Diskuze k aktualizaci 1.106

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

po 14 dnech je opět čas na aktualizaci. V aktualizaci 1.106 byla přidána nová funkce pro trh, aby usnadnila vaše obchodování. Také došlo k několika změnám a opravám chyb. Přečtete si všechny novinky v oznámení a napište nám vaše pocity. Budeme se těšit.
 

DeletedUser13480

Host
"Mějte prosím na paměti, že může hra kvůli obrácenému postupu opět příležitostně zamrzat."

To jako vážně??? To už si z nás dělají srandu ne? :-D Takže nic nevyřešili a máme se s tím prostě smířit, že hra je prakticky nehratelná, pokud chcete na počítači mít zapnuté cokoliv jiného než jenom tuhle hru.
 

Y u m a n

Komentátor
Jasně mějte na paměti že to nebude blikat ale zamrzat .... OMG měli by v Hamburgu přestat hulit ten matroš a něco dělat !!! :)
 

Y u m a n

Komentátor
a co si chceš přečíst celé ? To že se neustále pracuje na eventech kde jako odměnu dostaneš budovu která ti dá opět body do obrany anebo budovu která ti vyrábí bod za 8 hodin a její velikost je 4*3 apod nesmysly, místo aby se konečně odstranily chyby typu v chatu odpojeno- připojeno anebo chybu když chceš posunout budovu tak se ti prodá silnice atd. Hlavně neříkej že mám starý stroj a že si mám pročistit cookies a cache jak obvykle rádi radíte. Místo těchto rad by jste měli už konečně udělat něco a zeptat se hráčů co jim vadí a kde jsou chyby a udělat nějakou statistiku aby páni vývojáři věděli kde jsou chyby. Protože když se zeptám ostatních hráčů tak nikdo neřekne mě to jede bez chyb místo toho hráči provádějí refresch a zmenšují a zvětšují okna zkoušejí to hrát na dalších a dalších prohlížečích !!! . Tak a ted můžeš říct - hra jede bez problémů je to jen další hňup co si stěžuje anebo být ten kdo pro to něco udělá aby to bylo super ! y.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
s poslední aktu to relativně nesouvisí, ale v rámci zalepování hry:
- opravdu by nešlo něco udělat s odměnami-relikviemi v expedici = já nedostanu nic jiného, než ty zatracený dekorace nebo plánky a pokud dostanu vzácnou relikvii, tak dostanu uložení budovy = co je na tom vzácného ??!!! = z plánků, Brány boha Slunce a Tváře starověku se mi už dělá zle !!! = jinak to prostě vyjádřit nemohu :))
Minulou expedici jsem dostal 13 stříbrných rel. a 5x plánky a 8x dekorace, v expedici právě probíhající jsem dostal 4 stříbrné a opět vše dekorace ??!!! - to je prostě výsměch hráčům.
Kdyby se to alespoň střídalo, aby hráč dostal pokaždé něco jiného, ale dostávat pořád dokola plánky a dekorace je směšné ??!!

A s odměnami za boje je to stejné = nedostanu nic jiného, než tu odměnu s nejvyšším procentem a o odměnách ve čtvrtém kle ani nemluvím !!!

A jinak, letošní letní kasíno mě totálně zklamalo - opět to bylo hlavně o dekoracích a pláncích= našetřil jsem 30 lístků a jak nezapracovala náhoda = ve dvou klech jsem vybral všechny plánky, všechny dekorace, pak přišly na řadu zásoby a podobně !! - prostě směšné !!!


Mohli by se nad tím vývojáři alespoň zamyslet, hra má hráče bavit a ne znechucovat a to už jen proto, že značná většina do toho vráží prachy za diamanty !!!!! - jako třeba do nesmyslného vyjednávání v expedici, kde mě vyjednávání stojí i stovky dia na expedici !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9295

Host
Aktualizace znemožnila plnění cyklyckého úkolu - "vynalož 139 bodů výzkumu" pokud tyto body vynakládám přímo z inventáře, dá se splnit pouze útratou FB z lišty. Bylo to cílem, nebo jen chyba v metrixu?

už je to opraveno, díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
jinak tady mě nebudete mít rádi, ale mně to funguje až na vyjímky v pohodě, občas hra zamrzne a spadne flash při bojích v expedici a CvC, ale to není nic nového, rozhodně to není horší, než dříve
 

DeletedUser14564

Host
Nejde mi se od včerejška přihlásit na žádný herní svět, stránka s přihlášením naskočí, klknu na svět, kde chci hrát a naskočí bílá stránka. Co s tím mám dělat? Jak se tam dostat?
 

DeletedUser14058

Host
Mno - mě aktualizace přinesla nekonečné načítání úkolových ikonek vlevo nahoře, na mapu světa se dostanu jen občas a to až na několikátý pokus, po restarech prohlížeče, ev. celého systému. A když vyšlu armádu získat nějaké území, skončím u toho erbu s dvěma meči a několika milimetry toho zeleného proužku. Ale je fakt, že to vylepšení - poblikávání toho proužku - stále funguje.
Opravdu bych oželela neustále se opakující eventy a brala bych takové update, které by odstranilo chyby, na které už několik let spousta hráčů upozorňuje. Zřejmě INNO zkouší, co všechno hráčská komunita vydrží. Přiznám se, že jsem těsně před tou pověstnou poslední kapkou, než to zabalím.
 

DeletedUser14462

Host
Všiml jsem si, pokaždé pokud příjmu peníze nebo výrobu, tak Vb se znova odpočítávají od 59:59. V aktualizací z o této Změně nic není.
 

DeletedUser12887

Host
tak to asi rovnou piš na podporu a přidej k tomu obrázek (prt sc)

Mno - mě aktualizace přinesla nekonečné načítání úkolových ikonek vlevo nahoře, na mapu světa se dostanu jen občas a to až na několikátý pokus, po restarech prohlížeče, ev. celého systému. A když vyšlu armádu získat nějaké území, skončím u toho erbu s dvěma meči a několika milimetry toho zeleného proužku. Ale je fakt, že to vylepšení - poblikávání toho proužku - stále funguje.
Opravdu bych oželela neustále se opakující eventy a brala bych takové update, které by odstranilo chyby, na které už několik let spousta hráčů upozorňuje. Zřejmě INNO zkouší, co všechno hráčská komunita vydrží. Přiznám se, že jsem těsně před tou pověstnou poslední kapkou, než to zabalím.
tak tohle ale tam psáno bylo, že se může vyskytnout chyba flash a to občas se mi stane taky, chce to trpělivost a ta růže přináší :) možná i změnit prohlížeč, těch možností je víc a to jsem počítačový laik
co musím teda taky konstatovat, že díky Foe, jsem už vyzkoušel asi všechny prohlížeče, co existují :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
opakující se úkol Mandrubar: http://prntscr.com/g1qnfz
žádnej problém, jsem s ním neměl

jednu chybičku bych měl u oblíbeného přístavu se mi zdá ten půlměsíc trochu víc vpravo:
http://prntscr.com/g1qt8v

jenže už si nepamatuju, jestli to tak nebylo i dříve

tohle posunutí mám i u dokončené výroby, je to teda jen kosmetická vada:
http://prntscr.com/g1qv49

/doublepost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Mno - mě aktualizace přinesla nekonečné načítání úkolových ikonek vlevo nahoře, na mapu světa se dostanu jen občas a to až na několikátý pokus, po restarech prohlížeče, ev. celého systému. A když vyšlu armádu získat nějaké území, skončím u toho erbu s dvěma meči a několika milimetry toho zeleného proužku. Ale je fakt, že to vylepšení - poblikávání toho proužku - stále funguje.
Opravdu bych oželela neustále se opakující eventy a brala bych takové update, které by odstranilo chyby, na které už několik let spousta hráčů upozorňuje. Zřejmě INNO zkouší, co všechno hráčská komunita vydrží. Přiznám se, že jsem těsně před tou pověstnou poslední kapkou, než to zabalím.
Zlatá slova! Ale až budeš hrát několik let, tak si zvykneš! Tvůrčí tým v INNO tohle zatím neudělal od začátku hry a asi to neudělá nikdy. Ten tvůj návrh jsem taky (trochu jinými slovy) několikrát psal a výsledek vidíš. Takže to vem jako já, v cechu je dobrá parta, jejich chyby mně nemohou rozházet a tak hraju dál. ;););)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru