BAN za přispívání do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13060

Host
Bohužel, poslední dobou se ve hře objevil obrovský nešvar, špína a hnus, kdy někteří hráči nepohodlné protihráče nahlásí pro podezření z podpůrných účtů. Bohužel po nahlášení pro podezření dostali tito hráči BAN a nemůžou na hru. Z toho plyne, že pokud máte velkolepou budovu, tak všichni, kdo Vám tam přispěje výzkumné body, jsou potenciální podpůrné účty osoby, která dostává body do VB.
Je to směšné a toto už je buzerace od herní podpory a INNO. Je mi z tohoto dění na hře zle, ani ne tak z podlosti hráčů, kteří nahlásí někoho na herní podporu za multi-účet, ale z vyjádření herní podpory a udělení banu, za něco, co je součástí hry.
Vím, že tímto příspěvkem jsem se zapsal na černou listinu INNO a už si asi nezahraju, ale....
Pokud máte nějakého protivníka, kterého se chcete zbavit, prostě ho nahlašte na herní podporu a pokud má VB a někdo mu tam přihazuje body, dostane BAN!
Je to až smutně směšné. Ještě mě napadlo nahlásit celý arvahall, a máme o svět míň
Jen tak dál INNO, hráči se Vám sem jenom pohrnou.
Děkuji
E l i
 

Svatej

Legenda
Naprosto souhlasím, takováto taktika zbavování se protivníků je špína a hnůj...
Ale PROTI OHNI OHNĚM!
Navrhuju proto takto se zbavovat i těch, kteří to sami dělají - Denuna a JAGA nahlásil hráč dandy13, proto by si zasloužil stejnou medicínu.
 

DeletedUser3086

Host
Dandy je jedním z těch velkých přispěvatelů u denuna na Alcatrazu......:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru