úprava pozadí města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11254
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11254

Host
Mám v hlavě dělší dobu malý nápad.Podle mě by se mělo více zapracovat na pozadí města,např. Máme 4 roční období tady je pozadí stále stejné co takhle sníh?Nebo jsou tam jezera takže třeba přístav s loděmi ? Ten by se dal i využít jako budova....
 

DeletedUser11297

Host
Tak špatný nápad to není, co se týče toho pozadí. To s tím přístavem je asi nerealizovatelné a ani se mi to moc nelíbí. Ale obavy mám z toho, aby případná změna pozadí opět o něco víc nezatížila počítač.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,
pro nápady náleží sekce "návody", nikoliv "projekty".
Děkuji za pochopení a přesouvám.

Nějaký podobný nápad už tu v minulosti byl. Ale jsem spíše proti, jelikož zvýšení náročnosti by to znamenalo ;)
 

Henzisek

Znalec
Tak mě se líbí, změna podkladu podle ročních dob, případně dne a noci je zajímavý nápad a já bych byl rozhodně pro.
 

DeletedUser2059

Host
něco na podobném principu bych uvítal, žádné letecké ani vodní či podvodní bitvy ve FoE nejsou ...
 

DeletedUser9061

Host
Tak se tu vyjádřil skoro celý moderátorský tým :D A co hráči? ;)
 

Dan 77

Veterán
Mně by se to ale vůbec nelíbilo... střídat vzhled města podle ročního období nebo ponořit město do noční tmy, to se do této hry na můj vkus nehodí.
Ale ten přístav by se mi líbil. Taky jsem nad tím uvažoval. Navíc by na mapě sem tam občas neuškodily nějaké námořní bitvy! :)
 

DeletedUser3139

Host
Roční období, no prosím, to by asi ještě šlo, prostě by někdo v INNO 4x ročně otočil přepínačem, dejme tomu. Ale den a noc, to už je fakt moc. A mimochodem, té noci jsme si tu už před časem užili až dost. Černá obrazovka tu už byla a nejen v noci (pomáhal restart:D).
S tím přístavem a námořními bitvami, tak to je asi utopie, ale nějaká ta rybářská budova, která by šla postavit jen na břehu a z ní by se vydávaly na jezera lodičky, chytaly by ryby a byly by z toho zásoby, no, proč ne!:cool:
 

DeletedUser4749

Host
Já bych to nepřeháněl, ale bílé vánoce by mi nebyly proti mysli.
 

DeletedUser

Host
Kromě estetiky a nového místa na smažení palačinek pro některé hráče by to zřejmě jiný význam nemělo.
Navíc pokud Střední Evropa dostane 4 roční období. Pak Brazílie by ocenila tropické deště a dále. Zbytečné zatížení a další vrstvení zbytečných nápadů pro úzkou skupinku hráčů z celého portfolia.
 

DeletedUser3139

Host
Naopak lorde, byla by to myslím, docela zábava. Osobně bych se okamžitě přihlásil na ten brazilskej server. Umíš si představit, jak by bylo zábavné, jak v Brazílii bruslí autíčka, motorky a tříkolky na letňákách ve sněhu? ;););)
No a monzuny, tornáda a cunami u nás by taky k zahození nebyli! :cool:
A kdybych chtěl roztopit sopky ve Středohoří, to by asi už bylo trochu moc, co? ;););)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Přesně, taky bych to chtěl ve svém městě jednou vidět, a zvlášť proto, že by nakonec nebylo ani co vidět, jakmile by to můj notebook přestal zvládat.
 

DeletedUser11254

Host
Lorde podle mě tu máme "zimní event" ne?Tak co udělat jako součást sníh když už tomu říkáte "zimní? Mě to přišlo zatím jako jarní blátenáč frosty :-D Ty ostatní věci jsou k zamyšlení ale ten sníh bych rozhodně udělal je to směšné i ve hrách pro děti to je takže pochybuji že by to bylo tak smrtelně náročný dát místo trávy sníh.Jediné co se mi líbí jsou ty kouře z domečků (mě mimochodem nefungují a když tak u jedné budovy což mě taky překvapuje) Ten sníh je maličkost nikoliv složitá práce
 

Dan 77

Veterán
Blebli:
Máme no. :D Ve své podstatě s tím, co píšeš, souhlasím. Ale zvláštní je, že mi ten sníh vlastně skoro vůbec nechyběl... Vždyť po spuštění, při načítání hry naběhne herní rada a obrázek na pozadí (obojí je během zimního eventu pozměněno pro jeho účely), potom samotná úkolová řada eventu i obchod s odměnami jsou vánočně laděny. Takže vánoční ladění to má a navíc nevím, jestli by sníh spíš neuškodil - zase aby to nebylo graficky přeplácané a aby zimní grafická přeplácanost neschovala samotné jádro hry, o které tu vlastně jde - vždyť je to jen event na občasné oživení hry. Ale když už ten sníh, nemuselo by to být špatné, pokud by to bylo PŘIMĚŘENÉ, třeba semtam nějaké bílé fleky (znázorňující sníh) místo trávy, ale víc rozhodně ne. A myslím si, že vývojáři vidí event tak, že si postavíš speciální budovy laděné do onoho eventu a že tím jakoby vyřeší modifikaci vzhledu města. Možná je to trochu naivní přístup, možná to tak i stačí.
 

DeletedUser2059

Host
Myslím, že by to ještě chtělo, najakou druhou možnost využití pozadí nejdenom pro omezené množství rozšíření. Jestli by to mělo být rozšiřování na vodu nebo do skal a s tím spojené nějaké přístavy a doly, to už je spíš na diskuzi... Nejprve by se mělo rozhodnout jestli vůbec by se mělo něco měnit ...

Myslím, že současný statický obrazek, ve kterém jsou orli ve vzduchu a jeleni v říjí je zatím vyhovující.
 

DeletedUser11254

Host
Tomasy mě se líbí pozadí ae podle mě by měl být součást zimního eventu zimní pozadí
 

DeletedUser2059

Host
Tak určitě by to bylo pěkné, to nepopírám, i mně by se to líbilo, ale jsou tady i pádné argumenty, které to ztěžují. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru