1. narozeniny FoE - Madame Fortuna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Thomasi,fakt ti připadá normální zveřejňovat eventy ještě před jejich oficiálním vydáním? Nevím, jak ostatní, ale já bych se raději v poklidu těšil, co mi zítřek přinese, než abych si o tom četl...Co ty? Přemýšlej...
 

DeletedUser2059

Host
Dobrá, pak to ale příjde a vznikne zmatek co se tam se ... Milion otázek ... Právě proto jsem se rozhodl přidat tento přízpěvek, podle mého toto fórum nebylo na rychlý příchod Velikonoc dostatečně připravené...
 

DeletedUser5384

Host
Ano,ale proto,aby tyhle zmatky nevznikaly je tady herní support, nikoli špion z bety. A ty miliony otázek jsou docela v pořádku,tohle je hra na myšlení,takže fórum je jen k řešení záseků,nikoli proto,aby bylo v každým bodě návodný jak manuál k televizi..
 

DeletedUser3370

Host
Thomasi,
souhlasím s bobbycem, že kazíš hráčům požitek ze hry. Několikrát jsem Ti už říkal, ať to neděláš.

Poprvý to bylo, když jsi zde na foru oznámil něco, co nebyla pravda - Nová login stránka: http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?3220-Aktualizace-0-30&p=24949&viewfull=1#post24949

Pokračoval jsi dál - aktualizace 0.31: http://forum.cz.forgeofempires.com/showthread.php?3284-Aktualizace-0-31&p=25171&viewfull=1#post25171

Ani to nebylo dost a jedeš si ve stejném duchu dál. Opravdu kazíš dojem ze hry ostatním hráčům, kteří se těší na novinky a chtějí je mít ve hře.

Popřemýšlej o založení warez & cheats fora mimo tohle oficiální FoE CZ forum.
 

DeletedUser

Host
Thomasi oceňuji tvou snahu a píli,
nicméně je podle mne předčasné dávat zde nějaké informace o úkolech. Úkolová řada byla na BETU umístěna, aby byly zjištěny chyby, případně její nedostatky. Úkoly se ještě můžou změnit zásadním způsobem a potom naopak tento přehled může působit zmatky.

I z tohoto doporučuji bobbycův postup, abychom počkali na oficiální znění zde na CZ fóru, případně pro nedočkavce na jiných jazykových verzích.

Podle mne bylo dostatečně připravené na Velikonoce a to především díky Velikonočnímu FAQ.
 

DeletedUser2059

Host
Děkuji za vaše názory, já už jsem prostě takový, tvrdohlavý :) Něco mě vede k tomu abych informoval ostatní o tom na co se mají v budoucnu těšit, asi proto, že to tu nikdo nic podobného nedělá. Musíte uznat, že když přišla aktualizace 0.31 nejdřív jsem se to dozvěděl tím, že mi začala blikat ikona cechovního fóra. Teprve potom jsem to našel na fóru.
Právě si kladu otázku, proč chodí hráči na takováto fóra? Myslím, že odpovím až za chvíli a doufám, že si tuhle otázku zodpoví i ostatní...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Mno, zítřek už byl, ale zatím se nic neděje. Ještě pár dní bych počkal.
Drobné doplnění: Nejsou to event na Čarodějnice, ale Výročí FoE.

Opravdu, tenhle announcement je trochu nadčasový.
 

DeletedUser2059

Host
A já jsem si myslel, že v Německu myslí i na tradice střední Evropy, škoda.
 

DeletedUser3370

Host
Myslím, že nejbližší klasický Event bude až Independance day ...

On totiž i název té skupiny Čarodejnice je zavádějící. A obávám se, že se na betě projevila řada chyb, takže do našich kin to ještě chvíli asi potrvá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Kdybych věděl jak se v sociálních skupinách mění názvy diskuzí - je to tam hodně v angličtině - mimochodem jestli se nebudete zlobit byli zveřejněny první 2 návrhy budov z progresivní doby - továrna na tanky a přístávací dráha vzducholodí
 

DeletedUser

Host
čarodejnice

Stejně se nic neděje,dneska je pálení čarodějnic a pokud to už někde běží,češi jsou opět pozadu,takže si jdu zapálit maximálně svíčku)
 

DeletedUser3370

Host
Ano, to je přesně ten důvod proč nechceme, aby se tu zveřejňovaly nepodložené informace, byť s dobrým úmyslem. Akorát to hráče mate a vyvolává to v nich tyto reakce.

P.S. Už jsem psal, že tento event nemá nic společného s pálením čarodejnic -> to byla od Tomase mystifikace č.2
 

DeletedUser7268

Host
Tak kdo se těší, když už to je ofiko? :)

Nejvíce mě zajímají ty budovy z předchozích eventů, takovej hřbitov by byl fajn :)
 

DeletedUser5384

Host
Kdybych věděl jak se v sociálních skupinách mění názvy diskuzí - je to tam hodně v angličtině - mimochodem jestli se nebudete zlobit byli zveřejněny první 2 návrhy budov z progresivní doby - továrna na tanky a přístávací dráha vzducholodí

Přiznám se,že netuším,o čem mluvíš:) Nicméně pokud ti jde o přejmenování vlákna, tu ti dokáže změnit každý moderátor.
 

DeletedUser2059

Host
Znáš sociální skupiny, né každý ví co se pod tímto pojmem skrývá. Přejmenovat vlákno v socaální skupině - to by už možná moderátor dokázal. :rolleyes:
To zase já nevím například co myslí klajda - vím, že je psáno v oznámení o získání budov z minulých eventu, ale já jako špion z bety jak to tu někdo někdy hezky nazval, si nejsem vědom, že by se mi objevil (na betě) někde strom lásky, louskáček nebo hřbitov ...
 

DeletedUser7268

Host
V tom případě mě teď teda zklamalo to oznámení na fóru, ve kterém to bylo napsané :D

Stejně jako u jiných dřívějších událostí, i zde jsou nové, unikátní předměty, které můžete u této příležitosti získat. Ale vůbec poprvé za celou dobu existence Forge of Empires budete mít přiležitost získat některé budovy, které jste mohli získat během minulých dobových úkolů, proto si tuto událost nenechte ujít!
 

DeletedUser5450

Host
Lidi neblázněte a počkejte si až to vyjede do hry, takhle když budete všechno vědět tak to ztrácí to kouzlo...
 

DeletedUser7268

Host
Stejně to téměř už každý četl, když to přišlo systém zprávou do hry + oznámení na fóru.
 

DeletedUser2059

Host
To jak to všechno bude vypadat ve skutečnosti se dozvíme až zítra, každopádně bude to opět přísun témat k diskuzím :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru