Diskuze k Ledové budoucnosti - 1. část + nová CvC mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13041

Host
Já se vždycky těšil na každou novou dobu. Spouštět ji na 4x je trochu k mé nelibosti, ale budiž, už není o moc kam postupovat a co vymýšlet. Vyvstává ale spousta znepokojivých otázek. Třeba například co po vstupu do nové doby z procechovníma budovama typu Atominium? Suroviny nové doby cech potřebovat nebude, když cvc pojede za medaile, bonus pár tisíc spokojených, to spraví kulturní budova, která zabere třeba i čtvrtinu místa.
 

Kayro

Znalec
Tak on ty surky z ledarny treba cech jeste potrebovat bude problem je v tom ze INNO se zas neni schopne vyjadrit co a jak a nechavaji lidi v nejistote.Vzdat by to nebyl zadny problem napsat do oznameni o nove dobe "surky z ledarny jeste vyuzijete, cechovni budovy rozhodne nebourejte" . Cele je to proste o pristupu k hracum.
 

DeletedUser12151

Host
kdo by boural napriklad ARC? ta diskuze je o nicem,jedine o cem se da diskutovat je atomium. Myslim si osobne,ze v inno nebudou ty lidi uplne tak marny jak si myslime,podle me ty surky k necemu budou,protoze jinak by moje predchozi veta byla lez :D
 

DeletedUser13041

Host
O Arc jsem nemluvil, ta ale byla jediná užitečnější i pro samotné hráče. Observatoř má aspoň kasárny a nezabírá tolik místa. Ten atominium bude budova jednoznačně k ničemu, pokud se z ní nevyužijí surky. Takže zcela zbytečně levelená.
 

DeletedUser12151

Host
Zase atomium dava prisun bodu do zebricku uz jen surovinami darovanymi do pokladny, svou velikosti sice neni moc vyhodna na spokojenost, pro nej u me jeste hraje roli jeho vzhled. Proste se mi ty kulicky libi :) a urcite neni nikdo tak hloupy aby vysel s novou dobou a zazdil fci VB. Na vyuziti surek si rad pockam, stejne jako na vyuziti pristavu. Spis mi vadi v nove dobe, ze se zase CV neskutecne seka, vice nez obycejne, tady zase soudruzi neco nevychytali, nebo je to prilisnou aktivitou hracu? Nema nekdo informaci jestli a kdy bude rozsireni za medaile??
 

DeletedUser8605

Host
tak tahle hláška mě dostala

"Jasně můžete argumentovat, že Expedice tam všichni nehrají a že se tam běžně léčí jednotky za DIA protože je testeři dostávají automaticky na účet vždy s novou inovací, ale co Vám brání léčit jednotky i zde?"

že by nedostatek dia, neb každý nemá zbytečné tisíce na jejich kupování ? přísun ze hry nic moc, když vezmu, že jsem na rozšíření za 800dia, který si stejně nemůžu dovolit ....
 

DeletedUser3814

Host
opět zase směšné načítání cvc hry. proč dáváte novou dobu,. když to neumíte odladit. radost z pokračování akorát vytřídal vztek nad hrou.opět a znovu
 

DeletedUser5384

Host
To máš pravdu,nestojí,jen mně fakt ta jeho hláška dostala. Taky jsem na rozšíření za 800 dia,taky si ho patrně nekoupím,ale rozhodně tady tím nebudu demonstrovat svou nechuť zaplatit někomu za jeho odvedenou práci.Howgh.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru