Aktualizace 1.137

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Drahé královny a králové,

aktualizace 1.137 proběhne ve středu, 17. 10. 2018. Jako vždy během nahrávání aktualizace dojde ke krátkému výpadku hry. Za tímto způsobené nepříjemnosti se předem omlouváme.
Podrobný popis změn naleznete v níže uvedeném seznamu:

Změny

Části, které jsem do hry zavedli v letošní podzimní události, jsme nyní přidali i do denních výzev. K částem Svatyně znalostí a Studánky přání jsme navíc přidali i části: Zmenšovací sady studánky přání.
Možný obsah truhly vidíte nalevo:Opravy chyb

  • Během psaní delšího příspěvku ve zprávách se objeví posuvník, takže je možné celý text zobrazit posunutím nahoru. Jakmile je zpráva odeslána, posuvník by měl znovu zmizet z okna odpovědi. Ve verzi HTML5 se to nestalo, což vedlo k překrývání ikony přílohy s posuvníkem. Tato chyba byla opravena.
  • Rolování nabídky zboží při vytváření obchodní nabídky bylo ve verzi HTML5 velmi pomalé. Tento proces byl nyní vylepšen, takže v tomto ohledu je hra mnohem hladší.
  • Při prodeji budov, které lze renovovat do vyšších dob a které vyžadují obyvatelstvo (např. Terasovitá farma) prodejní okno nezobrazilo množství obyvatel, které se při prodeji této konkrétní budovy vrátí. Tato informace byla nyní přidána.
  • Animace pro příhody, jako je nosorožce na voru, nebyly funkční. Tyto příhody by nyní měly správně přehrávat animaci za předpokladu, že animace jsou v nastavení povoleny.
  • Při prohlížení neutrálních sektorů na mapě CvC se mohlo stát, že namísto zobrazování portrétů NPC vlastního sektoru se zobrazila vlajka cechu, který si sektor prohlížel dříve. Tato chyba byla nyní opravena, takže byste měli vidět správné obrázky NPC v neutrálním sektoru.
  • Při procházení okna chatu se mohlo stát, že se konverzace posouvala v závislosti na pohybu myši po městě. Tento problém byl vyřešen a konverzace se bude posouvat pouze v případě, kdy myš bude přímo v okně chatu.
  • V případě nulového počtu obyvatel nebylo možné použít zmenšovací sadu studánky přání. S touto aktualizací bude již tato akce možná.

Mezitím pracuje náš vývojový tým na Halloweenské události. Sledujte náš Beta server a buďte vždy v obraze!

Děkujeme že hrajete Forge of Empires!

Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu. Diskutovat o této aktualizaci můžete zde nebo na našem Facebooku! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.