řazení vojska

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
bylo by možné řadit vojáky např. tak, že první by byli ti vázaní na budovu (z výrobny) a po nich nezařazení? případně opačně, ale aby se každopádně nemíchali mezi sebe

druhá věc je, že při každém kliku se ti vojací nějak zamíchají v rámci svého druhu a většinou ještě tak, že mám pak pod myší nazařazeného a hrozně mě to... nelíbí se mi to
tak jestli by mohli zůstat v tom pořadí, jak se poprvé načtou

díky za předání programátorům a brzké nasazení do hry ;)
 

DeletedUser7347

Host
Pěkné a potřebné :cool: ale si velký optimista s tím zařazením do hry :rolleyes::D
 

DeletedUser8903

Host
Ještě bych tam dodala filtr podle budovy/Příslušnosti k budově (Protože se stane, že máte třeba 3 kasárny jednoho druhu, pošlete 8 vojáků daného druhu do boje, a po konci bitvy najednou vidíte, že v jedné kasárně musíte dostavět 4 vojáky a ve 2 kasárnách po 1)(A 2 žijí) (Přitom by to šlo nastavit už v útoku tak, aby šli třeba 2,3,3 z kasáren a né třeba 4,3,1) ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ještě bych tam dodala filtr podle budovy/Příslušnosti k budově (Protože se stane, že máte třeba 3 kasárny jednoho druhu, pošlete 8 vojáků daného druhu do boje, a po konci bitvy najednou vidíte, že v jedné kasárně musíte dostavět 4 vojáky a ve 2 kasárnách po 1)(A 2 žijí) (Přitom by to šlo nastavit už v útoku tak, aby šli třeba 2,3,3 z kasáren a né třeba 4,3,1) ...

tohle mě až tolik netrápí, tohle beru jako součást hry, taková sázka do loterie, který voják je z které výrobny
myslím si, že už tak je úplně super, že přídali zařazen/nezařazen
stačilo by mi zapracování mého původního příspěvku, je to jen o přídání/úpravě ORDER BY klauzule v SQL dotazu, práce na maximálně pár minut :)
 

DeletedUser8903

Host
Tak to je věc názoru, mě zase totiž netrápí tolik to co píšeš ty, to řazení budova : pak nezařazení, protože já si to prostě vždycky prohlídnu a vím, ale příslušnost k budově při více stejných nepoznám - Takže věc priorit, mě třeba zase to co píšeš ty nijak nechybí ...
 

DeletedUser

Host
Tak to je věc názoru, mě zase totiž netrápí tolik to co píšeš ty, to řazení budova : pak nezařazení, protože já si to prostě vždycky prohlídnu a vím, ale příslušnost k budově při více stejných nepoznám - Takže věc priorit, mě třeba zase to co píšeš ty nijak nechybí ...

má to nadpis "řazení vojska", tak si vytvoř jiné vlákno a dej tomu nadpis třeba "příslušnost vojáků k budovám", když tě toto vlákno vlastně nezajímá, no ny? :)
pointa je v tom, že když má člověk spoustu jednotek z alkatrazu a chce první "spotřebovat" obnovitelné jednotky z budov, tak to promíchávání hodně obtěžuje a zdržuje

a Thraeno, mír :)
 

DeletedUser8903

Host
Tak ale řazení vojska - Vojsko klidně může být řazeno tak, že když máš 16 koní, bude 4+4+4+4 vždy u sebe zasebou, bude se to dát odpočítat, kam patří které a taky to je řazení vojska(Nebo třeba dvojklikem by se žlutě orámovali všechny jednotky ze stejné budovy) - Takže si zvykej - Že když sem dáš nějaké vlákno s nápadem, někdo sem dá protinávrh, poupraví myšlenku a podobně - Holt tvá smůla, pokud Ti to ještě nedošlo nebo jsi se s tím nesmířil ...

Já sem prostě přidala myšlenku obdobného tématu, názoru a vylepšení, a hlt se s tím musíš smířit ...
 

DeletedUser7772

Host
mňa osobne najviac štve, že po každom výbere sa vojaci poporehadzujú - napr. chcem vybrať zaradených, lebo predpokladám, že veľa ich padne (môžem si ich zas vycvičiť) tak si nájdem v prehľade pár zaradených ale výberom/presunom prvého sa všetci prehádžu a zas musím hladať kam sa schovali - inak to je dobre vidieť aj na zranených ako skáču hore dolu v prehľade ako si vyberám nových do útoku...
len detail nič kritické ale občas to štve....
 

DeletedUser

Host
mňa osobne najviac štve, že po každom výbere sa vojaci poporehadzujú - napr. chcem vybrať zaradených, lebo predpokladám, že veľa ich padne (môžem si ich zas vycvičiť) tak si nájdem v prehľade pár zaradených ale výberom/presunom prvého sa všetci prehádžu a zas musím hladať kam sa schovali - inak to je dobre vidieť aj na zranených ako skáču hore dolu v prehľade ako si vyberám nových do útoku...
len detail nič kritické ale občas to štve....

jo, přesně o tom mluvím
 

DeletedUser8262

Host
Dle mého mínění je nutné:
1/ Aby se nezařazení vojáci řadili buď na konec nebo začátek vojska, protože vyhledat mezi 100 vojáky ty, které si cvičím a nedostal jsem je z Alcatrazu, to je peklo.
2/ Aby se přestali ti vojáci po vybrání jednoho z nich do útoku tak nesmyslně míchat.
3/ A pokud by se nějak podařilo odlišit od sebe vojáky stejného druhu z více výroben, byla by to třešnička na dortu. Ovšem dva výše uvedené body považuji za mimořádně důležité.
 

DeletedUser

Host
No taky proto asi tady to vlákno je, Thomas Jir...;-)
Plně podporuji první příspěvek.
Trochu mě zarazilo, že výběr vojska vylepšili tím, že musím vybírat jednu jednotku po druhé, když před aktualizací ohromně pomáhala funkce hromadného výběru...
Snad nebudeme z vaničky vylévat dítě i s vodou...;-)
 

DeletedUser7638

Host
Hned jak predelali management armady k horsimu psal jsem na support. Najit mezi 100 vojaky tech 8 ktery jsou z kasaren je peklo. Psal jsem jim, aby ty co maji baracek byli treba v barevnem ramecku, to by uplne stacilo a pak ani nevadi ze se zamichaji... Aspon ze uz se zrychlilo zobrazovani informaci o jednotkach. Hned po te zmene to trvalo 2 vteriny nez jsem u kazdeho vojaka zjistil zda je ci neni z kasaren.
 

DeletedUser4810

Host
plně se připojuji k nápadu autora
bylo by to užitečné
 

Thesseus

Znalec
No taky proto asi tady to vlákno je, Thomas Jir...;-)
Je tu ale i od toho abychom vyjádřili souhlas či nesouhlas :) Protože když tu nebude dost souhlasů, nápad se nikam nepředá.

S nápadem souhlasím i takhle by to šlo řešit. Podle mě by sice bylo lepší barevné odlišení ale hlavně ať se nějak odliší. Nejlépe oběma způsoby najednou.
To nesmyslné zamíchávání po každém výběru mi taktéž nemálo leze krkem. Nemyslím si ale že by to byla vývojářova nedůslednost. Ne, on moc dobře věděl co dělá a udělal to schválně :D
Dodatek od Thraeny by to vyšperkoval skoro na jedničku.
Pak už ba mi chybělo jen to, kdyby po zavření manažera vojska a jeho znovuotevření zůstávali posuvníky a jednotlivé sekce nastavené tak jak byli před jeho zavřením. to už by bylo :*
 

DeletedUser

Host
Přesně tohle (původní návrh na řazení vojska) je moje přání.

Další možností jak se tohle dá vyřešit, kromě řazení nejdříve vojáků z budov a potom vojáků nepřiložených, je třeba nějaké označení nepřiložených jednotek - nějaký puntík nebo symbol. Ale osobně bych preferovala seřazení jednotek.

A hlavně to promíchávání mi leze na nervy, projdu půlku než najdu jednoho vojáka a pak se mi to promíchá, takže musím znovu procházet vše.
 

DeletedUser

Host
Dobrý nápad :) Souhlasím a vítám ho.. taky mě to řazení vojáků včetně přehazování při výběru a hledání mezi nepřiloženými štve. A ubírá to čas :(
 

DeletedUser2059

Host
U nás v cechu mě asi před týdnem požádali, abych podobný nápad vložil sem do nápadů. Je to důležitá funkce, která by neměla být opomíjena. Dle mého osobního názoru označení "(nepřiloženo)" nestačí. Opravdu by stačilo jen aby byli odděleny třebas nějakou čarou nebo třeba tím puntíkem. Jednotky obrany se automaticky vždy řadí co nejvíce vpravo, tak proč by takovéto jednotky nebyli řazeny třeba vlevo?

jo dobry napad souhlas...uz je nas dost aby se to nekam poslalo ?:D
Tak to musíš počkat na vyjádření nejvyššího moderátora. Z našeho cechu by se našli určitě desítky lidí co by to podpořili. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru