Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14703

Host
Za me osobne - Ikdyz mi tematika eventu k tehle hre nejak nesedi.. Tak bych chtel za ten event podekovat, oproti tomu zpackanemu zimnimu je to fajn.
PS: Skoda ze nemuzu vsechny ty vlajkonose a bubeniky ziskane v zimnim eventu aspon postavit ke zdi a za odmenu postrilet. Takhle je muzu tak akorat smazat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13041

Host
Zpackanej zimní event má jen ten, kdo si ho sám vlastní hloupostí zpackal. Já mám na ploše 5x6 (stejné jako terasovitá farma) denní zisk 21 surovin + 9 FB + 5 procent k útoku - a to jsem se moc nesnažil - jsou lidi, co si sestavili set ještě účelněji a dali si ještě víc práce. A jsou lidi, kterým vůbec nedošlo, že můžou (a mají) něco takového dělat.

Mno, ale Forgebowl se blíží pomalu ke konci - posledních 8 dní do konce, vylepšení zatím nebylo ani jednou - a to mělo jít dvakrát.
 

DeletedUser14703

Host
Težko ovlivnit, když Ti hra vygeneruje jako odměny v mnoha dárečkách jen zbytečné vlajkonoše. Takže težko něco skládat, když není co skládat ! To nemá s inteligencí nic dočinění.
Naopak tvoje forma reakce je naprosto nevhodna.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Jako u každého eventu podobného tipu tak i u Zimního to chtělo především štěstí. kdyby mě nepadaly budovy na 2 nebo 3 pokus většinou tak bych to taky neměl tak jak mám.
Dnes je památník samotný takže zítra by konečně mohlo být rozšíření.
 

dudasek

Znalec
Zpackanej zimní event má jen ten, kdo si ho sám vlastní hloupostí zpackal.
Hele tohle tvé tvrzení smrdí,jak žumpa...člověk se mohl snažit jako dev*l.ale když neměl štěstí,tak ty budovy nepochytal...byl to zpackanej gambling-pár lidem to padlo,jiní zaplakali...nejhorčí bylo.když jsi otevřel vše krom 2 a přišla ti "promíchat"...a jel jsi znova-bez štěstěny jsi to dal i 2* a to fakt nechceš zažít!
příště,až bude podobně sprasenej event a budeš mít trochu méně lucku si vzpomeň,jak jsi machroval...
 

dudasek

Znalec
tal památníky už mám také *2:přemýšlím,že udělám 2*3lvl.....nebo bude lepší 1*5-6lvl?....těžko
 

DeletedUser13041

Host
Hele tohle tvé tvrzení smrdí,jak žumpa...člověk se mohl snažit jako dev*l.ale když neměl štěstí,tak ty budovy nepochytal...byl to zpackanej gambling-pár lidem to padlo,jiní zaplakali...nejhorčí bylo.když jsi otevřel vše krom 2 a přišla ti "promíchat"...a jel jsi znova-bez štěstěny jsi to dal i 2* a to fakt nechceš zažít!
příště,až bude podobně sprasenej event a budeš mít trochu méně lucku si vzpomeň,jak jsi machroval...
Tenhle typ eventu už jsem párkrát měl a pokaždé získal to, co jsem chtěl - a bez nakupování dia... Efektivně poskládat bonusy už šli s pár kouskama budov. Dokonce jsem ten event hrál na všech městech, kde mám aktivitu skoro nulovou a všude získal, co se mi zachtělo. Všechny odměny byly navíc 2x a základ jsi dostal zadara za questy. Hold asi musíš trošku počítat, a ne losovat se dvěma pokusy s pravděpodobností 2:18, ale mít naspořeno. Takže trvám na tom, že kdo si to zpackal, zpackal si to sám vlastní neschopností.
 

DeletedUser13851

Host
Tak tedy uvidíme, jaké budu mít štěstí. Ještě jsem si "nekopnul" a tak až (zdali vůbec) přijde rozšíření, zkusím nazout kopačky a pořádně si čutnout. Když to neklapne - nevadí, jsem zvyklý :D
 

Svatej

Legenda
Myslím, že nejlepší by bylo mít 110 památníků na 7 lvl. Tím by se vyřešila spousta problémů. :D
Nicméně i při naprosto nejideálnější konstalaci - když by mi chodili jen 80 modré chlaďáky - by to stálo 21.500 USD. Na koruny to ani nebudu přepočítávat :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
to by bylo moc i kdyby to bylo v korunach Lorde :). ale 110 pamatniku to by byla velka parada. na druhou stranu jsem videl jak na jednom americkem serveru jeden hrac kompletne zastavel mesto v oceanu Jarnim setem tak by me neprekvapilo kdyby se nekdo pustil i do tohohle :).
dnes jsem ale neodolal a vyhral si jeste jeden pamatnik tak snad nebudu litovat az prijdou vylepseni. prece jen majka a jeji vylepseni se ted objevuji v dennich vyzvach tak se na nas treba usmeje stesti.
 

DeletedUser13384

Host
Kdyz si clovek spocita kolik by tim denne ziskal fb navic tak za ty penize by se to ani trochu nevyplatilo :)
Zatim to ale vypada ze na tyhle mensi eventy se jim 1 budova kterou lze X povysit docela osvedcila kdyz nas to same ceka i v dalsim eventu.
Jeste ze to mesto ma tak omezenou velikost jinak by to za chvilku nebyla vubec sranda :).
 

DeletedUser13872

Host
Takže týden do konce a v tom týdnu by mělo být 2x rozšíření. To jsem zvědavej zda tomu tak bude. Když to bude na konci nikdo nebude moci nadávat že má málo pokusů na získání pokud ovšem byl trpělivý a nechal si míče v záloze.
 

DeletedUser14803

Host
Nechápu vývojáře nebo toho kdo má na starost akce na diamanty. Dají za 2000 kč 13 000 diamantů + 1500 míčů, ale když koupíte za 2000 kč diamanty při akci 40% tak dostanete 18200 diamantů :D a když si odečtete těch 13000 tak stále máte 5200 diamantů navíc. Pokud za ně koupíte míče tak získáte cca 2800 míčů... Tím pádem akce na míče nemá absolutně cenu a vyplatí se kupovat diamanty jen když budou v akci 40% nebo 80% :D...

Vlastně když nad tím tak uvažuji, tak je to při každém eventu... Nechápu to proč neudělají eventové akce lepší.
+ Masakr je, že rozlišují koupi diamantů na PC a mobilu... Na mobilu koupi diamantů je šílenost a zlodějka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Na mobilu za vyšší cenu můžou poplatky třetím stranám (PRÝ). ;):D

A proč to tak dělají... inu tipnu si, že doufají, že ne každý hráč si to spočítá tak jako ty. ;)
Navíc, nabídky 30%,40%,50%(+?) rozesílá automat a není zárukou že ji dostaneš zrovna ty, zrovna v potřebnou chvíli a zrovna tak dobrou. Kdežto nabídky dia+eventová měna se spouští pro všechny hráče bez rozdílu ve stejnou chvíli.
 

DeletedUser14803

Host
Musím říct, že já měl zatím vždy 40% akci na diamanty, více ne. Kámoš ten měl 80%. Kdyby mi dali akci 80% na diamanty tak hnedka beru za 2000 Kč. S tou akcí máš pravdu, ale pokud ti padne akce na diamanty tak je dobré si je nakoupit do foroty, potom aspoň nemusíš čekat při eventu, že dají nějakou akci. Jak se říká "vždy připraven"
 
Nahoru