Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17041

Host
Zdravím chtěl bych se zeptat, mám 3 světy na 1 účtu, ale loďka s osadou se mi zobrazuje pouze na 1 světě, nevíte někdo kde může být chyba prosím? FoE hraju na iphonu
 

DeletedUser16731

Host
11.jpg
Máš ho mít:) Pořád ti připadá,že přijít o dvě políčka je stejný jako přijít o tři? A to ani neřeším umístění.

Nevidím na tom vlevo nic špatného. 11.jpg 11.jpg 11.jpg
Sice je tam jen jedna kovárna, což vůbec nevadí, ale je tam dost chatrčí co Ti dají peníze . Ty jsou tady dost potřeba.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Konotka: Jinými slovy,opravdu ti připadá stejný přijít o tři políčka jako o dvě? To podle mne je jedno políčko rozdíl. Tedy stále tvrdím,že jde i o náhodu a každý NEMÁ stejnou výchozí pozici,tedy stejnou šanci. Na tom nic nezměníš ani malůvkou,co si mám kam strčit :D
 

DeletedUser16731

Host
Konotka: Jinými slovy,opravdu ti připadá stejný přijít o tři políčka jako o dvě? To podle mne je jedno políčko rozdíl. Tedy stále tvrdím,že jde i o náhodu a každý NEMÁ stejnou výchozí pozici,tedy stejnou šanci. Na tom nic nezměníš ani malůvkou,co si mám kam strčit :D
Proč do toho pořád rejpete, když tomu nerozumíte. Máte jednu mánii a to je místo. Ono je to i o přemýšlení a né mýt velkolepky na 80 lvl a čekat, že z nich dostanete všechno co potřebujete. Máš sice ve městě kameny, ale spoustu rozšíření máš bez kamenů. U mě je to přesně naopak.

Naposledy to vysvětlím. Ty máš jen jednu kovárnu, takže za 8 hodin máš 10 sekerek a 4000 měďáků. Druhý hráč co má 2 kovárny, Má za 8 hodin 20 sekerek a něco přes 1000 měďáků což mu stačí jen na jednu 4 hodinovou výrobu, zatím co ty si za 1 a 5 sekyrek koupíš dvě rozšíření, postavíš druhou kovárnu. A můžeš si dát 2x 8 hodinovou výrobu. Zdá se Ti, že jsi v nějaké nevýhodě?

Abych to upřesnil. Těch měďáků máš 4000 díky chatrčím, které Ti za 8 hodin dají přes tisíc měďáků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Proč do toho pořád rejpete, když tomu nerozumíte
To je dobrý,to si budu pamatovat :D Místo toho okecávání a počítání,co mám a co můžu mít jsi mi pořád neodpověděl ani se nevyjádřil k tomu podstatnýmu: opravdu máš pocit,že při rozjezdu,kdy každý má nedostatek místa je stejný,jestli mám efektivních 62 nebo 61 polí? Já ten pocit nemám,proto zpochybňuji tvé tvrzení o stejných podmínkách pro všechny. To je celé.
Edit: K těm Velkolepkám: Žádný velkolepky na Lv 80 nemyju, dokonce ani nemám:)
 

RomanS24

Člen
Neví někdo kdy by mohl bejt ta vesnice Egypt. u vikingů mi je zima i když mám na sobě sněhule, zimní bundu před sebou sud s ohněm a v ruce rum
 

DeletedUser16731

Host
Ještě není ani na betě. Je tam napsáno´´ již brzy´´.
 

SedaVrana

Turista
Konotka: Jinými slovy,opravdu ti připadá stejný přijít o tři políčka jako o dvě? To podle mne je jedno políčko rozdíl. Tedy stále tvrdím,že jde i o náhodu a každý NEMÁ stejnou výchozí pozici,tedy stejnou šanci. Na tom nic nezměníš ani malůvkou,co si mám kam strčit :D
Mám ty butry na pěti políčkách. Žádná sláva :(
 

SedaVrana

Turista
Prosím jakmile něco odemknu a zbourám případně prozatimně kulturní budovy, zůstane mi to odemčené?
 

DeletedUser16731

Host
Prosím jakmile něco odemknu a zbourám případně prozatimně kulturní budovy, zůstane mi to odemčené?
Ano, to je princip celé hry. Nemusíte mít zastavěné všechny rozšíření, jak si tady mnozí myslí. Jde o to , mýt postavené právě to, co v danou chvíli potřebuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru