úprava pozadí města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11254
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Jsem zásadně proti vzhledem k dalšími ztížení systému a zvýšení náročnosti, zbytečné a hra by se ještě víc zpomalila.
 

DeletedUser2451

Host
já za sebe bych byl pro, ale když pomyslím ted na hráče se slabšíma PC tak musím být proti pro ně by se hra mohla stát až nehratelnou sám mám docela dobré PC a když se přesunu o pár let zpět tak i na silnějších PC byl problém s načítáním města a když už se načetlo tak to brzo spadlo hra byla dost nestabilní, a po letech zkušeností vím že když by to zavedly tak by pak následovala celá řada aktualizací jen aby vychytali mouchy které by měli mít ve výsledku vychytané už na betě a neotravovat s několika aktualizacemi na opravy jak už to tu nesčetně krát bylo.
 

DeletedUser11254

Host
ivosaku nechci se považovat za nějakýho itáka :) ale kdaž máme na pozadí jeleny,králíky a trávu tak by se to během zimního eventu poze "zaměnilo" za šněhuláky a sníh.Promin ale to mi jako obrovsé zatížení opravdu nepříjde.Ale přesvědčit o tom mě můžeš .-)
 

DeletedUser5477

Host
Také se mi nápad líbí, ale jak již bylo zmíněné hrozila by tu nepřehlednost hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru