Nedávný obsah od traktorista

  1. traktorista

    Vypečená diskuze (podzim 2022)

    Odměny byly udělané nějak zvláštně - jestli mě paměť neklame tak pro nej ligu byly vždy 3 kusy hlavní budovy, pro druhou ligu dva a pro třetí jeden. Tentokrát innovíproč ve druhé lize bylo stejně jako ve třetí, tedy pouze jeden kus.
  2. traktorista

    Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

    Dlouho jsem nečetl nic tak arogantního a nafoukaného. Hraju tuhle hru přes 10 let, takže vím jaké změny prodělala od svých počátků a proto jsem napsal takovou kritiku aby bylo co reportovat do Hamburku. Protože jsi zjevně nepochopil o čem píšu, tak je to právě to, že zatímco v začátcích hra...
  3. traktorista

    Portret-Avatar

    Je to motivace dostat se dál, kde je větší výběr a nebo získat bonusového avatara.
  4. traktorista

    Jak na náhozy VB?

    Číst sice umíš, ale vůbec nechápeš co se ti tu okolí snaží říct. Jsou lidé, kteří nahazují jen v cechu, protože jim to vyhovuje. Jsou lidé, co si udělali svůj okruh přátel ( a ano, někdy je vlákno, kde jsou přátelé všichni mezi sebou, což vyžaduje trochu úsilí, musí udělat čistku, pak se...
  5. traktorista

    Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

    Píšeš nesmysl. Existují jak vlákna cechová pro náhozy, tak i vlákna mezi přáteli. Tam si hráči píší navzájem kdo nahazuje a co. Pokud dojde k problému (třeba neobnovením okna a podobně), dochází ke vzájemné kompenzaci. Pokud házíš body komukoliv bez domluvy, můžeš vydělat -ale i prodělat. Nejde...
  6. traktorista

    Divoká diskuze o Divočině 2022

    Tak akce pomalu končí a tentokrát nemám důvod dštít síru a oheň. Orlí horu jsem měl v nabídce celkem 3x. Pravda, mincí bylo málo, v příhodách nic moc - ale denní odměna padala pěkně, prakticky v každém druhém kole za lístek přišla. Zcela jsem rezignoval na packy a šel jen a pouze po bednách...
  7. traktorista

    FoE - stav hry, jak jsme se sem dostali a jak z toho ven..

    Jen 2 poznámky - CB - proč není u cechovních bitev něco jako v expedici, tj. máš skill na tuhle ligu, zaplať odpovídající množství surek, zlaťáků ....a kdo nezaplatí, jde o ligu níž. To by cechy rozdělilo poměrně snadno (navíc by ty surky byly k něčemu). Hradní systém - destilovaná nuda je to z...
  8. traktorista

    FoE rádio

    Got lemon juice up in your eye When you pissed all over my black kettle You must have been high high You must have been high high Who are you to wave your finger? So full of it Eye balls deep in muddy waters Fuckin' hypocrite Liar, lawyer; mirror show me, what's the difference? Kangaroo done...
  9. traktorista

    Vesmírná diskuze o měsíci Jupiteru

    Abych napsal svojí zpětnou vazbu. Tragédie, katastrofa a zklamání. Jako já vážně nemám slov. Poslední 3 doby jsou pořád totéž v bleděmodrém, o tom že eventy jsou stále tytéž ani nemluvím. Čím jen začít - dobývání nového území. Bývaly doby, kdy jsem se na každý boj pečlivě připravoval, zvažoval...
  10. traktorista

    Pomoc všem a krčma

    Jenže jsou to změny jen pro někoho - https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/a-b-testy-ve-foe.14619/ O změnách o kterých se ví, že se nasadí pro všechny se píše v aktualizacích, testovací jsou- testovací na nějakém vzorku.
  11. traktorista

    FoE rádio

    Nějaký ošklivý kluci z Austrálie
  12. traktorista

    Antická diskuze k Archeologii 2022

    Je v invu, musíš ji otevřít jako truhly z akci.
  13. traktorista

    Antická diskuze k Archeologii 2022

    Co se stane s přebytečnými úlomky? Koukám že mi zbyde pár plných kol zcela jistě - propadnou a nebo za ně bude nějaká pidiodměna?
  14. traktorista

    Kartograf

    https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Kartograf
  15. traktorista

    Antická diskuze k Archeologii 2022

    Co se týče muzea tabulek, moc hezky pravděpodobnost :D. 3-8-6-5 0-0-0-0
Nahoru