Výsledky vyhledávání

  1. Hrneček23

    Značka ( vykřičník ) u lodě pro vstup do CE

    Současný stav: U lodě pro vstup do CE není ( a nikdy nebyl ) žádný vykřičník ( či něco jiného ) pokud jsou možné útoky.. Nápad: Přidat k lodi pro vstup do CE vykřičník že jsou možné útoky.. Podobné je to již u PvP , u osady - pokud je hotová výroba a u Hradního systému - pokud je možný...
  2. Hrneček23

    Online

    Současný stav: Nelze se nijak podívat kdo je z cechu online Nápad: Přidat jednoduchou zelenou tečku ke jménu hráče např. v seznamu hráčů cechu Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Na fóru jsem sice našel něco podobného, ale nic se tam nevyřešilo.. Tak se předem omlouvám pokud zakládám...
  3. Hrneček23

    Kompletní rekonstrukce města

    Současný stav: Ve hře jde jen ˝rekonstrukce˝ budov Nápad: Přidat možnost kompletní rekonstrukce Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Abych to lépe vysvětlil co mám na mysli.. Takže do ˝módu˝ rekonstrukce přidat možnost znovu si postavit i rozšíření území.. To by znamenalo že by se území...
  4. Hrneček23

    Přispívání na VB

    Současný stav: Na VB mohou přispívat i sousedé Nápad: Zamezit přispívání bodů na VB sousedům Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO - nenašel ( i když už jsem něco podobného psal ) Na Velkolepé budovy mohou přispívat body i sousedé.. Proč tomu tak je..? Často tak schválně podhazují a...
  5. Hrneček23

    Terasovitá Farma

    Současný stav: Pouze 2lvl Nápad: Rozšířit možnost vylepšit Terasovitou Farmu na více lvl Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Teď jde vylepšit ˝jen˝ na druhý lvl.. Bylo by fajn mít tu možnost zvýšit ji třeba na 3-4 lvl při čemž by samozřejmě dávala více surovin i BV.. Na to jak je veliká...
  6. Hrneček23

    Přispívání do VB

    Současný stav: Sousedé mohou přispívat do VB !! Nápad: Zamezit sousedům přispívat jiným hráčům, kteří nejsou jejich přátelé nebo ve stejném cechu, do VB.. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Nevím jak vás, ale už mě pomalu začíná srát jak nějací sousedé, kteří se teď ještě ke všemu čas...
  7. Hrneček23

    Klávesová zkratka pro VB

    Současný stav: Při hraní na PC není žádná klávesová zkratka pro VB Nápad: Přidat klávesovou zkratku pro VB / Dát jí místo ˝čtverečku˝ pro CE Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Mě osobně už docela nebaví dostávat se do přehledu mých příspěvků ostatním hráčům na VB přes radnici..!! Na...
  8. Hrneček23

    Kupování BV za mince

    Současný stav: Nelze koupit najednou 10 BV za mince jako to je u dia Nápad: Přidat možnost koupit celou lištu 10 BV za mince jedním kliknutím Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE Opravdu je velice zdržující a únavné kupovat BV za mince po jednom.. To se člověk ukliká k smrti.. :D
  9. Hrneček23

    Automatické zadávání výroby za dia i u budov se zbožím

    Současný stav: Pokud vyberu výrobu za dia a chci si zadat zrychleně novou zapne se pouze výroba u zásob a ne i u zboží Nápad: Zajistit aby se výroba dala zrychleně zapnout i budov co vyrábí zboží.. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE Přeci jen by bylo fajn když už utratím dia za vybrání...
  10. Hrneček23

    Více informací v Záznamu bitvy v CB

    Současný stav: Málo informací o bojích v CB Nápad: Doplnit do cechovních záznamů z bitvy jméno hráče který jako poslední zavře/dobude území.. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO Již jsem to tu našel, ale bylo tam napsáno posledních 1-5 hráčů.. To mě přijde zbytečné.. Stačí jméno...
  11. Hrneček23

    Svatyně znalostí

    Současný stav: Svatyně znalostí vyžaduje cestu Nápad: Upravit budovu Svatyně znalostí aby nepotřebovala cestu k poskytování bonusů.. Byla by to asi nejvíc mega výhoda.. Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE
  12. Hrneček23

    Zobrazování populace u budov

    Současný stav: Při zobrazování informací u budov se neukazuje kolik budova potřebuje nebo dává populace Nápad: Přidat do informací budov počet obyvatel které budova dává nebo potřebuje Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO ale nijak důkladně
Nahoru