Arvahall: Nesprávny prepočet rebríčka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5598

Host
Píšem to aj sem, pretože na Hernej podpore je "Bad Gateway", hoci od včera podvečer je tam sťažnosť na chybu, je to stále bez odpovede. Ide o svet Arvahall.

24.6. pred 20:00 bol rebríček takýto:

http://prntscr.com/3w2yc2

24.6. po 20:00 je rebríček takýto:

http://i61.tinypic.com/ibhwlt.png

čiže cech CHAOS má odpísané, znížené body v rebríčku - neprišli sme o žiadne mesto a pribudli Siene slávy.

upozorňujem preto na to aj tu v hernom fóre a hráči CHAOS očakávame opravu tejto chyby
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser129

Host
Nestalo sa to 1 krat co nam boli body odpocitane avsak pripisovalo sa to nejakym korekciam v hre a nemali sme screeny presnych poctov.
ale nieje mozne aby ostatne cechy rastli a mi sme klesali a to minimalne za uroven cechu su body plus v ten den sa prebrali aj mesta takze nieje mozne aby sme isli bodovo dole.
dufam ze to bude prekontrolovane aj par dni dozadu ako hovorim nieje to 1 krat co nam zvlastne naskocili body do hodnotenia cechov.
Dakujem za skore riesenie a najdenie pricin skipi CHAOS.
 

DeletedUser2059

Host
V současnosti to tak je, každopádně s aktualizací 1.29 se všechno ustálí, už nebudou tak vysoké síly. Za všechno může síň slávy, prosím vyčkejte do aktualizace, kde bude chyba opravena = 1. července 2014. Nic víc k tomu bohužel dodat nemohu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3118

Host
Je hezké ze 1. 7. přijde zase korece bodů ze siní slávy ale to nám pořadí a body v žebříčku nevrátí. A ta aktualizace neřeší problem našeho cechu že jsme prisli o pořadí a body.
 

Lotrr

Turista
Fakt je bomba,že odpověď vypadá tak jak vypadá. Jako u špatného doktora ....Acylpyrin léčí vše. Nejvíce mi "blaží",že odpovídá-rádoby nestranně - člen cechu Řád staré sekery, tedy cechu,který není zrovna pro cech Chaos přítelem. Moje víra v objektivitu a snahu opravdu pomoci je po téhle odpovědi nulová. Nechat "je vycukat" a do updatu to nechat "u ledu". Ano,update to celé "zavře",po update " nepůjde nic vrátit", prostě vše co jde proti cechu Chaos, "se hodí". Jistě,je to pár set,možná pár tisíc bodíků,ale zde jde o princip. Jedná se o chybu,která postihla celý jeden cech, je pro Community Managera takový problém zařídit,aby věc posoudil někdo jiný než člen konkurenčního klanu ? Nerozumím tomu,proč členové supportu hrají v běžných ceších. Kde je zaručena jejich objektivita ? Na jakémsi kusu papíru ? Na elektronickém prohlášení ?? Proč support není vyčleněn např. do extra mód cechu ?Minimálně jsem očekával,že bude odpovězeno stylem - jedná se o postižení celého cechu a tedy byla obratem kontaktována podpora v SRN. A také děkujeme za oznámení chyby při kontaktu podpory. To se - světe div se - nekonalo,ani náznakem. Vím a znám,že práce módů a suppů je dobrovolná a bezplatná a že jim "žere" jejich volný čas. Ale pro takovéto "acylpyrinové" odpovědi tu opravdu módi a suppové být nemusí. Přesto, úcta a obdiv těm, kteří se snaží něco řešit a opravdu pomáhat.
 
Vážený pane moderátore,
že v současnosti to tak je, by snad nikoho ani nenapadlo. Že v současnosti je to tak, že je to pouze u jednoho cechu, by napadlo koho? Když každopádně s aktualizací 1.29 se všechno ustálí, proč se to začalo ustalovat u někoho ještě před vámi uváděným ustálením 1.července? Prosím o vysvětlení, ne konstatování toho co je. Děkuji, těším se na erudovanou odpověď.
 

DeletedUser3367

Host
suhlasim s hracom Lotrr ... preco by sme mali cakat bez vysvetlenia na najeky update? preco by sme mali byt na 3.mieste, ked nam patri minimalne druhe??? pre cely cech je to demotivacia hrat, ked sa po vynalozenej snahe (= dobiti novych miest a pristavani sieni) namiesto rastu dockame presneho opaku :((( nech to laskavo vyriesia a daju nam nahradu denne stratenych bodov!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
S tím,že support by neměl být v konkurenčním cechu naprosto souhlasím.
Jak můžeme vědět,že nezneužívají informace ve prospěch svého cechu?
Tohle nám nikdo nezaručí a bohužel to kolikrát vypadá,že opravdu některé cechy ve kterých support je mají výhody.
Podle mě by to mělo být proti pravidlům hry.
 

DeletedUser129

Host
A este jedna zavazna otazka preco sa po spusteni sieni slavy ide sien slavy prehodnocovat dost nasich hracov si kupila sien aj za diamanty teda.. nakupila pohare aby kupila sien tym padom platila peniazmy za isty produkt ktory ma nejaku garantovanu hodnotu ake prepocitavanie... to je ako keby si kupite auto kombik aby sa vam vsetko voslo a za tyzden ked ste spokojny pride predajca a odmontuje vam kufor a zadne sedacky s odovodnenim ze ponukal toho nejak moc takze to musi upravit.
Akonahle je za istu sluzbu platene realneou menou nesmu sa menit pravidla po zakupeni produktu takze sa pytam ake prepocitavanie a ake zmeny.
Uz pri vojsku je to otazne preco sa stale meni jeho sila pri VB sa menia bonusy ale ok zasahuje to ale nieje to az tak vecou realnych prostriedkov aj ked si hraci odomknu 5 slot lebo to vojsko ma silu takze opat zaplatia a zmena pride az po zaplateni.
Takze co vratia hracom diamanty alebo peniaze za produkt ktory nesplna to co propagovali ze bude splnat....

Po dalsie urcite treba volit citlivejsi pristup k jednaniu okolo chyby ktora sa tyka celeho cechu mi sme poskodzovany realne v tomto case a vyjadrenie pockajte si update vsetko napravi... ale co napravi prirata nam tie body odrata ostatnym kolko je tu spatny system na zaznamenanie kolko mal aky cech bodov pred bugom ako casto sa to stalo u nas kolko krat nam nepripocitalo tolko co malo kolkokrat pripocitalo inym cechom viac ci menej bodov.
Ak takyto system nieje potom pre nas je dolezity kazdy jeden prepocet ak takyto system je treba to oznamit jasne nebojte sa body sa rataju normalne len to zle ukazuje v rebricku po update sa pomenia vsetkym cechom body na realne hodnoty ale toto mi nemame ako vediet.
A opat sa dostavame k tomu vela hracov dava dia do hry aby pomohlo cechu bojoch v surovinach aby cech rastol takze ich znechucuje kazda hodina problemu ktora sa tyka hry za ktoru su ochotny a schopny platit ci casom alebo peniazmi.

Uz som celocechovy bug zazil na grepolise viem co to znamena a ze to je problem a bohuzial viem ako sa zachoval vtedy support team......ono zaklad vsetkeho je v tomto co najlepsia komunikacia o probleme a aby hraci videli snahu o riesenie samozrejme nikto nepredpoklada ze to musi vyriesit support za hodinu avsak dat termin v dnoch.....
za cech CHAOS
skipi
 

DeletedUser8847

Host
Skipy a Yggy, také nás trochu překvapilo, že jsme najednou zase druzí, ale to, že poklesnou body je způsobené prostě tím, že někdo síň slávy nevybere nebo není namotivovaná - zisk nových sektorů to nevykompenzuje. Stalo se nám to asi před 3 dny, kdy nám body také poklesly. Celý systém se síněmi slávy je špatný a je dobře, že bude opraven a bude znova rozhodovat jen vojenská a surovinová síla.
 

DeletedUser129

Host
thomas jasne mi mame nejaku komunikaciu za sebou na hre takze jasne ja ta beriem askor ma udivuje ze si sa vyjadril jediny a to este clen fora teda moderator co realne nevie zasiahnut do hry.
denun
ale nam nejde ze nam priratalo malo ale ze nam ODRATALO ako moze body odratat ze po prepocte mame menej ako pred prepoctom ked sme neprili o mesto aj keby sme narastli iba o body za uroven cechu nehovorim o cvc bonusoch za miesta na mapach dob a nove mesta ako je mozne ze body odrata to akoze ked niekto neoberie sien slavy tak body odrata to je hlupost

thomas ja beriem ze vsetky cechy poklesnu ked pride update ale preco klesame momentalne iba mi a ostatnym body pribudaju to je zakladna otazka
 

trojan1673

Veterán
Všichni členové Chaosu, je pravda, že ve hře se moc rádi nemáme, ale Skipi mne za dobu co jsem s Vámi jednal poznal a doufám, že si pamatuje to co o mém přístupu řekl.

Trojan a ostaní, musím upozornit, že já nejsem support, nicméně pokud jste nepřišli o žádná území a neodešel z Vašeho cechu žádný hráč tak musíme předpokládat, že se jedná o něco jiného.

Jak říkáš, Skipi, je to těžká věc, vím, že se všichni snaží získat síň slávy i u nás ty snahy panují, nicméně do příští aktualizace bude panovat tento chaos v žebříčku, to samé jsem zažil na betě, jednou na 5. jednou na 10. místě.

Myslím, že v současné době vše závisí pouze na vybraných síní slávy. Pokud se vybere méně síní, tak to může mít vliv na žebříček, jinak si to nedokáži vysvětlit - zřejmě se bude jednat o chybu v chybě.

Musím upozornit, že nejlepší způsob jak řešit problémy je pomocí supportu nikoliv přes fórum.

Vím,že nejsi support:)
To taky nebylo na tebe,ale na jiné hráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Má osobní rekace:
[SPOIL]Všichni členové Chaosu, je pravda, že ve hře se moc rádi nemáme, ale Skipi mne za dobu co jsem s Vámi jednal poznal a doufám, že si pamatuje to co o mém přístupu řekl.

Trojan a ostaní, musím upozornit, že já nejsem support, nicméně pokud jste nepřišli o žádná území a neodešel z Vašeho cechu žádný hráč tak musíme předpokládat, že se jedná o něco jiného.

Jak říkáš, Skipi, je to těžká věc, vím, že se všichni snaží získat síň slávy i u nás ty snahy panují, nicméně do příští aktualizace bude panovat tento chaos v žebříčku, to samé jsem zažil na betě, jednou na 5. jednou na 10. místě.

Myslím, že v současné době vše závisí pouze na vybraných síní slávy. Pokud se vybere méně síní, tak to může mít vliv na žebříček, jinak si to nedokáži vysvětlit - zřejmě se bude jednat o chybu v chybě.

Musím upozornit, že nejlepší způsob jak řešit tyto problémy je pomocí supportu nikoliv přes fórum.

Vážený pane moderátore,
že v současnosti to tak je, by snad nikoho ani nenapadlo. Že v současnosti je to tak, že je to pouze u jednoho cechu, by napadlo koho? Když každopádně s aktualizací 1.29 se všechno ustálí, proč se to začalo ustalovat u někoho ještě před vámi uváděným ustálením 1.července? Prosím o vysvětlení, ne konstatování toho co je. Děkuji, těším se na erudovanou odpověď.

Změny jsou vždy v aktualizacích, žádný cech se nemohl ustálit, jestli to takto zformulujeme. Jen u mého kontroverzního cechu očekávám pokles o 3 000 bodů prestiže. Nechci nic odhadovat, berte to pouze jako můj tip, všechny cechy příjdou o radikální část bodů i o 10 000 bodů.

suhlasim s hracom Lotrr ... preco by sme mali cakat bez vysvetlenia na najeky update? preco by sme mali byt na 3.mieste, ked nam patri minimalne druhe??? pre cely cech je to demotivacia hrat, ked sa po vynalozenej snahe (= dobiti novych miest a pristavani sieni) namiesto rastu dockame presneho opaku :((( nech to laskavo vyriesia a daju nam nahradu denne stratenych bodov!!!

Kleopatro, vím jak se citíš, u nás jsou emoce podobné, co s tím naděláme ...

Nám teda poslední dobou spíš přibyly body. Těžko říct, neznám princip výpočtu, prostě se jedná o chybu a to je fakt, který se nezmění do příští aktualizace.
[/SPOIL]

Považujme téma za vyřešené. Chyba je potvrzena a je v řešení. Oprava, která je žádána v prvním příspěvku, bude provedena v následující aktualizaci 1.29.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5598

Host
Najprv sa má naozaj písať na support - ja som včera o 20:40 aj napísal, potom podpora spadla a doteraz nemám žiadnu odpoveď, ani len "riešime to" nič 0 bodov, diamanty lietajú ale nikto za nič nenesie odpovednosť.. prečo sa zamyká téma, ktorá sa zjavne dotýka aj iné cechy? dotýka sa to stoviek hráčov ...

