Diskuze k Benátskému karnevalu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13837

Host
Nějak jsem nepochopila, proč se mažou pokusy se srdíčky. Večer jdu spát a mám u té masky v pravo "nasbíráno" třeba 210 srdcí a ráno se probudím a je tam jen stovka. I přes den se to tak nějak maže. Může mi to někdo vysvětlit?
 

Danielis001

Psavec
Nějak jsem nepochopila, proč se mažou pokusy se srdíčky. Večer jdu spát a mám u té masky v pravo "nasbíráno" třeba 210 srdcí a ráno se probudím a je tam jen stovka. I přes den se to tak nějak maže. Může mi to někdo vysvětlit?
A nepoužíváš před spaním zdvojnásobení šance na výhru (za 20 srdcí)?
 

traktorista

Odborník
Nějak jsem nepochopila, proč se mažou pokusy se srdíčky. Večer jdu spát a mám u té masky v pravo "nasbíráno" třeba 210 srdcí a ráno se probudím a je tam jen stovka. I přes den se to tak nějak maže. Může mi to někdo vysvětlit?
To je jednoduché, k těm maskám (kromě první vlevo) totiž sbírá celé sousedství. Když to nevybereš ty, vybere to někdo jiný (koneckonců je tam taky kolonka největší Casanova).
 

RomanS24

Člen
v německu je asi dost přistěhovalců že musej odměny dát jim a ne hráčům Foe. aby mi 3x za sebou v za truhlu 700 padl 3x plánek a to stejnej to je fakt na kulku
 
Já věděl, že jsem ten event už někde viděl. Fotbal byl výborný a i dost lidí ho hrálo. Teď? Otevřu okno a tam všude základní částky.
Nikdo to ze sousedů nehraje. Maximálně někdo nahodí něco málo na začátku kdy je nový cassanova a to je všechno. Takže většinou klikám na 100% výjmečně na 15%. Fakt nehodlám někomu nahazovat 5% šanci od začátku.
Toť k tomu výbornému eventu. Já ho hrál již na testu. A už tam bylo znát, že je divnej prostě.
Co mi na něm vadí je, že je hrozně dlouhý. Měsíc budu plnit úkoly, abych si na konci koupil jednu odměnu a to ještě možná. (Truhly za 700 fakt kupovat nebudu už na testu jsem si ověřil, že to nemá cenu).
Kdyby ten event byl poloviční nevadilo by mi to. Je prostě zdlouhavě nudný. V tom eventu se prostě nic neděje.
Podzimní event byl výborný v hledání stromů, byla v něm sociální stránka v podobě jejich sázení. Super mělo to prostě šťávu.
Todle je jak klikání pro opice.
Někteří tu píší, že klikání míčů (potažmo teď růží) z invu bylo zdlouhavé. To bylo i klikání fb a už se dají klikat přes " + " tlačítko. Nešlo by to tak stejně? Šlo co? Jenže to je moc práce.
Za mě jsem tímto eventem zklamaný. Mám eventy rád, ale tento event je tak nudný a bezduchý.

A přitom by se našlo takových nápadů jak jeje zpracovat lépe a zábavněji. Než jen nakreslit nové obrázky. Upravit již existující event a vydávat to jako novou super věc. Super nový event s kupou odměn co nikdo nechce.
 

DeletedUser11457

Host
ono taky hodně dělají ti noví sousedi, právě, že teď chybí ti střelci, co to neznají a naházejí i ze začátku. když jso uale všichni z LB, tak každý jen čeká, až se to rozjede a jediný rozjezd je, když máte před dokončením úkol a 11 růží na kontě. můžete počítat s cca 15 pokusama, tam se už dá i tu 5% šanci rozjet, jinak ne. každý si syslí plný počet, max shodí jednu za 100%, aby nepropadla a vyčkává.
největší problém právě je to, že ty růže jdou hned do eventu a ne do inventáře, takže s nimi nejde taktizovat. ceny předražené, jediné, co se snad vyplatí jsou moředrapy, ty jsou za 900 fakt luxusní, zvlášť, když za tu eventovku chtějí nehorázné prachy a přitom se ničím k moředrapu ani nepřibližuje...
 

DeletedUser13872

Host
Dnes mě láká útočiště šampiona. Má to smysl vůbec?
A když ho získám v jedné době ale postavím v jiné tak stále bude v té době ve které jsem ho získal nebo v době kde ho postavím?
 

DeletedUser5384

Host
Hele,můj názor,s kterým nemusíš souhlasit :D Šampión,nebo spíš útočiště je dobrý maximálně jako ozdoba do obýváku nad krb :D Z města jsem ho před časem zlikvidoval,ve vyšších dobách se prezentuje jako těžká,ale nedosahuje jejích vlastností a navíc nemá neviditelnost. Ale jestli se ti líbí,proč ne ? :)
 

DeletedUser13872

Host
No tak jsem ve Vrcholném středověku teprve. Brzy se chci hnout o kousek dál. Mám 3 Skrýše tuláků a Alcatraz, tak nevím zda to má smysl.
Akorát jsem vyhrál 400 srdcí tak jsem o tom začal uvažovat.
 

Svatej

Legenda
Útočiště šampiona bude vždy v té době, ve které jsi ho získal, pokud nepoužiješ renovační sadu.
Pokud máš alcatraz, šampion se ti až do koloniálu/průmyslu vyplatí. (je o chlup lepší než rychlá jednotka stejné doby)
 

Svatej

Legenda
Pokud máš útočiště a alcatraz, bude ti alcatraz produkovat šampiony z doby, ve které je útočiště.
 

DeletedUser11297

Host
V dřívějších dobách není úplně špatný, nedávno jsem s ním na betě vybouchával mapu. Ale už je z města pryč, pokud ti totiž nechodí pravidelně renovačky, tak tam prostě časem začne zavazet. Navíc se v pozdějších dobách najde vždy aspoň jedna jednotka s lepšími bonusy.
 

peepee77

Veterán
No já nevím, v zítřku šampiona používám víc než neviditelnej tank. Větší dostřel, vyšší útok a obrana oproti neviditelnýmu tanku....
 

MenestheusCZ

Turista
Benátský karneval pro mě,jak se zdá,skončil. Zasekl jsem se na prozkoumání provincie a nemám dost zboží abych mohl provincii získat.Jsem v pozdním středověku a do další doby to mám asi 200 výzkumných bodů.Na mapě mám jen dvě neobsazené provincie ale bez drátu,dehtu atd. to nedám,páč se jedná o zboží koloniálu a za dia to rozhodně kupovat nebudu. Ještě zkusim poprosit v cechu ale pochybuju že mi někdo prodá cca 100ks od každého za něco z mé doby..Takže budu asi jen sbírat růže a klikat na masky.
 

DeletedUser13872

Host
Jsem na tom podobně jen ne tak daleko. Jednu provincii jsem si nechal neprozkoumanou a druhou mám připravenou na získání.
Vypadá to že nakonec srdce vypráskám za medajle.
 

Haspro.TR

Turista
Také se vám stalo, že jste klikli na darovat růži a ona se vám nezapočítala do plnění úkolu? Mě už několikrát na různých světech a v různých dobách. Že by soudruzi z NDR někde udělali chybu?
Jinak souhlasím - event dlouhý, odměny neadekvátní, respektive oproti jiným eventům drahé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru