Diskuze k Ledové budoucnosti - 1. část + nová CvC mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
ahoj,me to slo,ale tohle je spis potreba reportovat podpore :)
jinak je to silene zabrzdene na mape CV,boje jsou uplne utrpeni :-(
 

DeletedUser5384

Host
hooj,na C jsem normálně upgradoval,spíš mi pobavilo,že má pořád středověký vzhled :) Ale jednotky dává Alca nový :)
 

DeletedUser8605

Host
To máš pravdu,nestojí,jen mně fakt ta jeho hláška dostala. Taky jsem na rozšíření za 800 dia,taky si ho patrně nekoupím,ale rozhodně tady tím nebudu demonstrovat svou nechuť zaplatit někomu za jeho odvedenou práci.Howgh.

no to nebylo myšleno, že bych si někdy žádný dia nekoupil, už jsem v tom nějaký ten litr nechal, spíš mi vadilo to podání, jako by ta cena dia byla 10x nižší než je teď, nebo že by jich měl každý na skladu za úkoly a pod. desetitisíce a mohl léčit jak o život ....

taková technická, počítám blbě, nebo se ten novej 1d barák z výzkumu nevyplatí postavit ? když započtu, že musí mít 2-proudovou silnici, tak jak mincí tak i lidí bude dávat méně :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Ja tedy nevim jak to pocitate, ale me vychazi, ze jsou lepsi na pocet lidi nez arcologie, kdyztak me opravte, ale 8000/36=222,22 lidi na policko a nova budova je 3900/16=243,75 lidi na policko. Mince z hlavy nevim, ale pocitam, ze taky budou davat v prepoctu na policko vic jako je zvykem v kazde dalsi dobe.

Edit: dvouprodovka je irelevantni, arcologie ji taky potrebuje

Edit 2: mince u argologie 62210/36=1728,055 na policko , mobilni dum 29320/16=1832,5 minci na policko

takze novy je lepsi :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8622

Host
takže,sbohem a šáteček této hře..to už ani není snad normální...abych dostal 10ks nějakého archaického zboží za 1M mincí nebo surek???.))))))))))
nehledě k tomu,že kvýzkumu a následné výrobě potřebuji materiál z doby 1-2-3..kde mám stavět výrobny??..u sousedů??..zdar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
v ledove budoucnost je evidentne archaicke zbozi cenene,ono dostat v dnesni dobe za bednu vina 1 mil neni nic nenormalniho :)) tak nevim proc se rozcilujes? cetl jsi zadani ukolu? ja ho tedy nemel,ale tesim se na nej.. jinak kde by jsi mel stavet vyronbny, mas VB ktere ti davaji surky soucasnoti aby jsi mohl vyrabet ty soucasne tve doby,me dokonce z minule ery zbylo kolem 3tis surek PMD a to jsem vyrobil cca 5 tis surek od kazde Budounosti..ale ty by jsi asi chtel aby hra byla lehka a mel jsi vseho dostatek,to budes ale muset byt nejdriv lepsi hospodar :D :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Nezkousel nekdo renovovat v LB recikuv koutek? Kolik % ma?Jinak co si myslite o tom, ze kasarna v nove dobe nedaji zadne bonusy a stejne tak, ze vyrobny neposkytuji spokojenost?
 

DeletedUser3139

Host
JardaDC: To počítáš správně... Je možné že ještě dojde k nějakému přebalancování...

Hoši, jak jste to počítali?
Arcologie je 6x6 a tak dává z 8 000 lidí 222,2222222 na čtverec a z 62 210 mincí 1 728,05 na čtverec
mobil. dům je 4x4 a tak dává z 3 900 lidí 243,75 na čtverec a z 29 320 mincí 1832,5 na čtverec
Takže mob. dům se opravdu vyplatí, i když jen malounko! :p
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
tak jsem se konečně dopracoval k bojů na mapě území v nové době ledové, ale na barevném podkladu této doby některé jednotky skoro nevidím, hlavně ty co se skrývají snad vůbec !!!, nepomáhá ani červený proužek, asi by to chtělo nějak změnit prostředí nebo alespoň jednotky nějak zvýraznit ??!!!

Třeba úderný tým tak splyne s prostředím, když se skryje , že ho nemohu pomalu najít !!!
 

DeletedUser12887

Host
no to nebylo myšleno, že bych si někdy žádný dia nekoupil, už jsem v tom nějaký ten litr nechal, spíš mi vadilo to podání, jako by ta cena dia byla 10x nižší než je teď, nebo že by jich měl každý na skladu za úkoly a pod. desetitisíce a mohl léčit jak o život ....

taková technická, počítám blbě, nebo se ten novej 1d barák z výzkumu nevyplatí postavit ? když započtu, že musí mít 2-proudovou silnici, tak jak mincí tak i lidí bude dávat méně :-(
Tak vyplatí nevyplatí to záleží na každém co uzna za vhodné a postavi ve meste ☺

A ma mit snad obycejnou cestu..

Zdar všem,
tak jsem se konečně dopracoval k bojů na mapě území v nové době ledové, ale na barevném podkladu této doby některé jednotky skoro nevidím, hlavně ty co se skrývají snad vůbec !!!, nepomáhá ani červený proužek, asi by to chtělo nějak změnit prostředí nebo alespoň jednotky nějak zvýraznit ??!!!

Třeba úderný tým tak splyne s prostředím, když se skryje , že ho nemohu pomalu najít !!!
Tak asi to ma nejaky smysl..bude potřeba prozkoumat nejdriv terén. Třeba jednotka dostala smyk na zamrzlém podkladu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Peter-56

Nováček
Zdravím, vážení dne 28.5.2016 před půlnocí jsem získal provincii pro vstup do věže turnajů pro LEDOVOU BUDOUCNOST. Ale když bojuji z vojskem doby ledové tak se neobjevují žádné body ve věži. Když otevřu mapu území a kliknu na věž LEDOVE BUDOUCNOSTI ta se tam objevuje, že probíhající turnaj končí ve stejném čase jak jsem kliknul na věž turnaje. Takže se nejde zapojit do turnaje, mám šampiony pro ledovou dobu, renovoval jsem. útočiště šampionu, ale do turnaje pro tuto dobu se nejde zapojit. Chci vědět v čem je problém, anebo si děláte jen legraci a nemá cenu už dále tuto hru hrát.
 

Svatej

Legenda
Peter-56:
Jde o to, že turnajové věže se spouští vždy v pondělí. Pokud získáš věž po pondělí, nemůžeš se celý zbytek týdne té věže zůčastnit.
Útěchou může být to, že novou dobu spustili v úterý - takže tenhle týden se závodů o věž nemůže zůčastnit vůbec nikdo. O.-
 

DeletedUser5384

Host
Příběhový úkol- Terry Hunt..Proboha,koho napadlo zadat úkol na výstavbu 4 budov z ledovky,když dohromady je jich ve výzkumu pětapůl a navíc ten úkol nejde skipnout?:confused: Tenhle úkol mi přišel už poněkolikáté, přijde mi trošku neefektivní stavět kvůli němu továrny na bio a po splnění bourat...Sakra:mad:

jinak k Ledovce: Demo je super,docela se těším na plnou verzi :D
 

zderos

Komentátor
Co se týče surovin , které produkuji budovy do cechovní pokladny, bylo by řešením možnost nastavit hráčem u jednotlivých budov aby dodávali suroviny z předchozí doby, alespoň než se najde pro suroviny z ledovky nějaké využití :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru