1. narozeniny FoE - Madame Fortuna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Ano, ano a studie přinesou buď náhled co mohlo být nebo co bude. :)
 

DeletedUser7798

Host
mě nic nepokazil ,naopak kdo se chce těšit těšil se dál ,kdo ne ,bude nadávat i později ,ale pro mne je lepší být včas informována :-D
 

DeletedUser5384

Host
Mstitel: Pro hráče tvého typu má Thomas vlákno v sociálních skupinách, šlo jen o to,aby to nebylo v krčmě:)

Traktorista: Cukrárna šla u mně z 210 na 400 / 15 minut,což z ní dělá zajímavější výrobnu než chemii :) Akorát má vyšší nárok na pop proti minulé:)
 

DeletedUser8043

Host
Chci se zeptat k čemu jsou ty její dárky s obrázky? Děkuji :rolleyes:
 

DeletedUser3370

Host
Jedná se jen o dárek, který si můžeš dát například na plochu :). Je to jakýsi druh wallpaperu, ve hře nemá žádné využití.
 

DeletedUser7293

Host
Co znamená, že mám vyzkoumat novou technologii? Co jsou to technologie?
 

DeletedUser7268

Host
v oznámení bylo, že budeme moci získat spec. budovy i z předchozích eventů, ale jak tak koukám, budou zvýhodnění jen ti, co už je mají dalšími úkoly
 

DeletedUser2059

Host
Dneska jsem si postavil louskáčka - měl jsem ho ještě pořád v inventáři a hned po splnění dalšího úkolu Madame Fortuny se mi oběvil další speciální s pesiální úkol od ní = lepší louskáček
 

DeletedUser7066

Host
Úkol splněn - postavila jsem těžké rytíře (pozdní věk) ve kterém se nacházím, vycvičila 4 rytíře. Nic se neděje :) Tak už nevím, jak dále
 

DeletedUser2298

Host
těžký rytíř - vyráběný v budově Stáj těžkých rytířů NENÍ ač to tak z názvu vypadá - těžká jednotka.. Je to jednotka rychlá... Těžkými jednotkami jsou:

Válečník - Legionář - Obrněná pěchota - Těžká pěchota - Říšská stráž - Granátník - Houfnice

Pouze tyto jednotky ( v počtu 4 ks najednou) jsou možné pro započítání do úkolu u Madam Fortuna - Tanky zítřka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Anaj: Obávám se, že rytíř není přesně ta jednotka, kterou Fortuna chce.
1. Ve FAQ máš krátký návod, jak úkol splnit
2. Koukni případně sem , kde jsou dole vyjmenovány těžké úderné jednotky.

Náhodně jsme se s Judas potkali, nechávám to tu pro doplnění.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6769

Host
Zdravím, četl jsem, že Král dává zlaťááááášky podle toho, v které době ho získám... chcete říct, že jsem si měl raději 4 dny počkat na koloniální dobu? Myslel jsem, že jeho úroveň bude s dobou stoupat, jako se zvyšují s věkem odměny u Studánky... Jednoznačné info jsem nikde nenašel.

P.S. Ani si nejsem jistý, jestli chci vědět odpověd :D
 

DeletedUser5384

Host
Doteď všechny prémiové budovy kromě studánky dávaly podle doby získání,takže možné je obojí. V každém případě odpověď budeš znát za čtyři dny:)
 

DeletedUser6769

Host
Už jsem zahlídl v jiném topiku... ošidil jsem se o 1000 zlatých/den.. :) Ono já to hraju teprv od února, takže jsem měl možnost získat jen Strom lásky (ale ten mi už nevím proč unikl) a studánku z velikonoc no, tak jsem netušil :) Chtěl jsem počkat u předposledního úkolu, ale nedalo mi to.. pak jsem uviděl, že poslední úkol po mě chce suroviny pozdního středověku a napadlo mě, že se to asi nezmění už na suroviny koloniální doby, i když bych se do ní dostal později, tak jsem to prostě už dokončil... :(:) Ale jsem rád aspon za něco :) a navíc ta socha dobře vypadá..
 

Kayro

Znalec
Mimochodem asi neni nic proti nicemu kdyz si pred dokoncenim questu zmenim avatara pokud si chci zvolit jestli kralovnu nebo krale?
 

DeletedUser7066

Host
Madam Fortuna je hold ženská, neví , co chce :)) Válečník se jí také nelíbil. Těžké úderné jednotky jsem si někde našla, tabulku. Tam byl rytíř .... (no to je jedno, těch návodů tu je dost a některé nejsou správné) Jdu tedy do třetice do těch válečníků a pak už to ..... :D
Jinak Vám samozřejmě děkuji za pomoc :)
 

DeletedUser5384

Host
KAyro,avatara můžeš měnit dle libosti,nepomůže ti to:) Nebyla náhodou při registraci otázka,jestli jsi žena nebo muž? :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru