Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze o Mughalské říši

    Mě nejspíš taky, ale pak se mi zdálo, že ten 8 h. cyklus proběhl správně. Mrknu na to při dalším cyklu
  2. Diskuze o 1.207

    nevím jestli je to tím způsobeno, ale hra zatuhne při kliknutí na fotbalový pohár, win 10 , firefox 89.0.1 64 bitů
  3. Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    Tak nevím, asi jsem jediný , kdo má pocit, že ta statistika sedí. :)
  4. Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

    bude u vetešníka
  5. Diskuze o archeologické události 2021

    U mně převládá hořkost. Hraju na 2 světech , postavený to budu mít komplet, ale na obou světech jsem nenašel 2 druhy stříbrných tabletů plus zlatý.
  6. Diskuze o archeologické události 2021

    ty jo tak mám nějakou smůlu,. zatím mi nepadl žádný stříbrný ani zlatý úkol
  7. Diskuze o 1.197

    Tak za mně aktualizace dobrá. Obzvlášt pro osady je to fajn
  8. Diskuze o Forge Bowl 2021

    Já dokonce 11, ale dal jsem diamantového trenéra a udělal všechny úkoly. Tentokrát tam nebyly žádné 8 hodinové výroby, jediné co bylo dlouhé, byly 4 hodinovky.
  9. Diskuze o Forge Bowl 2021

    Pardon omlouvám se , přehledl jsem to.
  10. Diskuze o Forge Bowl 2021

    nevíte někdo co je v té truhle s překvapením po splnění základních úkolů
  11. O Galatské věži

    hlavní odkaz vede anglické beta forum
  12. Mrazivá diskuze o zimní události 2020

    Asi po těch altářích nejslabší odměna co hraji. Stejně to už nemám kam dávat.
  13. Diskuze o 1.192

    Protože v rámci posledního eventu to špatně spočítali a někdo kdo spotřeboval spoustu diamantů a získal spoustů upgradů , tak je neměl na co použít. Stodola bude až za rok po nové podzimní události. Můj tip
  14. Diskuze o letní události 2020

    Našel někdo v příhodách už nějaký dublon? Já zatím nic. Jsou?
  15. Zpětná vazba na novinky v cechovních expedicích

    Tak za mne dobrý, diamanty zůstaly a vylepšení terasovky dobré. U ostatního bych klidně uvítal ještě nějaké levely.
  16. Diskuze o aktualizaci 1.179

    Těžší čtvrté patro. Druhé levely většiny staveb z expedice.
  17. Diskuze k osadě Egypta

    Tak to já mám teď ve čtvrté osadě kliku , čtyřnásobek první kořisti a hned na to jednou čtyřnásobek ječmene z mých dvou farem během prvního 8 hod. nočního cyklu
  18. Diskuze o aktualizaci 1.176

    tohle je příprava na to že tyto budovy půjdou upgradovat na level 2
  19. Diskuze k osadě Egypta

    Tak doončeno první kolo, pár cnybek bylo, když jsem na začátku podcenil boj a přišel 2x komplet o celou armádu a neměl pak dost kořisti na pěstování obilí. Problém s debeny nebyl, kvůli kultuře jsem většinou zboural výrobny (stejně jsem je potřeboval obměňovat) a postavil palmy 1x3. Zavěřečných...
Nahoru