Arvahall: Nesprávny prepočet rebríčka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
AleK, ale to že do hry přidali prvek, který dává určitý bonus a my podle toho přizpůsobili hru v rámci pravidel, to není podvod a za to nemůžeš vinit hráče ani cech. Hra nám dala tuto možnost a my jí využili. To že se to pak celé zvrtlo a dělá to neplechu, za to my nemůžeme...
 

trojan1673

Veterán
Podle mě si stěžujou právem:)
Nám taky nepřijde fér,že máme být druzí jen kvůli budově a né díky úsilí cechu v CVC.
Na C je v hodnocení s prominutím taky pěkný bordel.
Dnes se nám započítalo nějakých 135 síly a to fakt nevím kde to vzali:)
Jsme na 22 úrovni a síní máme celkem dost takže by se konečně měl někdo probrat a začít dělat svou práci.
Taky už mě to zvedá z židle jak se to tu všechno víte co chci napsat:)
 
Naposledy upraveno:

Kama

Turista
Tak dnes sa nam to zase pomenilo.
CHAOS klesol
Templari klesli
Dragonborn uplne rovnako ako vcera.
 

DeletedUser2298

Host
Takže doufám, že se za chvíli objeví obvinění - že za to můžu já.. páč jsem ex-support a jsem v Dragonbornu a tím pádem jim zajišťuji nedovolené výhody a ostatním cechům ve volném čase pomocí skrytých nitek, hacků a bugů kradu body..:D
 

DeletedUser8814

Host
Možná je na vině Judas. Je to bývalý support, navíc hraje za Dragony, kterým body neklesají. Mohl by klidně tahat za nitky, skryté, a brát body Chaosu a Templařům. Co když je to korporace byvalých a současných support? :confused:
 

DeletedUser2982

Host
Lord Termoplína - no my se nedržíme tématu a vývojáři se nedrží zadání dělají kraviny okrádají nás všechny né jenom o peníze, čas ale ještě o nervy !!!! jim se nic nestane jsou vysmátí a my dostanem napomenutí :) no máte to tu dobře zařízené .... ještě že jsem tenkrát tu nabídku na support nevzal dnes bych nemohl ani nadávat .... až jim bude někdo od Vás psát tak je nakopejte tam dolů kde to máme všichni rozřízlé :)
 

DeletedUser9061

Host
Jakého tématu se vývojáří nedrží? Oni hru tvoří, jak ji vymyslí, tak bude - si tu tolik nestěžujte! Buďte rádi, že je hra stále ve vývoji a nezůstala někde ve středověku, to by to asi nikoho nebavilo. Nikde není pravidlem, že do hry musíte vkládat finance, mnoho volného času, nebo ničit si své nervy. Chce si to hru užívat takovou, jaká je. Nikdo není dokonalý, a takový nemůžou být ani naši vývojáři. Chtěl bych vidět nějakou hru bez chyby ;-)

A také poprosím, DRŽTE SE TÉMATU !!!
 

DeletedUser2982

Host
tak mě vysvětli na co je BETA sakulente už to tu píšu asi po 10té to neumíte něco lepšího než psát držte se tématu to mi neumíte vysvětlit problém ??? tak proč tu je to forum ke hře když vy nic nevíte ??? už mě alespoň na něco odpovíte ??? já bych i nadával ale nemůžu protože by mě zase dal někdo varování ... a nebo mě dejte zrovna ban a je to ?? zase můžete jít spát nebo se koukat na tv stejně na nic neodpovíte
 

Arthoris

Odborník
No,tak je asi všem jasné,že ikdyž na betě někdo nahlásí nějakou chybu,tak innu je váš názor totálně na háku.Oni si udělají podle svého a až teprve zjístí,že to vážne nepůjde,tak to zase změní,maximálně budou brát na vědomí názory ze své komunity.
 

DeletedUser

Host
Beta je testovací server volně dostupný pro hráčskou komunitu. Přichází tam vždy všechny novinky s předstihem než na normální jazykové verze. Pokud máš zájem, tak se můžeš přidat.
Píšeme "držte se tématu", jelikož několik dotazů do tohoto tématu nepatří a je to jen odbíhání od tématu, který byl nastíněn na začátku tohoto vlákna.

Jak již bylo řečeno výše, chyba se prověřuje a na základě těchto šetření se rozhodne, jestli se bude zasílat k vývojářům.

Téma dočasně zamykám, aby nedocházelo opět ke zbytečnému zanášení a zároveň nedošlo ke zbytečným nedorozuměním.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru