Výsledky vyhledávání

  1. Nejvyšší možná doba jednotek v průmyslu

    Ahoj, postoupil jsem do průmyslu a začal jsem si postupně pročítat na Fandom wiki quest linu, ale zjistil jsem, že při takovém množství questů, ještě k tomu zadání po každé na jiné stránce, tak je velmi snadné přeskočit nějaký úkol a potom se vám rozhodí všechny plány... Nemáte někdo prosím...
  2. Předčasné zobrazení úkolu.

    Svět: Diengu Prohlížeč a verze: Nemá vliv - úkol mám i na PC. Popis chyby: Po půl roce plnění opakujících se úkolů se mi zobrazil úkol, z průmyslového věku (jsem v pozdním středověku). Po dokončení se místo zobrazení dalšího opakujícího úkolů zobrazil najednou tento. Screenshot...
  3. Chyby v úkolech.

    Ahoj, našel jsem pár chyb v úkolech z Pozdního středověku. Chyba 1 Svět: D Prohlížeč a verze: Chrome, verze nemá vliv. Popis chyby: Ludwig je stále venku, ale zároveň ho mohu odsoudit k smrti. Screenshot: Detail chyby: Po dokončení úkolu, že mám zabrat všechna místa kde má Ludwig provincie a...
  4. Suroviny v pokladnici cechu - doba bronzová

    Svět: Všude Prohlížeč a verze: Nemá vliv Popis chyby: V cechovní pokladnici jsou pozice pro suroviny z doby bronzové, které není možné do pokladnice nijak vložit. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: vždy Popis chyby: Přes tlačítko "Daruj ze svého skladu" je možné vložit pouze věci od...
Nahoru