Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser3903

Host
No je pravda, že úkoly kdy má do pokladnice člověk dodat aktuální suroviny, jsou dost kontraproduktivní. Cechu to nijak nepomůže, protože to tam ve velkém hrne Arc a Observatoř, místy i Atomium. Co obvykle ale chybí, jsou suroviny z původních dob, když cech nabere nějaké hráče co teprve levelují, tak pro ně je věnování x-set aktuálních surovin nemožné a zároveň nemají velkolepky, které by potřebné zboží doplňovali.

Věnovat libovolné zboží, by bylo mnohem lepší. Dle mého to INNO takhle nastavilo, aby se u toho nedalo "podvádět", že by hráči hrnuli bezcenný crap. Ten ale i tak do pokladny nyní dávají...
 

DeletedUser12887

Host
No právě, já teda to beru i z pohledu CvC, což teda k cechovní hře taky patří a jestli v nejvyšší době dávám do pokladny pro cechovní války bezcenné zboží z cechovních VB, aspoň by se tím pádem pomohlo tímhle způsobem i pro budoucí hráče, kteří tam někdy taky třeba dojdou, z hlediska celého cechu, kdy teda pokud bude převaha hráčů v nejvyšší éře, by jim nezbylo, než dávat pro tuhle součást hry, ale zároveň i expedice smysluplné suroviny.
Ve finále jestli tam mám vkládat pro cech bezcenný cpap z nejvyšší doby nebo "bezcenný", ale využitelný pro širší spektrum hráčů a hry z nižší doby, než ledová budoucnost, pořád mi vychází líp tam mít možnost vkládat suroviny, které se dají uplatnit i v cechovních válkách, zvlášť, když spousta těch úkolů pak naráží na to, že není kde bojovat.
Jsem rád, že na to má někdo podobný nebo stejný názor a domnívám se, že i z nižší doby, ačkoliv nevím v jaké přesně éře se nachazíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
nevím jak jste na tom vy,ale náš cech lvl 11 už nemá možnost vkládat do pokladnice bronzovou dobu-to by se asi musel přijmout nováček z té doby...trocha mě mrzí,že bylo zboží smazáno-byly tam stovky/tisíce a jsou tam nuly...obnoví se to,když přijmeme někoho z bronzu?to si tam bude muset chudák dávat sám?obnoví se možnost příspěvku??
 

DeletedUser12887

Host
Tak k tomu jsem měl předtím taky psaní, ale nebyl jsem si jistý, jak to funguje kvůli expedicím v té době, jelikož CvC se dá využít suroviny až v době železné, takže je to tak jsem si myslel, že přesně na opačném konci, lépe řečeno na začátku, jsou to taky vyhozené suroviny do kanálu, což teda zrovna v tak nízké době taky není zrovna šlágr, když se spousta hráčů naopak potýká s nedostatkem.
 

Svatej

Legenda
Za hráče z doby bronzové se v expedici platí zboží z doby železné.
Dobra bronzová stejně nemá v cechu naprosto žádné využití a tím pádem není důvod jí do cechu vkládat.
 

DeletedUser14705

Host
Jestli se to tady už řešilo tak se omlouvám. Dnes mám úkol vyhraj 10 bitev. Proč když v boji na mapě kde je třeba porazit dvě armády se to započítá jako jedna bitva? Jsou to přece dvě bitvy. I v okně je napsáno zahájit další bitvu.
Je třeba rozlišovat bitvy a boje, dvoukolová bitva má dva boje, ale je to jen jedna bitva, body do turnaje se přičtou až po dokončení 2. boje. V turnaji se ale zobrazují celkové boje, za dvoukolovou bitvu se tam přičtou 2 boje.
 

DeletedUser14058

Host
jo je to tam jasně napsané! Další bitva!!!!!
To je ale spíš připomínka do sekce "chybné překlady", ony zrovna v české mutaci mají občas nedostatky.
Pokud se tam místo "další bitva" objeví "další kolo", uspokojí tě to ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14705

Host
Tak jsem dnes dostal do truhliček oba sety z letního eventu, samozřejmě jsem šel po paláci a přirozeně dostal 10 fb, holt 1:500. :D
Vypadá to, že hra losuje truhličky a pak k nim losuje úkoly, nemá to asi rozdělené na lehké a 3 úkoly / těžké a 5 úkolů, u toho paláce byly 3 lehké úkoly, které jsem dal za pár minut, je to vlastně jediná truhla, která mě zajímá.

Týdenní truhla se po vybrání nezměnila, možná to budou občas měnit, ale asi to bude nějaký čas stejné. ;)
Aspoň že ta kopla a vypadla renovačka.:cool:
 

Ruda80

Dopisovatel
výzva super ,ale 22 8hodinových není to málo dal bych aspoň 50

Ne tak přesně, postavit do města min 17 výroben na kladiva je výzva hlavně pro hráče kteří tak dlouho nehrají a nemají ty možnosti, protože oni dostanou úplně stejný úkol jako ten kdo už to hraje dlouho. Takže ano, ani 50x8 hodinových produkcí by pro mě nebyla výzva. Tak asi tak.
 

DeletedUser13872

Host
Takže po týdnu snažení dostanu Renovačku kterých mám docela dost. To je vskutku motivující.

Jinak na kladívka mám momentálně 15 budov což je zatím na eventy a výzvy dostačující počet.
 

Svatej

Legenda
Tak z týdenní truhly 50FB... jsou tam lepší odměny ale je tam i dost horších. U FB mám alespoň jistotu že je použiju, narozdíl od skrýše či uložení.
 

DeletedUser12887

Host
Tak na jednom světě padla svatyně znalostí, jinak většinou uložení budovy 2x.
Ale jeden nápad na úkol bych měl vyřeš aspoň 62 střetů v expedici bojem, bylo by to na celý týden a nešla by bez splnění toho úkolu otevřít týdenní truhla :-D
 

Ruda80

Dopisovatel
No nejlepší odměna je tam 50 bodů a renovačka, svatyně je low vůči 50 bodům s 30% šancí.
 

Hyso

Dopisovatel
nevím jak jste na tom vy,ale náš cech lvl 11 už nemá možnost vkládat do pokladnice bronzovou dobu-to by se asi musel přijmout nováček z té doby...trocha mě mrzí,že bylo zboží smazáno-byly tam stovky/tisíce a jsou tam nuly...obnoví se to,když přijmeme někoho z bronzu?to si tam bude muset chudák dávat sám?obnoví se možnost příspěvku??
Možná se pletu a budu za Neználka,ale doba bronzová do pokladnice cechu se nikdy nedávala.

Jinak gratulace hráčům co už dosáhly na týdenní odměnu, já zdárně klesl opět na nulu. Úkoly v době železné jsou celkem lehké, výrobu jsem měl jen 8 x 15 minut,ale pořád ještě nemůžu bojovat se sousedy, protože brzdím výzkum,tak na tom hořím.
 
Nahoru