Diskuze k historickému okénku: Arthur Conan Doyle

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Nenene :D oni to oznámili krátce po vydání eventu o Sisi. Ale jenom na betě.;) Kdyby se nějakej chytrolín nezeptal na betafóru co znamená "Tato budova je součástí sady barokní zahrady" tak to nevím dodnes ani já.;)

A že jsem neměl potřebu se o tuhle informaci podělit? Inu, nikdo jste se neptal....:p
(to že jde o "Budovy barokní sady" vám bylo řečeno v oznámeních u daných eventů..);)

Um. To mi teda taky uniklo. Ví se, kdy bude sada kompletní?
Jste mi připoměli kiosek, jsem zapoměl že ho mám a nevěděl ani co dává :D.
 

Ruda80

Dopisovatel
Tak naštěstí mám z toho všeho co Lord vyjmenoval všechno, teda pochopitelně bez aktuálního eventu. Vzhledem k novým informacím a možností alternativy za výzkum ho dělat budu. Jinak od Inno je to zajímavý způsob jak přimět hráče plnit eventy o kterých vlastně ani nevěděli že je "musí" plnit. Nebo tedy věděli díky dobré duši která nám to řekla díky "uniklé" informaci z anglického webu.
Není těch setů víc, ještě taky z jiných předešlých eventů?
 

traktorista

Odborník
A ještě abych se vyjádřil k hlavní odměně - za mě hodně dobrý! Lidí dost, zlata taky, k tomu ještě fb...tahle budova je fajn a rozměrově vyhovuje, není nutno připojit dvouproudovkou...nechápu stížnosti :).
 
V příštím eventu by možná bylo fajn vybrat si z možných dvou úkolů., anebo mít seznam úkolů a plnit je bez ohledu na pořadí. Dost mě deptá situace, kdy mám před sebou čerstvě prozkoumanou provincii a další úkol zní, průzkum další, po něm následující je dobytí provincie. Možná by bylo dobré mít možnost to prohodit, protože takhle abych splnil event musím reálně dobýt provincie dvě. Nic moc, je to jen o frustraci a zábava nula.
 
Ta budova je hodně super je mírně pod úrovní prémiových budov co se obyvatele na čtverec týče a ještě profukuje fb. Za mě je to hodně dobrá budova, ktetou stojí za to postavit. Jediná lepší budova v mojí éře (Pokrok) je prémiové secesní sídlo za dia a věžový dům co potřebuje dvouproudou silnici.
Ostatně, ono věžák je OP budova na dvě doby dopředu pokud máte dost místa na dvouproudové :D

Ale todle je díky produkci fb předčí :)
 

peepee77

Veterán
No to je pěkný, ale není tam nic o tom, že by si někdo mohl změnit pořadí úkolů. To že budou k úkolům alternativy je věc druhá :)
 

traktorista

Odborník
Možná vám přijde, že s tím stále otravuju, ale...
japonský set má svoji jasnou značku u každé budovy, u toho barokního setu nic takového není. neměl by někdo z FoE týmu přesnější info k tomu?
 

Svatej

Legenda
Upřesnění bych také rád viděl. :D Jediné moje info je od bývalého CM bety, který dal jenom tu krátkou informaci že se bonusy budou přidávat až bude sada kompletní.
 
Vzhledem ke skutečnosti, že největší ,,špeky" v seznamu questů zůstaly a alternativy vidím v rámci úkolů 1. a 8. je dané prohlášení tak trochu k smíchu. Myslím, že volitelné prohození zrovna dvou mnou zmíněných questů dává smysl, aby byli spokojeni jak hráči, které čeká dobývání, tak hráči chystající se na průzkum. Formálně by byl event splněn a hraní by přineslo zábavu, než frustraci. O zábavu jde myslím především. Snad to dojde i tvůrcům, že samoúčelné házení klacků pod nohy fakt není to pravé ořechové a toho, aby si hráč odměnu zasloužil lze docílit i jiným způsobem.
 

DeletedUser14298

Host
Jako, sice máte pravdu, je to trošku na hlavu postavené, nejdříve prozkoumat, pak získat - ale zase, bez práce nejsou koláče. Pokud někdo něco chce, musí pro to něco udělat.

Nechápu lidi co tu budovu chválí k nebesům ale stejně pak brečí skrz provincie. Nemáte být s provinciemi tak vpřed, jinak si totiž nedokážu vysvětlit, v čem tam je takový problém.

Já například vkročím do nové doby, ke které už mám dobité nebo vyjednané provincie slrz bonus na suroviny, abych věděl co hned postavit a zbytek území mě pak už v takovém případě absolutně nezajímají a nechávám je pro tyto eventy.

A těch území není málo, abych po skončení eventu musel honem rychle do nové doby kvůli provinciím.
 

Svatej

Legenda
rOxmaNs: To protože jseš v nízké době až ti bude výkup provincie požadovat speciální zboží a armádní bonusy budou takové, že to vojensky nedáš ani s 120%/90% + krčma, tak začneš mluvit či psát jinak. ;)
Vzhledem ke skutečnosti, že největší ,,špeky" v seznamu questů zůstaly a alternativy vidím v rámci úkolů 1. a 8. je dané prohlášení tak trochu k smíchu. Myslím, že volitelné prohození zrovna dvou mnou zmíněných questů dává smysl, aby byli spokojeni jak hráči, které čeká dobývání, tak hráči chystající se na průzkum. Formálně by byl event splněn a hraní by přineslo zábavu, než frustraci. O zábavu jde myslím především. Snad to dojde i tvůrcům, že samoúčelné házení klacků pod nohy fakt není to pravé ořechové a toho, aby si hráč odměnu zasloužil lze docílit i jiným způsobem.
že zůstaly se nediv. :D Je to teprve na betě = než to dojde k nám, nějaká doba uplyne. Zatím je to ve fázi testování. ;)
 

DeletedUser13872

Host
Tak mám hotovo. Dům postaven, vypadá vskutku pěkně.
Už tu to jednou bylo že s územím to bylo popořadě, nejdříve prozkoumat a poté získat. Sice jsem hodně vepředu ale eventy pojedu dokud to půjde. Užívám si v pozdním středověku a nikam se neženu.
Barokní set stejně už dohromady nedám tak mě trápit nebude když něco vynechám.
Sranda bude až zjistíte že celí set musí být nějak u sebe, to je pak na překopání celého města.
 

DeletedUser3139

Host
Hele, jakej je rozdíl mezi dílnou a výrobní budovou? Tuším, že ve čtvrtém úkolu jsou dva úkoly a jsou tam uvedeny tyhle budovy a nefunguje to!
 

Svatej

Legenda
Hele, jakej je rozdíl mezi dílnou a výrobní budovou? Tuším, že ve čtvrtém úkolu jsou dva úkoly a jsou tam uvedeny tyhle budovy a nefunguje to!
Dílna = produkční budova vyrábějící výhradně kladiva. Třeba kovář.
Výrobní budova = budovy které mohou vyrábět i jiné věci, ale které mají jednotnou nabídku (5m/15m/1h/4h/8h/24h) Třeba bazar.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru