Výsledky vyhledávání

  1. MenestheusCZ

    Zaseknutá hra

    Zdravím, dnes se mi stává že se mi zasekne hra pokaždé když chci vstoupit do starožitnictví a také při vstupu do cechovní expedice a kliknutí na další pokus. Nikde jinde problém nemám radnice atd. vše v pořádku jen starožitnictví a expedice.
  2. MenestheusCZ

    Château Frontenac

    Ahoj všem, chtěl bych se zeptat za jaké splnění úkolů mi Château Frontenac navýší odměnu? Za příběhové mi to nedává nic,takže se to týká jen úkolů z eventů? Děkuju
  3. MenestheusCZ

    Diova socha

    Ahoj, mám dotaz ohledně vojenského bonusu na úrovni 11 a 12. Dokončil jsem úroveň 11 kde jsem dostal bonus 31 procent a když dokončím úroveň 12,tak mi to píše že na další úrovni budu mít opět bonus jen 31 procent. Možná to není chyba a já jsem špatně hledal a jsem slepejš ale připadá mi to...
  4. MenestheusCZ

    Hledání špeha - MenestheusCZ

    Ahoj,doufám že to píšu správně sem. Podle mě je to obrázek B10
  5. MenestheusCZ

    Tituly menestheusCZ

    0 - 9 Panoš 10 - 29 Vladyka 30 - 49 Zeman 50 - 99 Rytíř 100 - 199 Hrabě 200 - 349 Kníže 350 - 599 Markrabě 600 - 999 Král 1000 - 1999 Císař 2000 ++++ Robot Hlavní moderátor - Všemocný(á) nebo Bůh-Bohyně :-)
  6. MenestheusCZ

    Odměna speciální budova

    Ahoj všem, mám otázečku ohledně odměny jako je třeba speciální budova. Kámoš co je v době železné a docela ( hodně) to fláká dostal dnes za spokojenost obyvatel speciální budovu "Královna". Jak je to s těmihle budovami jako odměnami? Je to jen náhodné nebo to má nějaká pravidla jako...
  7. MenestheusCZ

    Odměny za pomoc s výstavbou

    Zdravím, mohli by jste mi prosím poradit jak je to s odměnami za pomoc s výstavbou.Jestli jsem to dobře pochopil tak pokud někomu pomůžu výzkumnými body,mohu získat různé odměny-nákresy,výzkumné body,medaile.Proč se ptám-pomohl jsem ale nic jsem neobdržel i když jsem asi měl dostat 5 výzkumných...
Nahoru