CB cechovní boje

Situs

Turista
Současný stav: Málo informací o bojích v CB
Nápad:
Doplnit do cechovních záznamů z bitvy jména hráčů, kteří založili vlajku a jména posledních 1-5 hráčů před dobytím území
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Pokud má cech informace o tom, kdo na konkrétním území postavil např. pasti, hrady, nebo oblehy, může mít i informace o posledních bojích/vyjednáváních 1-5 jménech svých cechovníků u konkrétního území, kteří se zasloužili o dobytí území popř. začali území dobývat (tzv. založení vlajky). Předpokladem je, že každý cech má své vlastní informace o průběhu bitvy. Minimálně šéf cechu a zástupci by měli mít přehled o provádění svých pokynů v boji.
 

dudasek

Znalec
Proti-zbytečná zátěž...informace k ničemu-pokud tedy nehrajete dohody a to by jste si měli být schopní ohlídat sami...
 
.informace k ničemu-pokud tedy nehrajete dohody a to by jste si měli být schopní ohlídat sami...
Takticky je lepší držet provincii na 159/160 a zavřít těsně před celou hodinou, takhle z provincie získáš body 5krát, nikoliv jen 4krát, předtím, než ti provincii sebere někdo jiný. Někdy se v cechu napíše, že se má přestat bojovat včas ať k předčasnému zavření nedojde a holt někteří hráči bývají moc dychtiví a svým počínáním provincii zavřou. Vzhledem k tomu, že svým způsobem kazí hru celému cechu, je třeba aby nesli zodpovědnost. To ale těžko, když nikdo neví, kdo přesně to udělal.
 
V našem cechu prostě území uzavíráme a je nám jedno kdo ho uzavřel. Vidět kdo začal jako první dobývat by zas tak špatné být nemuselo.
 

MedaDawe

Turista
PRO

Dodatek bral bych lepší výpis kdo jak bojoval v daných lokací, jelikož někteří členové dělají bordel a zbytečně rozjíždějí pozemky které nejsou na pořadu útoku a není možné dohledat viníka kdo na daný pozemek zaútočil. Nebo možnost úplné blokace útoku na danou lokalitu a útok by šel jenom na dané označené pozemky, funkce je ale je to jenom znázornění, ale kdyby to mělo funkci že prostě na daný pozemek dle značky by šlo či nešlo útočit.

Detail informace daného pozemku by se zobrazil po najetí na daný pozemek kdo jak udělal a kolik toho udělal a kdo daný pozemek zabral a jako první na něj zaútočil a pouze v daném cechu.

a komentáře stylu zbytečná zátěž? v dnešní době, bych neřekl že někdo hraje na kalkulačce aby mu to zatěžovalo nějaké vyjetí dat z databáze a zobrazení v dialogovém okně při rozkliknutí detailu dané lokace :-D
 

Never1986

Nováček
Proti-zbytečná zátěž...informace k ničemu-pokud tedy nehrajete dohody a to by jste si měli být schopní ohlídat sami...
Jak si chces ohlidat to ze ti nekdo zautoci na uzemi na ktere utocit nema? Nebo kdo uzavrel lokaci kdyz ji uzavirat nemel kdyz mas v cechu 60 lidi to je totalni nesmysl co jsi napsal. Osobne by se takova vec do CB hodila kdyz uz tam je vypis zabranych lokaci tak i vypis lidi kdo utocil prvni a kdo uzavrel. + Oznacovani pozic nezabiranim a nebo zabiranim fixovat tak aby to fungovalo ne jen jako oznaceni i i kdyz tam je obrazek zamceno tak at je to zamkle a menit by to mohli dle prav lidi v cechu .

PRO