Diskuze k Ledové budoucnosti - 1. část + nová CvC mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
Nic není dokonalé a ani být nemůže. Myslím si, že doteď bylo hraní hry celkem snadné a dalo se dosáhnout a splnit vše co hra nabízela. Nyní přichází něco nového obtížnějšího a už z toho má většina strach. Myslím si, že tak jako byly dříve např. medaile po dosažení Budoucnosti a před expedicemi k ničemu, tak jistě vývojáři časem vyladí i to, aby nepřišla vniveč ani snaha při výstavbě minulých VB a využití se pro ně časem najde. Já se na novou éru těším i když se mi leccos možná líbit nebude.
 

Kayro

Znalec
Myslím si, že tak jako byly dříve např. medaile po dosažení Budoucnosti a před expedicemi k ničemu, tak jistě vývojáři časem vyladí i to, aby nepřišla vniveč ani snaha při výstavbě minulých VB a využití se pro ně časem najde.
Na me to pusobi ale dost neprofesionalne kdyz se takhle za chodu meni ucel nebo funkce budov.Treba jako ze sinema slavy kde INNO nekolik mesicu nebylo schopne se vyjadrit jestli jeste k necemu budou po tom co cech dosahne padesateho levelu.Tak ze spousta lidi je smazala pro jejich bezucelnost (ja jich smazal sedum).Az po nekolika mesicich se ukazalo ze uroven cechu se bude zvedat nad padesat a ze sine prece jen jeste k necemu budou.Ted zase cechovni VB a surky z nich.
 

DeletedUser12151

Host
zdravim vsechny kecali,neco mi uniklo a nebude mapa CV DL? to by tedy taky zajimalo na co budou surky nove doby v pokladnici a nebo se pocita se spustenim pozdeji? v tom pripade budou pokladny pretekat zbozim a to bude pekna mela na mapach :-D uz se na to tesim :)
 

DeletedUser5384

Host
Všechny herní epochy, které ve hře nyní jsou, byly vždy spuštěny jako celek najednou. Po vydání éry jste pak museli dlouho čekat na další. Rozhodli jsme se proto, že novou dobu vydáme po částech, abyste se na novinky mohli těšit častěji. Nyní tedy vychází první část nové doby – Ledové budoucnosti. Ve stromu výzkumu tedy prozatím uvidíte jen několik počátečních technologií. Nejedná se o kompletní výzkum nadcházející herní doby.
Takže místo toho,abychom čekali kvartál na novou dobu,budeme čekat 3x po sobě měsíc? :D fakt bych chtěl být u toho,když u INNO tuhle revoluční myšlenku prohlasovávali :rolleyes:
 

DeletedUser12613

Host
zdravim vsechny kecali,neco mi uniklo a nebude mapa CV DL? to by tedy taky zajimalo na co budou surky nove doby v pokladnici a nebo se pocita se spustenim pozdeji? v tom pripade budou pokladny pretekat zbozim a to bude pekna mela na mapach :-D uz se na to tesim :)

Máš pravdu něco Ti uniklo, Doba Ledová sice nebude poslední doba ale nová mapa v CvC má být údajně poslední CvC mapa - ta mapa ale otevírá hexy za medaile.
Tj aktualně nebude využití pro suroviny v pokladne z Doby Ledové, ale již brzy se nějaké využití najde
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj, taky bych měl ještě dotaz. Na ty mapě pro všechny veky se zatím psalo jen o oblezich za medaile, ale jak se bude platit umístění obranných armád. Jestli už se o tom psalo, asi jsem to přehlédl. Díky za odpověď.
 

DeletedUser12887

Host
Jinak budu opakovat dotazy už předchozí, ale to jaký budou přesně padat suroviny do cechovní pokladny z cechovních VB je dost podstatná informace, na co půjdu do další doby, když surky z ní budou cechu k ničemu, jakmile se do další éry vstoupí, vrátit se už nepůjde.
Na tohle bych taky stejně jako spousta dalších znal přesnou odpověď, pokud tohle vůbec někdo ví.
Děkuji
 

Svatej

Legenda
Suroviny pro cech z VB observatoř, atomium, arc budou samozřejmě u hráčů v DL z DL. Hráči za ně jako vždy dostanou dané množství bodů do top.
Využití těchhle surovin cechem zatím žádné není, je ale možné že v další části/tech doby ledové se nějaké využití pro ně najde...
 

Svatej

Legenda
Emilio: Ani nevíš jak jseš blízko pravdě, nebo možná víš. :)
Dobu ledovou spustili na betě 11 května a zítra už jde do živých světů. Přitom mini eventy se testují měsíc předem. Nějak moc na to spěchají....
Nehledě k tomu že věci jako statistiky jednotek, cena výzkumů by potřebovaly silně vybalancovat. Navíc je v ní prý plno bugů... víc než je u innogames obvyklé... :-/
 

DeletedUser7190

Host
Bohudík nevím, ale tuším a zítra se to dovím:eek:
Taky mě to dostalo, jsem čekal novou dobu nejdřív v půli června, místo toho dají oznámení tři dny předem a ještě v sobotu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
kazdopadne mam radost,ze nova doba prisla a to urcite ocenuji,jen me nejak nejde na rozum to s temi surovanima..tak nejak z toho mam tezkou hlavu,medaily je zatim dost v cechu a urcite ocenime,ze ty prebytky muzeme dat do neceho uzitecneho,ale VB davaji sukry a ne medalie,je tam taky navysujici se cena za kazde dalsi uzemi jako je tomu u normalni mapy a kolik stoji metalu obrany? a jeste 1 otazka,kdyz se nejaky maly cech rozhodne,ze tam zabere nejake uzemi tak asi smulu ne? kdyz ho armou B zrusim s prstem v nose :) to tedy bude hlavne pro nudici se top cechy s hraci na konci vyzkumu? taky jsem se o to mohl zajimat driv nez par hodin pred spustenim doby :D
 

DeletedUser12969

Host
Velmi by mě zajímalo, jak to bude dál se surovinami s dalších ér, neboť jim dojdou suroviny, které zrychlovali výrobu. Budoucnost čerpala z vrcholného středověku, ledová budoucnost bude čerpat z koloniálu a podobný budou i dalšími dvěma dobami. Ta další kdoví ví, ale jediné čeho budou mýt dost je požadovatelné zboží. Každý rok se vypuštěna jedna éra až do budoucna, problém nastal vystala otázka „a kam dál“, i když se prozkoumají oba poli, atmosféra, mořské a oceánské hlubiny, podzemí a nitro země i ty nejzazší skulinky naší planety, pak přídě na řadu vesmír, ale pak kam dál?
 

Svatej

Legenda
petr 1st.: Všechny principy nové mapy jsou stejné jako u předešlých CvC map. Tedy i vzrůstající ceny. Jen se platí medailema.
Samozřejmě můžeš zkusit zaůtočit i s kopiníkama z doby bronzové. A teoreticky, při dostatečně vysokém bonusu v útoku bys měl být schopný proti sektoru s 0% obranou z BUD vyhrát... Ale takové bonusy tu asi nikdo nemá :D Na druhou stranu, s armádou Moderny je popsaná situace už reálnější O.-
Ale praxe bude asi taková, že se tam budou objevovat armády ze 3 posledních dob - ZÍT, BUD, DL.
 

Fčelkamaia

Nováček
Ty nové surky v cechovní pokladně určitě půjdou využít v další části nové doby, možná i ve spojitosti s přístavy, uvidíme. Určitě bych se nebál kvůli tomu lézt do nové doby :D
Spíš si říkám za už dnes bude expedice z nové doby, to bych byl rád, konečně by to byl nějaký challange.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru