Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Svatej

Legenda
Proč řešíš něco, co já ale vůbec neřeším? Nikde po tobě pomoc co se mailu týče nechci. :D
Jen se ti marně snažím vysvětlit proč a v čem všem se pleteš, což zřejmě odmítáš uznat. To není známka dospělosti, spíš dětské naivity. ;)
Píšeš z cesty, o věcech které nejsou tématem diskuze, cituješ sám sebe, ignoruješ argumenty. Ano, takto se chovají děti. ;)

Proč někdo hraje hru, která ho tak stresuje? A navíc v několika jazykových mutacích.
A kde píšu že mě hra stresuje? Zase lžeš. ;) Já píšu, že tenhle dotyčnej event nemá hlavu ani patu co se týče soudržnosti dyzajnu s tématem eventu a samotný event jako takový je okleštěný tak, aby se hlavní výhra dala bez placení dostat jen 1x a to s obtížemi.
Co se týče mých 4 jazykových mutacích, tak zase lžeš, nebo jsi nedokázal srozumitelně přečíst co jsem psal.
Já napsal, že jsem ZAREGISTROVANÝ na 4řech mutacích hry, ne že na 4řech hraju. ;) Dost podstatný rozdíl.
Hraju jen zde, aktivní jsem na thajské verzi hry (kdybys fakt byl tak hry a věcí kolem ní znalej, tak víš i proč;))
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
cituješ sám sebe, ignoruješ argumenty.
Vlastní citace byla udána jako odpověď kterou jsi ignoroval a nadále ignoruješ:
Tohle vlákno je o eventu, né o tobě, nebo o mně, takže tuhle diskusi mezi náma opouštim
Nechci tuhle diskusi směrovat na vlastní obhajobu nebo tvé očernění, proto prosím respektuj mé konstatování v mé citaci.
Dál už se k tvému problému vyjadřovat nebudu. Z mé strany by se nejednalo o moudrý tah ;).
Přeji příjemnou hru. Další poznámky z tvé strany ponechám bez reakce. Jdu si užít eventu. O tom je ta hra. Děkuji.
 

Svatej

Legenda
Tohle vlákno je o eventu, né o tobě, nebo o mně, takže tuhle diskusi mezi náma opouštim...
Dál už se k tvému problému vyjadřovat nebudu.
Přeji příjemnou hru. Další poznámky z tvé strany ponechám bez reakce.
Opakuješ se. ;) zkus restart.
To že Něco napíšeš, pak to porušíš jen abys to znova napsal z té věty dělá lež. ;) Tak doufám že nebudeš dál lhát a fakt při tom co napíšeš konečně zůstaneš. ;)
 

DeletedUser13872

Host
To by mě zajímalo kdy bude to rozšíření a zda se bude vůbec opakovat nebo bude šance jen jeden den.
 

Joxer

Psavec
To je to, co jsem přehlídnul i já. Píše, že je tam aktivní, né že tam hraje. Aktivitu jsem spojoval s hraním. Tu aktivitu teda nevysvětlil, ale asi jde o dia na jeden účet, ale tady jen hádám.
U nás jeden hráč taky nedostal e-mail na míče jako ostatní a už mu došel a to bez urgence na podporu. Tak těm co zatím nepřišly ty míče, jukněte do schránky. To je info podle toho, co se ke mně dostalo ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
Na thajském serveru se hraje hlavně kvůli eventum pac díky časovému posunu už v 20:00 víš co bude další den za denní odměna. Jinak jazykové mutace nejsou propojeny takže když získám dia na thajském tak na cz ne.
Je to stejný důvod jako hraní na bete. Prostě mám dřívější přístup k informacím a můžu se podle toho zařídit. Například když na bete vyjde nova část oceánu s výbornou VB tak vím že mám tady 2-4 týdny na to abych dal dohromady co nejvíc surek na její prodej atd. Většina hráčů tyhle věci neřeší a pak například během eventu zbytečně utrácí eventovou menu pac ani pořádně neví co vše můžou získat.
 

DeletedUser14803

Host
Na thajském serveru se hraje hlavně kvůli eventum pac díky časovému posunu už v 20:00 víš co bude další den za denní odměna. Jinak jazykové mutace nejsou propojeny takže když získám dia na thajském tak na cz ne.
Je to stejný důvod jako hraní na bete. Prostě mám dřívější přístup k informacím a můžu se podle toho zařídit. Například když na bete vyjde nova část oceánu s výbornou VB tak vím že mám tady 2-4 týdny na to abych dal dohromady co nejvíc surek na její prodej atd. Většina hráčů tyhle věci neřeší a pak například během eventu zbytečně utrácí eventovou menu pac ani pořádně neví co vše můžou získat.
Děkuji za info. Na bete hraju občas ať mám info ohledně eventu ale to Thajsko jsem nevěděl
 

Svatej

Legenda
Je to přesně jak píše Chipator. ;) Akorát to info mám už v 18.00, ne ve 20.00.
Thajská verze je v časových pásmech nejdále z jazykových mutací dostupných v této hře.

A nemusím tam ani hrát (stejně thajsky nerozumím) stačí se přihlásit, kouknout na obrázek v eventu a je to. Jediné co jsem tam kdy dělal je tutorial, což je věc tak náročná, že by jí podle těch modrých šipek zvládla i cvičená opice. ;)
 

DeletedUser14803

Host
Je to přesně jak píše Chipator. ;) Akorát to info mám už v 18.00, ne ve 20.00.
Thajská verze je v časových pásmech nejdále z jazykových mutací dostupných v této hře.

A nemusím tam ani hrát (stejně thajsky nerozumím) stačí se přihlásit, kouknout na obrázek v eventu a je to. Jediné co jsem tam kdy dělal je tutorial, což je věc tak náročná, že by jí podle těch modrých šipek zvládla i cvičená opice. ;)
Děkuji, hned to jdu zkusit.
 

DeletedUser14803

Host
Musím říct, že dneska jsem měl velikou smůlu. Na áčku, béčku, céčku a déčku jsem zkoušel získat studánky přání. Na každém světě jsem měl cca 1500 míčů a povedly se mi získat jen 2 studánky na déčku. Docela bída. Je pravda že když byla studánka poprvé tak jsem též získal jen 3ks. Myslel jsem si, že po krásném začátku kdy mi padli 3 svatyně na éčku za 2000 míčů (míče jsem koupil za diamanty) budu mít štěstí, ale ne . No pokaždý není posvícení, ale i tak musím říct, zimní event byl pro mě lepší.... Sice to byla forma loterie a vycházelo mi nakonec že 1 svatyně padla na 20 pokusu ale získal jsem všeho více. V tomto eventu je sice 1:5 ale přijde mi to právě ještě horší k poměru na míče. I tak chci získat pilíř na 7 level, alespoň nějaká nová, pěkná a supr budova. Jsem zvědavý, jaký bude následující event. Všem přeji štěstí, ať jim padne budova kterou potřebují. ☺️
 

Kayro

Znalec
Jeste se vratim k mailu,prisel mi na gmail do sekce "vsechny zpravy" kam normalne vubec nekoukam protoze tam chodi ruzna upozorneni z FB nebo z Yotube.Chce to poradne prohledat klienta.
 

DeletedUser4749

Host
Já ten mail nakonec našel, to byla fuška. Ale několik hráčů z cechu se ho nedopátralo. Také by mě zajímalo, jak je to možné.

A když už hodnotíme eventy, tenhle považuji za spíš slabší. Už proto, že nabízí sedmou úroveň pilíře, která je dle mého nedosažitelná. Pokud jí někdo dosáhne bez placení, prosím, napište jak. Mě se nejvíc líbil první Helloweenský event. Ten, co byl v hádankách. A největší zklamání byl loňský velikonoční. Byl to typický příklad, jak něco zajímavého změnit v bezduchou záležitost bez nápadu.
 

Svatej

Legenda
jak dosáhnout 1x 7lvl pilíře bez placení -
2 upgrady máš za úkoly, 2 za 3 touchdowny (s 3525 míči bys je měl dát v klidu) a 2 si musíš vystřílet až budou jako denní speciálka. Což je proveditelné už s +- 2.000 míči, které už teď bys mohl mít či máš na kontě.
Čili nemožné to není, jen to chce hodně plánování a trochu počítání jednotlivých chlaďáků, zda se vyplatí. ;)
 

DeletedUser13872

Host
Já stále čekám na to rozšíření až budu moci utratit těch 2500 míčů.
 

DeletedUser15423

Host
jako event mi přišel zajímavý dokonce jsem kvůli němu odkryl další část mapy! ale postupně jsem zjistil, že dosáhnout levelu bez značného finančního příspěvku vývojářům nelze! a nebál bych se za tuto skvělou hru něco zaplatit. Už jsem to i udělal. Ale dát já nevim, troufnu si říct i snad 2000,- aby měl dost míčů na získání vylepšení dosáhl levelu 7 je dost vyděračské nemyslíte?
 
Nahoru