF? Stačilo, kdyby u toho byla třeba šance 20-25 %.
 

DeletedUser12887

Host
Tak tohle těžko k tomu něco psát, co by měla být odměna?
Jsem na tom stejně jako ostatní, kde ty plánky získat ?
Bylo by to fajn mít tam lepší odměnu, třeba prémiovou dekoraci nebo 1.000 Kč na ruku, ale je to hra, musí se počítat s tím, že tam asi bude i pro velkou část hráčů odměna, která se nerovná hotovosti nebo hodnotné výhry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru