Výsledky vyhledávání

  1. zelvanator

    Snížení úrovně VB

    Zdravim, před chvíli se mi snížil lvl krakena z 65. lvlu na 3.!!! To samé i u dalších hráčů např arc ze 60 na 40 atd. Romeo veliký měl krakena přes 70. lvl a má 2. lvl.... CO to má sakra znamenat?
  2. zelvanator

    vylepšení historie akcí

    Zdravím. Napadlo mě, že by se při bojích v CvC mohl zobrazovat profilový obrázek hráče místo profilovýho obrázku cechu v historii akcí. Bojovník by viděl, kdo jak bojuje apod. a nemusel by najíždět myší na jednotlivou událost.
  3. zelvanator

    Tituly-zelvanator

    Když jsem tu koukal na ty návrhy, tak nemají proti mému šanci :) Můj návrh 0-10 želva spermie 11-50 želva embryo 51-100 pidi želvátko 101-200 želva panoš 201-300 želva bojovník 301-500 želva rytíř 501-1000 želva ninja 1001-300 000 skoro zelvanator 300 001< zelvanator
  4. zelvanator

    Zakázané výrazy na chatu

    Zdravím, chtěl bych požádat herní podporu, zda-li by mohla někam vyvěsit seznam veškerých zakázaných slov popř. slovních spojení na chatu ve hře (vulgarismy nemusíte). Já a ještě další hráč jsme byli zabanováni za slovo práskač respektive udavač, další hráč byl upozorněn za slovo "komouš". Už...
  5. zelvanator

    Vylepšení ikony pro zvaní přátel

    " Oblast hry: Políčko na zvaní přátel dole ve spodní liště (tzv. společenské liště) Minulý stav: Už nedávno byl během nějaké aktualizace změněn obsah toho okna, když si okno pozvání otevřete, teď zase trochu a myslím, že už je to podruhé, co změnili políčko na pozvání ve spodní liště, ale to už...
  6. zelvanator

    plánky dynamická věž

    Není to nějakej bug? Nebo mám opravdu takový "štěstí".
  7. zelvanator

    chyba v rolování sousedů

    Svět: arvahall Prohlížeč a verze: Opera a verze hry 1.48 Popis chyby: Když kliknu na prostřední tlačítko u rolování sousedů a to ve směru doleva, přejede mi to všecky sousedy až na začátek. Screenshot: Nemám Jak často se chyba vyskytuje: Stává se mi to, když dobojuji bitvu s posledním...
  8. zelvanator

    Strážní oheň

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli mají vliv obranná procenta ze strážních ohňů na obranný bonus pro CvC území.
  9. zelvanator

    Barevné odlišení

    Zdravím, mám takový menší návrh. Nešlo by barevně odlišit cechy na jednotlivých mapách v CvC? Dalo by se v tom lépe vyznat.
  10. zelvanator

    VB v nové době

    Zdravím, nikde jsem nenašel zda budou k dostání plánky k Velkým budovám z průmyslové éry už od začátku nebo jestli se přidají do hry až postupem času. Dík za odpověď a s pozdravem zelvanator
  11. zelvanator

    rozšíření

    Zdravím, pokud dojdu u rozšíření za medaile k 6000 za rozšíření, budu moci dál rozšiřovat za cenu 6000 nebo už za medaile nebudu moc zvětšovat svoje městečko. Dík za odpověď a s pozdravem zelvanator
  12. zelvanator

    úkol- Zajistit přesuny

    Ahoj, mám v úkolu vyrob 1 barel tabáku. Dal jsem výrobu na 8 hod. a po sebrání se mi to nezapočítalo jako splněný úkol. Co s tím mám dělat?
Nahoru