nepoznáte prepočty siení slávy? ok, ale nemožete len tak ukončiť nevyriešenú debatu - od toho je toto fórum.. až to teda bude 1.7. opravené, potom to označte za opravené a vyriešené, skor mi to príde dosť nefér voči tým, čo tú hru hrajú

ja som vždy dostal od supportu odpoveď a bola tam slušnosť, teraz odpoveď nedostanem a na fóre dostaneme informáciu že to je tak ako to je a máme sa obracať na support ale a to je akože všetko? a aká bude kompenzácia za tie dni kedy máme iné postavenie v rebríčku

do 1.7. je to odvčera týždeň..

http://i61.tinypic.com/2mh6hx.png

takže týždeň sa budeme tváriť že nič a padneme do mínusu? lebo to nie je jednoducho normálne, ísť o viac ako 1000 bodov dole, keď sme navyše dobili 3 mestá (2 na modernej a 1 na postmodernej)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
YgGy - každá i nahlášená chyba, vyjma těch opravdu akutních a kritických - které omezují hratelnost - tak vyjma těchto kritických chyb jsou tyto věci řešeny v následující ( či následujících) aktualizacích. Toto není výmysl supportu - to je standartní postup vývojářského FoE týmu v INNO.. Špatné počítání bodů opravdu nijak neomezuje hratelnost hry..
Takže veškeré debaty a vztekání zde nepomohou, a zamknutí tématu - po podání vysvětlení je nejlepší prevence toho, že někomu z vás ulítnou nervy a jako bonus dostanete pár bodů či kartu zde na foru.. A situace by ještě eskalovala..
Jinak doporučuji si pročíst VOP... následně zjistíš, že ty argumenty o placení, změnách ve hře, volání po kompenzaci apod. jsou celkem ze strany hráčů marným steskem.. s INNO máte ( resp. máme všichni hráči) uzavřenu takovou smlouvu jakou máte ( máme :) ) a ta víceméně nezaručuje ani 100% dostupnost hry ( možnost připojit se) ani nějaký pevně daný produkt, který zůstane neměný a pevně stabilně nastavený ( přepočty, změny parametrů apod.)
 

DeletedUser6176

Host
Takovým nesmyslným zasahováním do hry,odrazuje hodně hráču hrát hry.Mám plno kamarádu co mi říkalo,že je to stejně podvod.Hráli grepolis a jiné,a ja šel poprvé až do téhle hry.A výsledek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Palec dolů pro lidi co řídi tuhle hru,anebo se proberte a ukažte že jste lidé na svém místě a máte charakter. Děkuji předem za vyřízení tohoto problému.Nespokojený hráč.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2982

Host
ale ale ale chaos si stěžuje :) to je sranda že když byli zázrakem druhý to jim nevadilo že tam byli podvodem a teď jsou nafouknutý .... bože bože
 

DeletedUser2982

Host
Kama nebudu zde nikoho napadat ani osočovat na to nemám důkazy a bez nich tady nic psát nebudu ..... jen jedna věc je zarážející byli jsme za dragonama jasně druzí a vy jste na nás ztráceli kolem 700-800 bodů což je dost a bez síní by se Vám jen tak nepovedlo nás dohonit ... už jenom to já beru jako podvod kde o pořadí rozhoduje jedna budova a né síla taktika atd... už jenom to je podvod a ještě hned po tom co se zjistilo že ve hře byl bug a síně šla nakupovat bez pohárů .... ale tady nemám důkaz že jste to použili ... takže asi tak
 

DeletedUser

Host
Aha, takže když jsme podle Tebe v Chaos věděli, že je tu bug na nakupování síní slávy bez poháru, tak jak to že jí ještě nemám? Nebo lépe řečeno, jí v Chaos nemá každý? Protože jsem ani netušila že se něco takového dělo a stále na ní šetřím poháry...
A jen tak mimochodem... Píšeš jak nechceš nikoho napadat a ani osočovat a hned Tvůj první příspěvek zní: "to je sranda že když byli zázrakem druhý to jim nevadilo že tam byli podvodem".. Jsem v Chaos skoro od začátku a můžu říct, že za to kde jsme můžeme děkovat silnému vedení a jeho taktice. A nevím proč bychom si měli nechat líbit křivdu, která vysloveně bije do očí (-tím nekomentuji fórum, ale čistě hru).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru