Benátský karneval

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Získejte karnevalové lístky plněním úkolů a postupem času. Použijte je k hrám v herní uličce, a když budete mít štěstí, vyhrajete Floriny.
Floriny pak použijte k získání skvělých cen s benátskou tematikou!


Drazí hráči,

vítejte na letošní báječné karnevalové události! Vyzkoušejte své štěstí v jedné z našich tří her a vyhrané Floriny využijte k získání skvělých cen, zatímco město ožije vší karnevalovou hudbou a tancem!
Máte šanci nechat se strhnout barevným vírem benátského karnevalu. Při prozkoumávání různých her a zábavy,
které herní ulička benátského karnevalu nabízí, budete muset učinit i náročná rozhodnutí.

Karneval si můžete užívat od 22. února až do 12. března.


Podívejte se na video níže a uvidíte, co o karnevalové události říkají herní designéři:

Nezapomeňte, že pro video můžete zapnout i titulky!


Ceny
Jak bylo uvedeno ve videu, k získání se nabízí hned několik cen :) Navíc k odměnám, které se daly získat loni, a k nejoblíbenějším odměnám za celou historii hry, můžete v této karnevalové události získat i úplně nové ceny:Dva nové portréty pasující do karnevalové atmosféry.

Maska Zanni
Dekorace - 1x1

Renesanční sídlo
Obytná budova - 4x3

Trh v přístavišti gondol
Multi-produkční budova- 4x5


Velký most
4x3
Velký most je speciální vylepšitelná budova. Poté, co obdržíte variantu její 1. úrovně (těšte se na ní po splnění pár úkolů), budete mít možnost vylepšit ji až šestkrát! Abyste tak mohli učinit, postupujte napříč příběhovou linií a získejte předměty k vylepšení. Získat je můžete i z pokladů. Poté už jen stačí je na Velký most použít a ten bude vylepšen.

Velký most bude produkovat mince a poskytovat spokojenost. Navíc jako motivovaný - a v závislosti na své úrovni - dostanete k základní produkci i další věci: po vylepšení na úroveň 2 přibudou zásoby. Úroveň 3 přidá výzkumný bod a 4. úroveň medaile. Na páté úrovní přibude další výzkumný bod. 6. úroveň vás pak odmění zbožím a konečné vylepšení na 7. úroveň přidá ještě jeden další výzkumný bod.


Hodně štěstí a zábavy!
A jako vždy - nezapomeňte se s námi podělit o své názory zde!

S pozdravem
týmForge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.