Diskuze k historickému okénku: Arthur Conan Doyle

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12978

Host
Me by zajimalo, kerej blbec navrhoval ten Doyluv avatar. Knir vubec nevypada jak na fotce, tenhle avatar vypada jak F. Nietzsche. To by pak mohlo byt predmetem ukolu jen rozpousteni jednotek.
 

Ruda80

Dopisovatel
No víš z nejvyšší doby, všechny budovy dávají stejně výzkumných bodů na všech úrovních, takže ne. Populace, ti pokročilejší hráčí už mají velkolepky na populaci i na to všechno ostatní. Kvůlí tomuhle bych určitě nepřestupoval do vyšší doby. Tak třeba já mám většinu Svatyní z doby ze které jsem je získal, tedy moderní.(tím ovšem neříkám že na vyšších levelech nedávají dramaticky víc zlatých) Vylepšování má smysl jenom u těch budov u kterých se to vyplatí, za mě je to Síň slávy (neplatí pro ty kteři bojujou v CVC) Nicméně pokud někdo má renovaček na všechno není problém házet všechno do současný doby. Tak asi tak. Prachy jsou v týhle hře stejně jenom na nákup výzkumáků.
 

DeletedUser12887

Host
síň slávy má vždycky smysl renovovat, pokud tedy hraješ pro cech, první co renovuju jsou síně slávy i když CvC, CE a cechovní mistrovství většinou hraju naplno nebo jsem aspoň hrál
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru