Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zelvanator

Psavec
to je pěknej nepořádek, že z úkolů nepadá balíček růží do invu, ale rovnou do baru... mě už ty eventy pomalu přestávají bavit, nedá se nijak taktizovat a mění se to na blbou klikačku...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Velké zklamání tento event. radeji bych obyč event s jistou odměnou budovy. než něco kam musím ještě z větší časti nastrkat prachy abych dostal budovu která je za 4000 srdíček
 

DeletedUser11304

Host
Osobně zatím nejhorší event, pokud nepočítáme ty s osobnostmi. Nové věci jsou na nic. Například můj zikkurat je lepší než ta vila a maškarní bál je prakticky otočený bazar, který přidává zanedbatelné množství spokojenosti. O kanálu a masce se radši nezmiňuju. Jsou to prostě další normální dekorace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Souhlas expedice oničem. jdu s modernou proti pokroku a bum pokrok mě zabije fakt by si měli dát víc záležet, jak na eventech tak na hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14077

Host
Mně se event hlavně tématicky velmi líbí a nepřipadá mi, že by na něm bylo něco špatného. Je ale pravda, že hraju teprve chvíli, takže nemám moc s čím srovnávat.

Souhlas expedice oničem. jdu s modernou proti pokroku a bum pokrok mě zabije fakt by si měli dát víc záležet, jak na eventech tak na hře.
Někteří by měli zapracovat na hře, jiní na svém vyjadřování a gramatice. :) Navíc mi připadá, že si spíše stěžujete na své taktické schopnosti a za ty tvůrci hry vážně nemohou. :)
 

zelvanator

Psavec
nikdy jsem si nestěžoval, že se nic neděje :D to už radši ať se nic neděje... mám tu o zábavu postaráno i bez eventů nebo různých nesmyslů jako je honba za pokladem nebo krčma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14077

Host
nikdy jsem si nestěžoval, že se nic neděje :D to už radši ať se nic neděje... mám tu o zábavu postaráno i bez eventů nebo různých nesmyslů jako je honba za pokladem nebo krčma
Tohle vážně nechápu. Každá možnost navíc, která něco přináší (aspoň pro někoho) a ostatním nic nekazí, je přece dobrá, ne? :)
 

RomanS24

Člen
Mně se event hlavně tématicky velmi líbí a nepřipadá mi, že by na něm bylo něco špatného. Je ale pravda, že hraju teprve chvíli, takže nemám moc s čím srovnávat.


Někteří by měli zapracovat na hře, jiní na svém vyjadřování a gramatice. :) Navíc mi připadá, že si spíše stěžujete na své taktické schopnosti a za ty tvůrci hry vážně nemohou. :)
neboj však i ty se dočkáš až se dostaneš dál.
 

zelvanator

Psavec
Tohle vážně nechápu. Každá možnost navíc, která něco přináší (aspoň pro někoho) a ostatním nic nekazí, je přece dobrá, ne? :)

Hra by se měla posouvat k lepšímu, eventy by se měly posouvat k lepšímu... Jenže bohužel to jde s nimi od desíti k pěti. Ty jsi předešlý eventy nezažil, takže ti tenhle event může připadat super :) Inno vypouští čím dál tím větší paskvili, stačí si vzpomenout na změněnej velikonoční event, nyní event, který by měl být v principu stejný jako fotbalový event a zase je odfláknutej. Skoro každý dva týdny nějaká událost, během níž dostanete naprosto zbytečný odměny. Upřednostňoval bych radši kvalitu před kvantitou.
 

DeletedUser14077

Host
Hra by se měla posouvat k lepšímu, eventy by se měly posouvat k lepšímu... Jenže bohužel to jde s nimi od desíti k pěti. Ty jsi předešlý eventy nezažil, takže ti tenhle event může připadat super :) Inno vypouští čím dál tím větší paskvili, stačí si vzpomenout na změněnej velikonoční event, nyní event, který by měl být v principu stejný jako fotbalový event a zase je odfláknutej. Skoro každý dva týdny nějaká událost, během níž dostanete naprosto zbytečný odměny. Upřednostňoval bych radši kvalitu před kvantitou.
A co si představuješ pod kvalitou?

neboj však i ty se dočkáš až se dostaneš dál.
Přesně tak, každý se jednou dočká.
No kdybych se měl orientovat podle těchto reakcí, tak bych se určitě nedočkal, protože byste mě od pokračovaní v této hře naprosto odradili. Jak si to má nováček asi přebrat, když poprvé přijde na fórum, kde se probírá nový event a všichni za něj jenom nadávají. :D Taková komunita je vážně dost odrazující.
 

zelvanator

Psavec
A co si představuješ pod kvalitou?

Kdyby si eventy aspoň zůstaly na původní úrovni a nedocházelo ke změnám v nastavení viz že z úkolů dostávám pokus rovnou do baru místo do invu...


No kdybych se měl orientovat podle těchto reakcí, tak bych se určitě nedočkal, protože byste mě od pokračovaní v této hře naprosto odradili. Jak si to má nováček asi přebrat, když poprvé přijde na fórum, kde se probírá nový event a všichni za něj jenom nadávají. :D Taková komunita je vážně dost odrazující.

to je tím, že hraješ chvíli... my co tu hrajeme už pár let to vidíme jinak
 

Svatej

Legenda
Eventy jako fotbalový...
Tohle ale JE Event "jako fotbalový" De facto krom grafiky jen jiné odměny + růže nejdou do inventu;)
Nechápu rozhořčení nad tím, že je tady další událost. Kdyby se nic nedělo tak se bude řešit to, že se nic neděje.
Smutné sledovat náš reptající český národ.
Bohužel musím souhlasit no... Osobně razím názor že lepší alespoň nějaký event než žádný...

GerionLannister: Ne všichni na fóru jen nadávají.;) Ale bohužel, je to zde oblíbená činnost pro některé.... Odradit se nenechej :)
 

DeletedUser14077

Host
Kdyby si eventy aspoň zůstaly na původní úrovni a nedocházelo ke změnám v nastavení viz že z úkolů dostávám pokus rovnou do baru místo do invu...

to je tím, že hraješ chvíli... my co tu hrajeme už pár let to vidíme jinak

A proč ukládání do baru místo do inventáře vadí? Jediný rozdíl je, že musíš růže využít už během toho dne, kdy je dostaneš, což podporuje pravidelné připojování hráčů. A hádám, že přesně to je záměrem tvůrců. Chápu, že se ti pak hůř taktizuje, ale body výzkumu jsou taky v baru a nejspíš je k tomu dobrý důvod. :)

A s tím jiným viděním to znám. Na jakýkoli server člověk přijde, vždycky se dozví, že kdysi bývalo lépe. A není to úplně lež. Vždycky se najde něco, co kdysi bývalo lepší než teď. Problém je, že vedle toho je dalších deset věcí, které se podařilo zlepšit, ale ty už všichni vidí jako samozřejmost. Změny k lepšímu totiž nebolí a tak se na ně snadno zapomíná. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru