řazení vojska

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Nápady jsou průběžně prohlíženy a nejlepší se posílají. Pak už je jen na vedení hry, zda jim to pasuje do koncepce, či nemají nějaký jiný důvod k zamítnutí.
 

DeletedUser3139

Host
Nápady jsou průběžně prohlíženy a nejlepší se posílají. Pak už je jen na vedení hry, zda jim to pasuje do koncepce, či nemají nějaký jiný důvod k zamítnutí.

Takže Lorde, vím že to je zřejmě zbytečné vůbec psát, ale zkusím to! Byly zde tyto návrhy (upraveno):
1/ Nezařazení vojáci by se měli řadit buď na konec, nebo začátek vojska, protože vyhledat mezi 100 vojáky ty, které si cvičím a nedostal jsem je z Alcatrazu, to je peklo.
2/ Vojáci po vybrání jednoho z nich do útoku se nesmyslně míchají.
3/ Odlišit od sebe vojáky stejného druhu z více výroben.
A dva ještě ode mně, psal jsem před časem do jiného vlákna:
4/ Doplnit počítadlo na jednotky v záloze.
5/ Upravit posuvník tak, aby posouval po jedné jednotce a zůstával na místě po zavření a opětovném otevření..
Tak a náš dotaz je, co z výše uvedeného bylo odesláno do INNO a co (pokud bylo odesláno) INNO odpovědělo. Odpověď skoro jistě znám dopředu, ale od tebe to má větší váhu, tak dej prosím vědět, co konkrétně INNO odpovědělo! Předem dík!
 

DeletedUser3370

Host
1/ Nezařazení vojáci by se měli řadit buď na konec, nebo začátek vojska, protože vyhledat mezi 100 vojáky ty, které si cvičím a nedostal jsem je z Alcatrazu, to je peklo.
K čemu to potřebuješ? IMHO zbytečnost a tohle bych se nedivil, že vývojářům ani neposlalo (doufám)
2/ Vojáci po vybrání jednoho z nich do útoku se nesmyslně míchají.
Ano, to je na zamyšlení a opravu. "must have"
3/ Odlišit od sebe vojáky stejného druhu z více výroben.
Další, z pohledu produkťáka, zbytečnost řešit. Vojáci stejného druhu jsou řazeni vedle sebe. To, jestli tank je z depa A nebo depa B je "nice to have", nic důležitého pro fungování hry.
A dva ještě ode mně, psal jsem před časem do jiného vlákna:
4/ Doplnit počítadlo na jednotky v záloze.
]
Každý. kdo umí do 8mi počítat si je spočítá, neb jsou na první stránce výběru armády
5/ Upravit posuvník tak, aby posouval po jedné jednotce a zůstával na místě po zavření a opětovném otevření..
"Should have"

Takže ze těchto 5 nápadů vnímám já osobně jen jeden, co stojí za opravu. Lidské zdroje na implementování nápadů jsou omezené a po této stránce IG chápu.
 

DeletedUser5384

Host
Mari, bod 1,3,5. Z mýho pohledu ti dám jeden směr k zamyšlení,proč ano.
Spousty úkolů je tady na téma "rekrutuj xx jednotek z té doby". Je pro hráče lepší, aby v případě,kdy má více kasáren na stejné jednotky nejdřív zrušil jednu z každých,než aby zrušil třeba 4 z jedněch. Pokud se do toho ještě zamíchají nezařazené z úkolů a Alcatrazu, je nalezení jednotky ke zrušení práce pro vrahy.Stejně tak je výhodné rovnat si jednotky do útoku rovnoměrně vzhledem ke kasárnám.

Navíc: Nebavíme se o tom,že by vývojáři museli něco vymýšlet,protože jednotky jsou pevně přiřazeny ke kasárnám,tedy nejde o nic víc,než aby to řazení,které stejně probíhá,bylo vidět i pro uživatele.

Takže: pro vývojáře práce limitně se blížící nule,pro hráče velmi slušné vylepšení.
 

DeletedUser3370

Host
Tento úhel pohledu znám, už se tady na foru mnohokrát třepetal. Přesto ho nadále z pohledu vývojáře neshledávám zajímavým.

Ano, pro zákazníka je to pocitově práce pro vývojáře jdoucí v limitě k nule, ale vlastní implementace je v reálu otázka 5ti minut až 14 dnů. Z hlediska uživatele "vždyť to musí být tak jednoduché, nechápu, proč to tam ještě není!!", z hlediska vývojáře "sakra ... že jsem do toho vůbec štoural, utopím v tom dalších 5 dnů" , z hlediska QA odděleni "teď to budeme muset 3 dny testovat, vracet bugy do vývoje, než to vůbec vypustíme ven do bety".

UPDATE:
Btw, bobbyc: Nebavíme se tu náhodou o narovnáváku na ohejbák? Nemám problém si počkat 2 dny, než se mi 8 jednotek vycvičí ... nemusím to mít hned ... pak budu akorát další 3 měsíce remcat, že jsem ty úkoly prolítl rychlostí světla a už zase nemám co dělat.

Spíš bych popřemýšlel nad jiným zadání úkolů, pokud jde jen o tohle.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Můj milý Mari,
nějak jsem nezaregistroval, žes změnil klub hráčů za klub INNO. Přesto blahopřeji k přestupu! Jinak nechápu, proč kopeš za INNO a ne za hráče hry! :cool:
Co a jak funguje u vývojářů, to mně až tak nezajímá! Já jsem zákazník, a tudíž by mi měli alespoň trochu, vyjít vstříc. Zatím to byl spíše nezájem! A o betě raději nemluv, protože podle mně se stále potácíme lehce pod deltou! Jinak tvůj pohled vývojáře je úsměvný.
A vůbec, od tebe, rádoby vývojáře nikdo nechtěl posudek. Dotaz byl adresován někomu úplně jinému.
No, a když se podíváš, tak už další příspěvek se mnou částečně souhlasí. Ale pokud musíš nutně mi vysvětlit, jak se pletu, tak si předchozí příspěvek pořádně přečti.
 

DeletedUser3370

Host
Jipí, řešíme pořád zařazení vojáčka?

Kopu za oba tábory, za tábor hráčů i tábor Inna už 7 měsíců. Mám střídmý pohled na věc, uznávám pravdu na obou stranách mužstva. Říkej mi rozhodčí, pokud je ti to příjemnější :) Ale nejsem, nebyl a nebudu ten typ rozhodčího, který musí ohnout záda, aby zvednul pingpongovej míček místo tenisáku, jen proto, že je mu pingpong bližší.
 

DeletedUser5384

Host
Je mi líto, ale moc nevěřím tomu "5 minut až 14 dní", a to zejména proto,že pokud zvolíš jakoukoli jednotku třeba k boji, systém "ví" velice přesně, zda je zařazena a kam. Takže pokud ten proces existuje, jde pouze o to zvýraznit i graficky.

Pohled vývojáře mi je úplně volnej,ten vývojář to nevyvíjí ku radosti své, ale ku spokojenosti nás hráčů. Já v reálu taky netvořím svoje dílo tak, jak se mi líbí nebo jak se mi dělá pohodlněji, ale podle toho, jak to zákazník požaduje. A tady jsme zákazník my:D Takže právě proto, že tento nápad "se tady na foru mnohokrát třepetal" by pro vývojáře zajímavý být měl :)
 

DeletedUser

Host
A hlavne, keď v poslednej aktualizácii zvýraznili jednotky "na modro", ktoré sú zaradené aktuálne aj v obrane. Kľudne takým tenkým rámčekom by to mohlo byť aj v správe armády.
 

traktorista

Odborník
Hoši, mě by se to taky líbilo, ale už dlouho je zřejmé, že vývojáři při opravách postupují následujícím způsobem - nejprve oprava kritických chyb kdy to nejde hrát vůbec :D, potom rozšíření hry o nové věci/doby (aby se utratilo víc diamantů, protože to hráči budou chtít), následují opravy nekritických bugů které části hráčů znepříjemňují hru a potom, potom možná úpravy aby se hrálo příjemněji. Podle všeho tohle není implementováno od počátku úmyslně aby hráč byl opět nucen buď léčit jednotky za diamanty a nebo odemykat sloty(opět za diamanty) a nebo si koupit rozšíření území když chce víc kasáren (zase za diamanty). Prostě až z tohohle nápadu bude něco i pro Inno, tak to změní, do té doby děkuji za Alcatraz a holt nebojuji na automat, ale raněné jednotky na bojišti uklízím a minimalizuju ztráty.
 

Thesseus

Znalec
Mari, to zírám. Za spoustu věcí jsem si Tě oblíbil ale to co tady někdy dokážeš napsat mi už párkrát vyrazilo dech.
Buď je to tím, co psal Jipi a nebo si ignorant.
Nechápu, jak můžeš říct, že řazení jednotek je neužitečné. Asi si nebojoval od doby, co máš Alcatraz.
Vycvičit v jedné kasárně 4 místo ve 4 po jedné by Ti nevadilo? Tak to jen popřeji hodně úspěchu a efektivnosti ve válkách ;)
Už ani nevím co dalšího si v tom příspěvku napsal a popravdě už se mi ani nechce reagovat pač ignorance mě zrovna od Tebe trochu znechutila.
Ovšem jestli je to tak, že Ty momentálně nebojuješ, pak to chápu. Ty tyhle věci nepotřebuješ :)
 

DeletedUser3370

Host
Thesse: Ale válčím, to se neboj .. A většinou tak, dokad mám nějaké živé nebo na půl zdravé jednotky a je mi jedno, jestli jsou z kasárna A nebo B. Stejně, než uplyne 24hodinová doba, než si můžu dát další kolečko válčení, tak mám bohatě vycvičené 4 jednotky v kasárně A :)

Opravdu, netrápí mě to .-)
 

DeletedUser

Host
Dáno jako nové téma - nevztahuje se na toto téma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
To já taky - teď, když máš v denním plánu max. 80 sousedů proti obranám s 0 % bonusem do útoku. Ale o přítomnost tu nejde a nejde o hráče co mají 150 % bonus. Jde o války, tam už si tohle, co popisuješ, těžko dovolíš protože bys měl za dva dny aktiních bojů po armě.
A taky jde o ty, co mají bonus do útoku třeba 40 %. Ani oni si nemůžou dovolit chovat se v bojích jako my a to ani teď, bez válek.
 

DeletedUser3370

Host
To je možné. A jsem rád,že je to v kategorii Nápady. Čím víc takových Nápadů by měli vývojáři neustále implementovat, tím déle se těch cechovních válek dočkáš. Lidské zdroje jsou omezené. Klidně si tomu s Jipim říkejte ignoranství, já tomu říkám objektivní přístup. Je to otázka priorit, tohle ja numero uno nepovažuji.
 

Thesseus

Znalec
Čím víc takových Nápadů by měli vývojáři neustále implementovat, tím déle se těch cechovních válek dočkáš.

Další zarážející úvaha, kterou bych chápal maximálně tak v politické řeči od INNO.

Na poslední větu se nabízí otázka ale pokládat ji nebudu. Alespoň do doby, než začneš obhajovat i žebříček priorit, kterým jsme byli svědkem v nedávné době, a to, že se měsíc řešilo ježdění autíček bokem. Ano to bylo skutečně důležité. Kam se hrabe řazení / značení armády.
 

Thesseus

Znalec
No tak máme místo nepřiloženo - nezávislá jednotka. Ptám se: nešlo k tomu ještě přihodit to oznažnení aby se u každé z 550 nepřiřazených nemuselo ČEKAT NA TOOLTIP ?! Copak to tam nechápou? Války se blíží a fakt si nedovedu představit jak budu hledat přiřazené jednotky..
 

DeletedUser7347

Host
Theseus jak vidíš tak bohužel nešlo :( Také jsem čekal že by tam to označení mohli propašovat! Inno opět nezklamalo :eek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru