1. narozeniny FoE - Madame Fortuna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5741

Host
ivanhoe von prag : ten úkol jsem plnil v pořadí 2x čokoláda a poté perníková chaloupka ... proběhl bez problémů a přesně tak, jak se dalo očekávat. Nevím, jestli na to to pořadí splnění nemůže mít vliv ... ale u tohoto druhu úkolů to zpravidla bývá jedno.
Reaguje Ti to na 15ti minutovou čokoládu ?
 

DeletedUser5384

Host
abic: Mělo by to být jedno,plnil jsem ho stejně jako ty,bez problémů:) Jediná možnost ještě zbývá: Ivanhoe: Přijal jsi ten úkol?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
tak jsem dobil poslední území na mapě a ikdyž nemám dobito to předposlední úkol se mě najednou ukončil a žádné území kupovat nemusím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
tak už podruhé nic, dnes jsem to zadal po 3 a doufám naposledy, čokoládu už mám splněnou
 

DeletedUser8144

Host
Dobry den, zajima me prosim jestli i nekomu z vas v ukolu stema 4 valecnikama to neodecita. a zkousel sem i na toho valecnika, a nic. mam tam 1 ze 4 od zacatku a nic to nedela. nevim co stim. dekuji za radu.
 

DeletedUser5384

Host
Podle téhle diskuze mi z toho vyplývá,že musíš mít 4 stejné těžké jednotky.Takže pokud víš,kterou jsi měl jako první,zkus postavit druhou a uvidíš,jestli ti ten taxametr popoleze:) Bohužel z vlastní zkušenosti ti poradit nemohu,díky počtu mých jednotek se mi úkol splnil jaksi sám od sebe:)
 

DeletedUser8144

Host
Mockrat dekuji uz to funguje
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru