Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16731

Host
Ale lidi, ta grafika je naprosto famozní:) Má to své mouchy, jako ovce pasoucí se na sněhu a včely lítající kolem zasněžených úlů, asi severské druhy:)
 

DeletedUser16731

Host
Jedna rada. Nikdy nekupujte víc jak dvě rozšíření za surovinu. Tzn. za sekyrku 2, za medovinu 2 atd. Potom, až budete vyrábět poslední vlnu, si jich nakupte co hrdlo ráčí:)
 

DeletedUser13429

Host
Ano, je to pro všechny doby. Hráč z doby železné má stejné podmínky jako hráč z Virtuálky. Bohužel to kazí ty diamanty. Je jasné, že hráči z pozdních dob, je budou utrácet
To asi né, každý s nohama na zemi musí vědět, že utrácet tady diamanty je naprosto zbytečné a kontraproduktivní :)
 

Dan 77

Veterán
Ale lidi, ta grafika je naprosto famozní:) Má to své mouchy, jako ovce pasoucí se na sněhu a včely lítající kolem zasněžených úlů, asi severské druhy:)
Teda já tam vidím něco jiného než ovce a včely. :D :D :D
Jsem ve virtuálce a diamanty za tohle fakt utrácet nebudu, šetřit na stálé rozšíření do hlavního města nebo odemykat sloty na tuláky je tisíckrát lepší. A stejně po dokončení osady musíš začít znovu a všechno zakoupené se smaže, takže tisíckrát je málo.

Jedna rada. Nikdy nekupujte víc jak dvě rozšíření za surovinu. Tzn. za sekyrku 2, za medovinu 2 atd. Potom, až budete vyrábět poslední vlnu, si jich nakupte co hrdlo ráčí:)
Díky za radu, ale poslední vlnu čeho?
 

DeletedUser13429

Host
Teda já tam vidím něco jiného než ovce a včely. :D :D :D
Jsem ve virtuálce a diamanty za tohle fakt utrácet nebudu, šetřit na stálé rozšíření do hlavního města nebo odemykat sloty na tuláky je tisíckrát lepší. A stejně po dokončení osady musíš začít znovu a všechno zakoupené se smaže, takže tisíckrát je málo.


Díky za radu, ale poslední vlnu čeho?
Vlna je poslední surovina, ke které se dostaneš a budeš ji vyrábět :)
 

DeletedUser10017

Host
Takhle nesmyslný update jsem snad ještě neviděl... Odměny tak výhodné nejsou. Jsou výhodnější budovy i bez "eventu" či co tohle má být. A jestli je teda zbytečné a kontaproduktivní utrácet diamanty, k čemu ve hře tedy jsou ? :D ...
 

DeletedUser13429

Host
Takhle nesmyslný update jsem snad ještě neviděl... Odměny tak výhodné nejsou. Jsou výhodnější budovy i bez "eventu" či co tohle má být. A jestli je teda zbytečné a kontaproduktivní utrácet diamanty, k čemu ve hře tedy jsou ? :D ...
Většinou člověk utratí diamanty za něco co získá a už mu zůstane.

Tady sice za diamanty získáš, například rozšíření ale po dokončení osady o rozšíření příjdeš, takže ano, dle mě je to zbytečné. Jsou daleko lepší možnosti, za co diamanty utrácet :)
 

DeletedUser16731

Host
Neber mě hned za slovo. Prostě jsou tu tací, tečka. Stačí 11 rozšíření za suroviny. A k té produktivitě. Co všechno jste museli utratit, aby jste získali kostel na 12 lvl? Tady to máte zadarmo. Jen čas, který tu stejně strávíte.
 

DeletedUser13872

Host
Vyoada to pekne.
Ale mě osobne by zajímalo koho to bude bavit nějakých 15 mesicu stále dokola aby měl Idrasil na max. Navíc takových budov jako strom mám ve městě dost, není to uz nic výjimečného.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru