Diskuze k aktualizaci 1.119

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser

Host
Ta okna výroby jsou ponurá a hloupá, ztrácí to pozitivní energii. Souhlasím s tím, že by bylo daleko užitečnější srovnat funkce mobilní a PC aplikace. Snad to tady čte někdo kdo má alespoň malý vliv na vývojáře :) Jestli ne, tak jsme si hezky poplakali a jdeme dál :)
 

DeletedUser14298

Host
Nebudu tak negativní - prostě je to jiné - ale upřímně, je mi to jedno .. Zrovna což se týče vzhledu ( grafiky ) okna při zadávání výroby tak je mi jedno, jestli to bude vypadat tak nebo tak, stejně v tom okně strávím 1s jen abych automaticky kliknul kam potřebuji - pomalu se na to okno ani nedívám, prostě už jdu automaticky tam kam potřebuji.

Btw. DÍKY DÍKY DÍKY, za úpravu ikonky nečinnosti nad budovou v mobilní aplikaci. Několikrát se mi díky upravě ikonky a její zbarvení na světle šedou stalo, že jsem nezadal výrobu u nějaké budovy. Nyní je ikonka zbarvena zářivě bílou, takže už to konečně nelze přehlédnout.

A ještě k těm oknům, když jsem se teď zaměřil na jejich vzhled - v mobilní aplikaci vypadají o něco lépe .. :D

f5Ag.png


D8ZyIml.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
Tak nevím rOxmaNs, píšeš o tom Zzz? Já ho měl až doteď na mobilu zářivě bílé a naopak po poslední aktualizaci ho mám šedivé. A podle příspěvků na GPlay nejsem sám :-(
 

DeletedUser13872

Host
Okénka jsou divná. při výrobě to přežiju a trénuji jen občas Tuláky
 

DeletedUser4749

Host
To ale neřeší třeba nechtěné otevírání budov během motivací a podobně.
Ta okna výroby jsou ponurá a hloupá, ztrácí to pozitivní energii. Souhlasím s tím, že by bylo daleko užitečnější srovnat funkce mobilní a PC aplikace. Snad to tady čte někdo kdo má alespoň malý vliv na vývojáře :) Jestli ne, tak jsme si hezky poplakali a jdeme dál :)
Bohužel, vývojářům je názor hráčů zcela a naprosto ukradený. Někteří si možná ještě vzpomenou, jakou kritiku sklidili na Betě za ten nový stupidní systém zpráv, kdy vše funkční postavili na hlavu. Ani to s nimi nehnulo. Možná by měli vzít do týmu někoho, kdo tuhle hru už někdy hrál.
 

DeletedUser14058

Host
Většina provozovatelů je schopna vytvořit jak PC verzi, tak (byť třeba trošičku odlišnou) aplikaci pro mobilní zařízení. INNO to zjevně neumí, takže se snaží nacpat jednu verzi na PC i na mobil, resp. než nechat funkční, osvědčenou verzi na PC a změnu dát jen na mobilní appku, změní to všude :( Poněkud trapné...
No a jak jsem zjistila, opět nám tato aktualizace přinesla skřípění a vrčení jednotek i po skončení bojů a přesunu zpět do města. Bravo !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Nejenže jsou přehlednější, ale navíc v případě vojenských jednotek poskytují i nějaké informace navíc ohledně jejich efektivního využití!

Ukazují se někomu informace o jednotkách? Já mám jen tuláky a tam se nic neukazuje.
 

DeletedUser11297

Host
Nepřijde mi to tak hrozné. Možná to je ale tím, že už nějakou dobu to bylo na betě, tak jsem si zvykl. Každopádně jsem radši, když to bude mít jednotný vzhled spolu s úkoly nebo zprávami, než aby jedno bylo bílé a druhé hnědé.
 

DeletedUser12887

Host
Jak se pak už doladilo to zabarvení není to tak špatné.
Jinak spíš zase nefungují zobrazení na mapě CvC a celkově se seká hra.
Bude se to nějak řešit ?
Díky
 

Joxer

Psavec
A ještě k těm oknům, když jsem se teď zaměřil na jejich vzhled - v mobilní aplikaci vypadají o něco lépe .. :D
Souhlasím. Mají lepší kontrast. I mně se více líbí to z té mobilní aplikace.
Většina provozovatelů je schopna vytvořit jak PC verzi, tak (byť třeba trošičku odlišnou) aplikaci pro mobilní zařízení. INNO to zjevně neumí, takže se snaží nacpat jednu verzi na PC i na mobil, resp. než nechat funkční, osvědčenou verzi na PC a změnu dát jen na mobilní appku, změní to všude :(
Osvědčený verze bohužel budou končit s nástupem html5 nejenom v hrách pod touto společností. To, že se snaží sjednocovat styl, se mi zdá celkem logické.
Taková rada pro hráče, ať už začínající či pokročilé mi teda jako zbytečnost nepřijde :)
Mám podobný názor. Mně se to hodí. Jako info pro mně osobně minimálně zajímavé, hlavně u tý army. Ve speciálních výrobnách z událostí je to taky dobré info. Před koncem výroby se mohu kouknout, co se za kolik hodin vyrábí za druh zboží a podle toho uspořádat ostatní výroby.
Ve městě je to dodatečná matoucí informace.
Co v tom okně může být za matoucí informaci? Co za kolik hodin máš za druh výroby nemůže být přeci matoucí. Pro obyčejnou dílnu to může být přebytečný info, už z toho důvodu, že prostě nějak neřešíš, co za kolik je a stejně klikneš podle okamžitý potřeby kliku na výrobu, ale u těch ostatních speciálek je to fajn. A dát tohle info speciálkám a obyčejným ne, je asi zbytečný úkon navíc pro vývojáře.
Postupně nám tu hru sjednotí díky přechodu na html5 asi celou. Zatím postupně s update budou nejspíš upravovat a tím slučovat styl průběžně. Myslím, že během pár záplat tu budeme mít celistvější styl. Zatím to jako celek nepůsobí kompaktně. Ale díky konečné flash musime sem tam něco překousnout. Radši se připravovat už teď na novinky. Sám si nemyslím, že u všeho budu vrnět blahem, ale sám se kouknu na to, jak se s tím RT popere. ;):) A také jak se s tím poperou hráči. To je kolikrát ještě zábavnější. :D
 
Nahoru