Diskuze o Starožitnictví

Yanniessie

Nováček
Ahoj,
asi jsem IT negramotná ;(, což vzhledem k mému věku asi není daleko od věci ;)). Přes prázdniny jsem nehrála a teď jsem narazila na starožitníka. A mám problém ... nejde mi to. Zadala jsem zboží (bohužel si nepamatuju co, protože sklad mi přetéká) postup :
- na první stravě klik na otevřenou dlaň
- na druhé nejdříve klik na plus a pak na licitační kladívko, otevře se nabídka skladu
- vyberu zboží, to skočí na pole místo plus, zadám čas 1 den, potvrdím navýšení a vracím se na hlavní stranu přes licitační kladíko
- zavřu "krám" a pak pro kontrolu znovu otevřu a na druhé straně moje nabídka stále je
- příjdu druhý den, otevřu krám a moje nabídka tam není (je jedno jestli příjdu do nebo po 24 hodinách) a nemám ani peníze ani fialové dia ;((
Tak prosím, dělám něco špatně? Nebo ta nabídka (časová) je pouze informativní a já musím čekat až to konečně prodá?
 

Yanniessie

Nováček
Ahoj,
asi jsem IT negramotná ;(, což vzhledem k mému věku asi není daleko od věci ;)). Přes prázdniny jsem nehrála a teď jsem narazila na starožitníka. A mám problém ... nejde mi to. Zadala jsem zboží (bohužel si nepamatuju co, protože sklad mi přetéká) postup :
- na první stravě klik na otevřenou dlaň
- na druhé nejdříve klik na plus a pak na licitační kladívko, otevře se nabídka skladu
- vyberu zboží, to skočí na pole místo plus, zadám čas 1 den, potvrdím navýšení a vracím se na hlavní stranu přes licitační kladíko
- zavřu "krám" a pak pro kontrolu znovu otevřu a na druhé straně moje nabídka stále je
- příjdu druhý den, otevřu krám a moje nabídka tam není (je jedno jestli příjdu do nebo po 24 hodinách) a nemám ani peníze ani fialové dia ;((
Tak prosím, dělám něco špatně? Nebo ta nabídka (časová) je pouze informativní a já musím čekat až to konečně prodá?


tak už jsem na to přišla ;))) holt velké oči a pak to takhle dopadá ;))
 

dudasek

Znalec
já musím změnit pozorování-začaly mi padat dvouhodinové nabídky,ale mám pořád otevřené jen 3 sloty-u mně se nic nezměnilo...
 

d arvit

Odborník
tak starožitníka už tu máme pěkných pár týdnů, pilnější z nás maji dávno všechny sloty a někteří už maji vyprodáno.
jak jste na tom?? nakupovali jste?? nakupujete?? prodáváte?? šetříte??
 

traktorista

Odborník
Věže vítězství taky nestojí za víc než 2 hodiny :D.

5 slotů je doma, inventář pořád praská ve švech a doplnil jsem si vylepšení lodi co mi chybělo. Teď holt vyčkávám, stavět další most nebo památník hrdinů se mi moc nechce.
 

d arvit

Odborník
to chceš mi říct že už jsi prodal min 610 věcí starožitníkovi aby jsi měl všechny sloty otevřené? mě zbývá ještě 250 abych měl otevřený poslední a to už jsem vše co jsem mohl prodal
no jasně, už asi před 2-3 týdny..
2h a nejlevnější věci, a stejně mi ještě ted zbývá asi 500 levných věcí co chci prodat :)
ale pomalu začínám cítit krizi, ultra drahých věcí už moc nezbývá, zásoba zlata taky neni tak velká jak bych si představoval a věcí co chci koupit je pořád toooooliiiiiiiiiiik :(
 

Dědeq

Znalec
taky mám 5 slotů, jedu 24hodinovky na svatyně, terasy, speciálky. Ale už mi toho lepšího taky moc nezbývá. V regálu je obden něco pěkného, v aukci kupuju jenom opravdu levně, nebo za pár desítek tisíc, když je to něco jako třešňovka apod. Nechápu, kde lidi berou prachy na věci jako 50 zboží vydražit za 120 tisíc. Ale aspoň se brzy vysypou a zbyde i na ostatní :)
 

dudasek

Znalec
mam jen 3 sloty-jedu na 24h cykly a nikam neženu...

koupil jsem nějaké zrychlení výroby,včera maharádžův palác a předtím upgrade na sakuru.
v aukci zahradní bludiště,kiosek a šachovnici :)
 

DeletedUser17744

Host
Ahoj, diskuzi jsem prolezla ale nenasla. Jdou dat vlastni veci do drazby? Nebo se mohou jen prodat?
 

DeletedUser13718

Host
Nevim, zda se to tady už řešilo, ale byl by někdo pro, aby se u Vetesnika daly strelit i plánky na Velkolepky? Minimálně polovinu z nich nikdy stavět nechci, a jen delaj chaozz v inventáři...
 
Nahoru