1. narozeniny FoE - Madame Fortuna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Anaj28: Máš pravdu, typická ženská je to:

"Jsem unavená. Děkuji ti za tvou trpělivost. Teď chci odpočívat. Ale možná se znovu setkáme - jednou" :D

fortunaKaput.jpg
 

DeletedUser7066

Host
Úkoly úspěšně za mnou :) Válečníci mi kupodivu teď prošli. S těžkým srdcem jsem rabovala sousedy :) Odměna "královna" získána. Chybí mi pár bodů do výzkumu ke koloniální době. Takže mám otázku, zda ji mám nechat v inventáři (královna) a posléze postavit v této době? Omlouvám se, zda již tato otázka někde byla položena.
 

DeletedUser5384

Host
Jestli už ji máš v inventáři,klidně ji postav:) Rozhodující je doba získání,ne stavby:)

Jo,a omluva přijata,skutečně už se to tu psalo:)
 

DeletedUser6719

Host
A jsem u toho co už jsem psal. Získej 2 území bez boje. Jsem v posledních 2 území mapy jsem v kolo době a na serveru je jedinej člověk v průmyslové době. Takže nemám šanci získat suroviny z průmyslové doby na koupi území co s tím?
 

DeletedUser3370

Host
Lord: Ani na trhu ty suroviny nejsou? Pak bud zvolit jiný cech, nebo si mě dej do přátel, pomůžu Ti ty suroviny vyměnit. Ale jenom Tobě !! :D
 

DeletedUser6719

Host
vždyť jsi v době bronzové jak mě chceš vyměnit suroviny z doby průmyslové? Myslel jsem, že to může jen suport.

Ještě jednou raději píšu na světě D je jediný člověk v průmyslové době. A ani to mě nezaručuje, že mě nějaké suroviny vůbec vymění.

Navíc jsem teď koukal vyrábí velrybí olej a za něj žádné území není
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Poslyš,už týden tady o tom píšeš. Že ta situace nastane,jsi věděl.Pokud kolem sebe nemáš suroviny,šlo třeba dorazit celou mapu silou,úkol by se ti splnil automaticky. Anebo se spojit s tím ,co ty suroviny má,a domluvit se na přátelství.
 

DeletedUser6719

Host
Silou :D při každém území mě padne cca 6 mušketýrů, takže udělám jedno území za den. V jednom sektoru v tom posledním jsou vždy potřeba 2 suroviny z průmyslového věku. V tom druhém jen jedna, ale ani jedna není za velrybí olej což je jediná surovina v celém světě D.
 

DeletedUser3370

Host
Promiň, netušil jsem že se jedná o D ... Ale napadlo mě, nevím co by se stalo, kdybys teď tu mapo dobojoval komplet, jestli by to uznalo.
 

DeletedUser6719

Host
je to ještě cca 10 sektorů samozřejmě se o to pokusím, ale jak jsem psal díky velkým ztrátám dělám území za den
 

DeletedUser5384

Host
Počkej,ale to bys musel mít dobyto před přijetím úkolu,teď to tak maximálně zkomplikuješ,moc bych za to nedal,že teď už ti nezbyde nic jinýho, než koupit
 

DeletedUser

Host
zdravím kolik zabírá ten král místa ? nikde to nemůžu najít ....
 

DeletedUser3370

Host
Kakakvak:
2 x 2 políčka. Díky, doplnil jsem FAQ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Kakakvak: Pro tebe i pro ostatní pro podobné příležitosti: Pokud nevíte rozměr,lze to zjistit tak,že si naberete budovu ze zásobníku - klik na POSTAVIT, tím jí máte na myši a vidíte rozměry, potom dáte ZRUŠIT AKCI. Boudička se vrátí do zásobníku:)
 

DeletedUser

Host
Dobrá dobrá ...:) Díky za radu a příště už budu vědět .....
 

DeletedUser

Host
Ahoj lidi, mám problém, začal jsem plnit úkol u nadam fortuna, vyrobit 2x čokoládu a 1x perníkovou chaloupku, tu jsem zadal do výroby ( doba trvání 1.den) a k mému údivu kdnes když byla výroba ukončena tak se mi to nepřipsalo, a tento úkol je stale nesplněný, otázka má se tedy výrábět ta chaloupka a nebo je to nějaká chyba překladu a má se vyrábět něco jiného? díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru