Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Zřejmě má na mysli toto :
kYby.png
Ale to fakt nepřišlo všem. ;) Viz jenom to, že i když jsem zaregistrovaný na celkem 4řech jazykovejch mutacích pod jedním mailem, tak mi to přišlo jenom pro thajské FoE. ;) Čili bych to hádal na poměrně omezenou nabídku. (možná aktivní hráči v nízkých dobách? ale to jen hádám)
 

Joxer

Psavec
Podle všeho jen hádáš, jak sám píšeš. Nevim jak by někdo udělal to, aby chodil e-mail s nabídkou jen pro aktivní hráče v nízkých dobách. Nastínil jsem pouze možnost. Normálně mi chodí pošta z této hry do doručených, tato mi však spadla do "hromadné". Nesnažím se hádat jako ty, jen jsem uvedl možnost.
Navíc uvádíš, že to nepřišlo všem, ale podle tebou vloženýho obrázku a odpovědi kde jsi sám uvedl že tobě to přišlo, je jasný, že ty máš těch 150 míčů. Jak tedy víš, že to nepřišlo všem (fakt)? Pokud máš reglý jen jeden e-mail, tak jak by ti to mohlo přijít vícekrát? Jedna schránka, jedna zpráva. K čemu by ti byla duplikace, když by ti to stejně nefungovalo. Jedna schránka, jedna aktivace kódu ze zprávy a je jedno na jaký lokalizaci či světě.
Já míče dostal a ty taky, takže těm, co to asi nepřišlo, jistě nějakou možnost nastíníme, aby dostali bonus jako já a ty. Na jazyce nezáleží. Mně stačí česká lokalizace, tak mi to chodí v češtině :D.
Nastínil jsem pouze korektní možnost. ;)
 

Svatej

Legenda
Nastíňuješ, s prominutím, hloupost. Ani nevím kde začít.
Jestli tím, že pokud by to bylo pro všechny hráče jak píšeš, tak by mi to přišlo 4x. (Každá mutace má samostatnou databázi mailů)
Kdyby mi to spadlo do hromadných (což je sekce kterou v mailu notabene ani nemám) tak by tam spadla i ta z thajska.
Nebo možná tím, že zprávy či nabídky určené pro všechny hráče mi chodí 4x? ;)
Na každé mutaci jsem v jiné době a mám jinou aktivitu. Thajsko je kombinace aktivní+nízká doba. Což se dá říct i o tobě na CZ. Z toho odvozuju můj odhad o omezení této nabídky.

Proč hádám? Protože abych mohl odvodit nějakou konkrétní teorii, musel bych mít více zdrojů informací, než 3 lidi. ;)

Hádám vs nastiňováni... kdo tady teď spadnul do slovíčkaření? ;)
 

DeletedUser13384

Host
Muzu tez potvrdit ze mi zadny mail nedosel. A zatim co psali lide v cechu tak vsichni kterym to doslo jsou v nizsich dobach. mozna to je posilano podle data registrace a veterani uz zrejme nic navic nepotrebuji :).
 

DeletedUser11297

Host
Tak nakonec jsem ho našel, byl tam někde zahrabaný ve spamu, nebo co to je. :D Už je mám na kontě.
 

Joxer

Psavec
Tak nakonec jsem ho našel, byl tam někde zahrabaný ve spamu, nebo co to je.
Jsem rád, že mé nasměrování do poštovní přihrádky a upozornění na její sekce např. spam, pomohlo.
Zřejmě má na mysli toto :
Evidentně to na mysli neměl.
Jestli tím, že pokud by to bylo pro všechny hráče jak píšeš, tak by mi to přišlo 4x.
Nepřišlo!. Zprávy a bonusové kódy jsou již svou povahou členěni jinak a nejsou považovány za klasické informační zprávy.
Kdyby mi to spadlo do hromadných (což je sekce kterou v mailu notabene ani nemám) tak by tam spadla i ta z thajska.
Pokud nemáš tuto sekci, tak už z povahy věci ti tam nemůže spadnout ani ta thajská.
Thajsko je kombinace aktivní+nízká doba. Což se dá říct i o tobě na CZ. Z toho odvozuju můj odhad o omezení této nabídky.
Pouze dohad, nikoli skutečné info, o které by se dala odvodit další diskuse do které bych se zapojil. Proto ignopruji.
Hádám vs nastiňováni... kdo tady teď spadnul do slovíčkaření?
Nastiňuji možnosti, jak získat tento kód a evidentně to zabralo, páč WinJet je nyní spokojeným vlastníkem 150 míčů. Tvé hádání nikomu užitek nepřineslo. Ani nesměrovalo náznakem, jak řešit problém. nejde o slovíčkaření, ale hádání a nastiňování jsou dva zcela odlišné pojmy.
Proč hádám? Protože abych mohl odvodit nějakou konkrétní teorii, musel bych mít více zdrojů informací, než 3 lidi.
Tak si najdi více jak 3 lidi a nehádej ;)
Závěrem chci vyjádřit své uspokojení nad tím, že mé nastínění pomohlo vyřešit problém :D
 

Svatej

Legenda
u Chipator nepomohlo. ;)
Ke zbytku tvé argumentace se nemá smysl vyjadřovat. :D
Jednak popírání bez dodání něčím podepřené argumentace (co jsi tedy měl na mysl, když ne ten mail co jsem postoval?)
Jednak rozparcelování příspěvku a očividné nepochopení o čem píšu.
BTW: Asi stejnej rozdíl jako doba hraní a zkušenosti se hrou. 2 naprosto různé věci. ;)
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Ke zbytku tvé argumentace se nemá smysl vyjadřovat.
Tak se nevyjadřuj ;)
ednak popírání bez dodání něčím podepřené argumentace (co jsi tedy měl na mysl, když ne ten mail co jsem postoval?)
Tak proč postuješ mail tím způsobem, abys ho opíral o předešlou zprávu, která s tvým postováním neměla nic společného. Nejhorší argumentace či postování je z pozice "MY", pokud nemá šanci na řešení z pozice "JÁ". Z tohoto důvodu se argumet opírá o mnohost, ikdyž ve skutečnosti o ní nejde. Svůj post si buď účelově nebo skrze emoci opíral o předešlý post, nějak neslučitelným s tím tvým postem ;)
Jinak 150 míčů je fajn a tys je získal, takže ve skutečnosti problém neni. Já je mám taky a WinJet taky. Hurá. Sláva 150 míčům.
Až každý určíme ten správný čas, tak je použijem. Tahle akce se mi fakt líbí a výhry jsou fajn, takže neni důvod k nějakým emočním výkyvům. Pokud někdo těch 150 míčů nezíská, tak zas taková ztráta to neni. Těch 150 kousků bych přirovnal spíš ke spestření už tak dobře udělaného eventu ;)
 

Svatej

Legenda
Jedinej, kdo tu použil MY jseš ty, tak si laskavě zameť před vlastním prahem. ;)
opakuji, Chipatora jsi nevyřešil.
To že píšeš o dobře udělaném eventu jenom potvrzuje, že nemáš se hrou a minulými eventy příliš zkušeností. ;)
A opět se tě ptám, pokud jsi rozporoval screenovaný mail jako to, co jsi na mysli NEMĚL, pak řekni či postni screen mailu který jsi na mysli měl. Tolik k tomu když někdo vyvrací vlastní argumentaci.
 

Joxer

Psavec
Kdy jsem použil vlastnost MY? Ta byla použita jen s větou, že máme míče. Nechápeš to "MY". A pleteš se.

Odpověď na: pokud jsi rozporoval screenovaný mail jako to, co jsi na mysli NEMĚL, pak řekni či postni screen mailu který jsi na mysli měl..
Všimni si, že jsem nic nerozporoval. Asi čtem každý něco jiného.

Podle mně vedeš diskusi tak, abys byl úspěšný mně v tom utahat.
Všimni si dvou tvejch příspěvků a čti prosím:
BTW: Asi stejnej rozdíl jako doba hraní a zkušenosti se hrou. 2 naprosto různé věci.
To že píšeš o dobře udělaném eventu jenom potvrzuje, že nemáš se hrou a minulými eventy příliš zkušeností.
Nejhorší jsou znalci co druhým tu hru kazí názorem, že je všechno špatně, protože oni ví jak. Byl to pouze můj náhled na event a ten se pro mně poved. Mně se fakt líbí. Stále jsem na neutrální půdě a tvůj názor i pohled na věc mně z toho pole nedostane.
Ani jednou jsem tu nevyvracel svojí argumentaci.
opakuji, Chipatora jsi nevyřešil.
To se s tebou nepřu. Pokud si je jistý mailem a jeho nastavením a pokud je ve správném mailu co udal při regu, tak pomůže podpora. Pokud si přečteš můj příspěvek, tak jsem tu podporu zmiňoval a navíc, pokud jsem Chipátora nevyřešil, tak co? Já vedl diskusi s WinJet.
Tenhle event se mi líbí a tvoje znalost toho, že je to špatně udělanej event, mně od hraní tohoto eventu neodradí, a ani mi nezabrání si ho užívat jako fakt dobře udělanýho eventu.
Proč, pokud se ti ten event nelíbí, tady v tom vlákně vůbec něco řešíš. A nebo se ti líbí špatně udělaný věci.
Tobě se ten event nelíbí, mně jo, proto ti nebudu odporovat v tom, abys tenhle event hrál, protože je špatně udělanej, protože kdo by hrál něco špatně udělanýho. Svůj čas věnuj tedy lépe ;).
Tohle vlákno je o eventu, né o tobě, nebo o mně, takže tuhle diskusi mezi náma opouštim a budu se věnovat jen odpovědím či postřehu na dobře udělaný event, né na ten špatně udělanej. Ještě, že nemám znalosti na to, aby se mi ten event nelíbil. Moc rád si ten event užívám :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14298

Host
Jen tak bokem - mě e-mail též přišel a jsem v oceanu .. Takže dle doby či aktivity to řazeno určitě nebude ..

Dle mého názoru, by to mělo přijít všem, pokud někomu e-mail nedorazil a těch 150 míčů by chtěl, řešil bych to s podporou ..

Je naprosto hloupé a nesmyslné co se tu řeší a to z toho důvodu, že to už není debata ale zbytečné osočování ( samozřejmě jen některými jedinci ). Myslím si, že což se tohoto ,,bonusu” tyče, neměl by být ochuzen nikdo, takže by mělo být úplně jedno, jestli jsem ve hře každý den či ne, jestli jsem v bronzu nebo v oceánu ..

A pokud by někdo těch 150 míčů přeci jen nechtěl, i tak bych se podpory dotazoval dle čeho je tedy toto řazeno, aby tu nemuseli být takové konspirační teorie ..
 

dudasek

Znalec
Mě mail došel. Díky za upozornění.
jsem v pozdním středověku a dle mého názoru je mnohem lepší,než ten zimní hazard,kdy ani na 30? pokusů nebyla jistota denní výhry-hraji tu od 5/2017(asi nováček) a i když jsem kolikrát o ceny nestál(kaskáda...) je to můj první nedokončený..tento se mi líbí,i když syslím míče a čekám na svou vyvolenou cenu=upgrade
 

DeletedUser9490

Host
Možná e-mail nepřišel jenom těm, kteří si odhlásili posílání novinek.
 

Joxer

Psavec
rOxmaNs souhlasím.
Nastínim nejčastější problém nastalí při doručení zprávy, kterou nemůžem najít.
Hráči, co mají svůj e-mail u poskytovatele seznam, mají možnost v nastavení doručených zpráv nastavit prvidla pro daného odesílatele. Pokud jeden hráč, co nedělal žádná nastavení u tohoto poskytovatele, má zprávu v hromadné, tak ostatní uživatelé bez nastavení mají skoro 100% šanci na to, že stejnej e-mail najdou též v této sekci. Může za to knihovna, kterou tento poskytovatel i jiní mají. Spojení určitých slov, nebo jen nějaké rizikové slovo může za to, že robot vyhodnotí tuto zprávu jako spam či hromadnou. Je to takovej osobní stolker došlých zpráv.
Doporučuju ve schránce vytvořit složku např FOE a do ní přesunout jakoukoli zprávu a potvrdit možnost, aby od tohoto odesílatele chodili zprávy rovnou do této položky. Pokud i poté chodí zprávy od námi označeného odesílatele do jiné sekce, tak je nutné vstoupit do nastavení a vytvořit vyjímku pro doručovatele, aby slova z těchto zpráv nebyli vyhodnocovány jako rizikové. Většinou za to může nastavení samotného uživatele, když sám vytvářel seznam rizikových slov a pak ještě určil, co se má s takovou zprávou stát.
U Lorda jasně tenhle problém nastal. Má schránku, která je nastavená v určitém kódóvání, proto zprávu v thajštině nedokázala vyhodnotit jako rizikovou či jako hromadnou zprávu a pustila jí normálně do doručených zpráv. Mně osobně by také spadla jako jediná do doručených, páč nemám nastavení v thajštině a tak je v činosti pouze knihovna rizikových slov či spojení v jiném jazyce. Pak by se mi stalo co lordovi a to je to, že zpráva v thajštině by mi došla normálně kvůli absenci thajské knihovny a ty co jsou v jiném jazyce, na kterou mám knihovnu, by mi projel osobní stolker zpráv v dostupném jazyce a hodil je do spamu, či hromadné ;)
Lorda si tu jen dávám, protože on je krásný spojení 21 století a křížové výpravy. U něj nastal problém v nastavení e-mailu. Škoda jen, že neudal poskytovatele své schránky, aby mu mohlo být pomoženo s nastavením. U některého poskytovatele odstraněním položky hromadné nedojde k deaktivaci této sekce, ale dojde jen k odstranění odkazové položky této sekce a sama sekce je stále aktivní, jen na ní schází odkaz. Sama thajská zpráva u lorda je důkazem toho, že odesílatel zprávy odeslal, tudíž je někde má, nebo je s nimi nakládáno podle nastavení majitele schránky. Sám poskytovatel schránek má k nastavení schránky své pomocné návody k tomu, jak si tuto schránku nastavit s udanými možnostmi při nastavení. Není třeba vytvářet spekulace a dohady, když sám poskytovatel schránek poskytuje rady ke schránce. :D https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?members/lordfrundor.12974/
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?members/lordfrundor.12974/
 

Svatej

Legenda
Odpověď na: pokud jsi rozporoval screenovaný mail jako to, co jsi na mysli NEMĚL, pak řekni či postni screen mailu který jsi na mysli měl..
Všimni si, že jsem nic nerozporoval. Asi čtem každý něco jiného.
Evidentně to na mysli neměl.
Takže asi tak ke tvému neustálému popírání co jsi napsal. ;)
Nejhorší jsou znalci co druhým tu hru kazí názorem, že je všechno špatně, protože oni ví jak. Byl to pouze můj náhled na event a ten se pro mně poved. Mně se fakt líbí. Stále jsem na neutrální půdě a tvůj názor i pohled na věc mně z toho pole nedostane.
Pleteš se, nejhorší jsou zelenáči a noobové, co nejsou schopní posoudit event s ohledem na eventy předcházející, protože je prostě nehráli. Přijdou do hry, nechápou že to co probíhá je na rozdíl od eventů o 2 roky starších jen beznápadová ždímačka na diamanty a píšou jak je to skvělé. Pak není divu že innogames stále zvyšuje tlak na nákup diamantů i za cenu toho, že tenhle konkrétní event už na betě byl problém vybalancovat tak aby nebyl pay to win. Protože tu jsou tací co o tom z neznalosti napíšou že se jim to líbí.

Kdy jsem použil vlastnost MY?
Na mnoha místech, ale ty tvrdíš že jsem ho použil já, což jsem neudělal. Zase lži. ;)
Proč, pokud se ti ten event nelíbí, tady v tom vlákně vůbec něco řešíš. A nebo se ti líbí špatně udělaný věci.
Protože ty hlavo, tohle vlákno je určený k feedbacku. :p
Argument "můj názor je jedinej správnej a ostatní teda nepište" je argumentem dítěte. Jseš dítě?
U Lorda jasně tenhle problém nastal. Má schránku, která je nastavená v určitém kódóvání, proto zprávu v thajštině nedokázala vyhodnotit jako rizikovou či jako hromadnou zprávu a pustila jí normálně do doručených zpráv. Mně osobně by také spadla jako jediná do doručených, páč nemám nastavení v thajštině a tak je v činosti pouze knihovna rizikových slov či spojení v jiném jazyce. Pak by se mi stalo co lordovi a to je to, že zpráva v thajštině by mi došla normálně kvůli absenci thajské knihovny a ty co jsou v jiném jazyce, na kterou mám knihovnu, by mi projel osobní stolker zpráv v dostupném jazyce a hodil je do spamu, či hromadné ;)
A opět soudíš podle něčeho, o čem nemáš nejmenší potuchy a ne, nestalo se to co píšeš. Hlavně proto že thajská zpráva byla ve spamu a vyhledávač v mailu vyhodí všechny výsledky bez ohledu na zařazení mailu. ;)
Podle toho co píšeš jseš prostě další hlavatej zelenáč co všude (ne)byl a vše (ne)zná. :D
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Tohle vlákno je o eventu, né o tobě, nebo o mně, takže tuhle diskusi mezi náma opouštim

Jen reakce na tvůj spam, tedy email ve spamu. I tak mají někteří poskytovatelé nastavenou filtraci. Pokud chybí knihovna, pro jistotu šup do spamu.Taky možnost. Stále si neudal poskytovatele.
Sama thajská zpráva u lorda je důkazem toho, že odesílatel zprávy odesla
není co dodat. Urážkama odpověď na svou otázku nezískáš. Ten , kdo chce odpověď jsi ty, ne já. Porovnej své dva příspěvky:
nejhorší jsou zelenáči a noobové, co nejsou schopní posoudit event s ohledem na eventy předcházející, protože je prostě nehráli. Přijdou do hry, nechápouže to co probíhá je na rozdíl od eventů o 2 roky starších jen beznápadová ždímačka na diamanty a píšou jak je to skvělé.
Argument "můj názor je jedinej správnej a ostatní teda nepište" je argumentem dítěte. Jseš dítě?
:D:D:D
To není téma do diskuse, ale jen konstatování.
Proč někdo hraje hru, která ho tak stresuje? A navíc v několika jazykových mutacích. Takže bez komentáře. Tenhle event nejni jen o tobě a o mně.
Pokud chceš pomoc, tak udej info. V tvém případě poskytovatele.
Pokud se tu najde někdo, kdo má schránku od stejného poskytovatele, tak ti možná pomůže s nastavenim, pokud o něm nezačneš říkat, že je.... atd.
Dál už se k tvému problému vyjadřovat nebudu. Z mé strany by se nejednalo o moudrý tah ;). Příjemnou hru všem, koho info o ždímačce na dia neodradilo.
 
Nahoru