Cech proti cechu - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6769

Host
Já se bojím, že to hru vylepší asi tak jako ten super systém na přerozdělování sousedství.. nebo to úplně zničí cechy. Už teď je těžké najít aktivní hráče.. a teď když se ti aktivní budou snažit hrnout do cechů výš a výš.. Možná to pomůže cech zatraktivnit pro zájemce, ale dost o tom pochybuji. Uvidíme, ale já jsem strašný pesimista, co se novinek týká.
 

DeletedUser

Host
Highlander: Nejsi sám po tom co už jsem viděl za všechny novinky od INNO:D
 

Kayro

Znalec
No prakticky cokoliv bude lepsi nez tu stale jen oklikavat m/z a cekat na novou dobu.Ja se tesim velice a myslim ze GvG hru hodne vylepsi a uplne zmeni.
 

DeletedUser6769

Host
Já nevím, raději si budu střádat suroviny, plánky a dělat si náskok nad ostatními hráči, nebo se s nimi budu předhánět, než aby šla hra k šípku, na to mě baví až moc.

Ono to že JÁ se nudím a JÁ si to dohraju moc rychle neznamená, že se musí každý týden přidávat něco nového, aby si to nikdo jiný pořádně nevychutnal a nestíhal vůbec nic. Neříkám, že má člověk hru flákat, ale má si ji vychutnat a když už, tak si nestěžovat kvůli tomu, jak je dobrej. :)
 

DeletedUser2059

Host
Moderní doba zřejmě nebude stejnětak jako doba bronzová.
 

DeletedUser2059

Host
V současné době jsou moderní jednotky k ničemu, ale na 100% někdy v budoucnosti budou potřeba.
 

DeletedUser3139

Host
To je přece jasná logika! Hraješ aktivně? To je v pořádku, tak ti hodíme klacek pod nohy, aby sis to užil! Jenom duševně labilní si po dosažení moderní doby postaví army z této doby. Normální si postaví army z lučištníků a nedá jim šípy a prakovníků, kterým sebere kamení! To je přece jasné!!! A nebo je tu zase nedodělek z dílny tvůrců? Ale o tom pochybuji, tohle by se jim určitě nemohlo stát! :cool:
Že boje nefungují v době bronzové, to chápu. Pokud někdo začíná, tak je jasné, že se musí rozkoukat. Ale useknout modernu? Asi se koukli ke mně a zjistili, že s odhadem 300 tanky bych pro cech moc území nahrabal. :cool:
Takže nějaké cechovní války mi přestali zajímat, pojedu ještě chvíli jako do teď a pak uvidíme. Jen tak dál IŇŇáčkové, děláte to fakt dobře. Akorát to asi jen já nechápu. :cool:
To, co se pro hráče dělá je v poslední době samá perla. Jen tak namátkou, počítadlo na osm šmoulů (ještě že mi ho vyrobili, já retard bych měl fakt hoňku si obranu spočítat). To že nevím, kolik mám útočných jednotek, to je samozřejmě nepotřebný údaj. A že by mohli být rozlišeny jednotky z kasáren a nezávislé jednotky je taky úplně nesmyslný požadavek! A takhle to jde dál! Raději budeme ,,přebalancovávat" VS, no, tak bez toho bych si fakt další pokračování hry nedovedl představit. A takové hlouposti, jako je neinteligentní UI, řízené ,,náhody", které fungují tak aby si hráč náhodou moc nepolepšil a plno dalšího, to ve mně budí fakt pouze nadšení. Nebýt fajn party v našem cechu tak jsem s hrou už dávno skončil.
 

DeletedUser2298

Host
Ty jsi JiPi zbytečně velký nervák.. doba moderní byla přidána před relativně krátkým časem.. tj. jsem přesvědčen, že GvG boje pro dobu moderní budou následně časem taktéž přidány.. Ty jako velmi rozvinutý hráč máš rozhodně z VB Alcatraz dvě zádele různých jednotek.. takže můžeš hrát o dobu níž... či podle toho jak jsi si nasyslil zásoby jednotek z jiných dob ( já osobně mám na áčku TUNY jednotek všech dob vyjma doby bronzové..)... či jak je nasyslil někdo jiný z cechu a dá je v plen na cechovní "hromádku".
Nějak se mi totiž nechce věřit.. že máš POUZE a JEN jednotky z poslední doby - samozřejmě tomu tak může být ale silně o tom pochybuju... ;-)

Co se týče označení jednotek - tak to je "ouvej" už delší dobu a zavedení graf. rozlišení ( a rozumného posunu při přidání/odebrání jednotky v zásobníku) by rozhodně zvýšilo herní komfort o násobky současného stavu.. Přebalancování VB má souvislost s cech. válkami - tj. na hodnocení bych počkal až to chvíli poběží, zatím je výsledný herní stav jen víceméně spekulace. Možná to bude fiasko.. možná to bude funkční a OK..
 

Verkos Vlkan

Komentátor
myslim ze nasysleni jednotek z alcatrazu je obrovsky minus ,,cechy kteri maj akatraz mesice maj tisice ne li vic jednotek a zaberou vsechno , a jak uz tu nekdo psal tak dobit nejake uzemi zpatky bude nemozne .maximalne od nakyho slabyho klanu:)
 

DeletedUser3

Host
Doba bronzová ani moderní doba nejsou v současné době v GvG zahrnuty.
 

DeletedUser2358

Host
Pokud jsou vojska moderní doby na prd, tak celá hra ztrácí smysl... Ať se vývojáři bodnou..... teď kvůli jakýmsi válkám zruším pracně a draze vybudovanou armádu, abych ji pak zase stavěl, až bude postmoderní doba, protože se slabšími jednotkami ani nedobudu území.... Jaký to má smysl??????????
 

DeletedUser5384

Host
A to mi pověz,proč bys měl něco rušit? Nech si,co máš a dostav starší,ne? Je to jen otázka priorit,co chceš ve městě,docela obstojně se do města vejdou kasárna moderního věku i pokrokový doby:D
 

DeletedUser

Host
Nesmíš brát všechny rady vážně. Vojska ME rozhodně na prd nejsou, jen se s nimi pravděpodobně teď hned nezúčastníš CvC (někdo tomu říká vznešeně anglicky GvG). Všechny chytrosti se tu kopírují z BETA zz serveru a on je třeba klidně možný opak (i když vlastně zřejmě ne, neboť už teď má INNO servery značně přetížené). Jen aby v den D severy nabyly K.O. a CvC kaput.
 

Thesseus

Znalec
Přátelé, byl by omyl si myslet, že se se vší vervou vrhnete na nejmodernější kontinent a urvete všechnu slávu a bonusy ;)
Jeden kontinent vám toto neposkytne. Je běžnou praxí si vytapetovat pokrokové město středověkými voj. budovami a bojovat na starších kontinentech.
Nestačí se věnovat jednomu kontinentu a už vůbec ne tomu nejvyššímu, kde budou chtít být všichni vyspělí hráči.
To, že tu dočasně nebude moderní doba kvalitu válek imho neovlivní.

jak uz tu nekdo psal tak dobit nejake uzemi zpatky bude nemozne .maximalne od nakyho slabyho klanu:)
Sice nevím kdo to psal ale pochybuji, že mel pravdu. Nebo že by se z válek stala akce na pár dní a pak už jen obdivovat co jsme stihli zabrat?
Zlehčuji to ale je jasné, že přebírání území možné jistě bude.
btw: kdybych chtěl být hnidopich tak Ti povím, že slovíčkem "zpatky" si ta věta protiřečí :)
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Uz jenom tim ze bude fungovat mezicechovni spojenectvi kdy jeden cech bude moci pomahat primo utokem jinemu cechu je jasne ze pujde dobyt vsechno.Me spis zajima jak to bude uplne na zacatku v utery az nahrajou patch.Cechu je hodne a uzemi jen omezeny pocet.Znamena to ze cech ktery bude mit v utery u pocitace co nejvic lidi bude mit urcitou vyhodu v tom ze si vybere uzemi a zacne ho dobyvat dokud bude braneno jen pocitacem? Nic nekritizuji jen me ten rozjezd zajima.
 

DeletedUser3370

Host
Ať žije Youtube a FoE Beta.
Sic je autor "pouhým" nadšencem, ale jako reklamní blok před začátkem týdeníku pro FoE televizi neurazí.

[spoil]
[video=youtube;nCri5rJYvrE]https://www.youtube.com/watch?v=nCri5rJYvrE[/video]
[/spoil]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru