Cech proti cechu - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Těšíte se?
[spoil]
pozdn.jpg


Naše plánování na betě: :D
LMA1.jpg
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
mám 2 otázky :D
Jednotky cechu. Tím že vložím jednotky do obrany a nebo do obléhací armády, ztrácím nad nimi kontrolu, ale zmizí mě i ze slotů výroby a tím pádem za ně budu moci naverbovat nové? a nebo tam budou blokováni až do doby než je soupeř pobije.

Druhá bílé startovací pole. Bude vždy dostupné? a nebo až se zapní jjiž se další cech do této doby nedostane
 

DeletedUser

Host
v tom aby se prase vyznalo... Příručku jsem přečetla a stejně mi z ní houby vyplynulo...
 

DeletedUser7347

Host
No musím říct že mě návod taky moc nepomohl ba naopak mě docela zmátl .Uvidíme bud se do toho nějak dostanu nebo na celé války kašlu.
 

DeletedUser7190

Host
Reaguju na Lorda Termoplínu, když zamknul téma v Otázky - GvG boje, což je opravdu výborný nápad první den těchto bojů.
Ano, píše se tam, že za boje budou body, ale ne do PvP věží. To naprosto likviduje PvP boje v dřívějších dobách v rámci sousedství.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
. To naprosto likviduje PvP boje v dřívějších dobách v rámci sousedství.
jj souhlasím PvP turnaje jsou v podstatě zabitý nebo když někdo bude zvládat oba turnaje (PVP i GVG) tak je v podstatě neporazitelný :( Vůbec se mi nelíbí zvolený styl vložení cech. válek do hry.Prostě plesk taky máte cech. boje (půl hry je díky tomu jinak ) a nazdar :(
 

DeletedUser

Host
Ano, CV změnily výrazně celkový obraz hry i PvP, které zřejmě budou upozaděny. Už nebudou hlavními hybateli ve věžích, ale budou je spíše dotvářet, či určitým způsobem budou opěrným bodem pro hráče bez cechu. Jedinou výhodou oproti CV je možnost rabování, což se vzhledem ke kvantu surovin pro CV může hodit.

Jinak v současné době neumím vysvětlit jejich přínos.
 

DeletedUser

Host
No nevim mě ty cechovní války nepotěšily, teoreticky bych bojovat mohla ovšem jednotky mám z doby pokroku a v té si ani neškrtnu protože už je prostě všechno volné obsazené. Nechat je povraždit v naprosto nesmyslném boji o dobytí obsazéného území se mi nechce. Dát suroviny do pokladnice cechu také nemůžu prostě proto že cech nemá žádnou základnu (snad jsem to z návodu pochopila správně, v každém případě nějaké tlačítko jak se do ní dostat jsem prostě nenašla). Takže jo, pěkné, koukla jsem se na mapy a tím to pro mě tak nějak končí.
 

DeletedUser

Host
netopirku, cechovní pokladnice je svým způsobem rafinovaně schovaná. Suroviny se do ní ukládají pouze tehdy, když cech opustí nějaké území a dostane za to nějaké náhrady v podobě surovin. Ty se pak můžou opět reinvestovat.
 

DeletedUser79

Host
Zajímalo by mne, kde je ta cechovní pokladnice. Myslím si, že jsem otevírání slotů platila ze svých zásob. Což, to by mi nevadilo, ale kde tu pokladnici najdu, aby do ní mohli přispívat všichni? Podle mne zatím není a ten volný slot vedle pošty bude na ni?
PS: Tak teď čtu tu odpověď výše, takže to je pěkná blbost. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Měl bych otázku. Dá se nějak přesunout velitelství vícekrát než jednou za den? Totiž dneska jsem byl svědkem toho, že jistý cech se prakticky přesunul o větší počet políček směrem od ostatních a naprosto evidentně pokaždé přesunul velitelství do nově dobyté oblasti...
 

DeletedUser

Host
Pokladnice - tak to mě nadchlo, takže ani přispět zbožím nemůžu. No nic holt tahle novinka není pro mě.
 

DeletedUser

Host
Tak jak je možné, že se daný cech na Arvahallu přesunul v průmyslové době na jih? Sám jsem viděl, jak vždycky dobyli území, přesunuli tam velitelství, prakticky dali svobodu původní oblasti, zaútočili na další, přesunuli tam velitelství atd...
 

DeletedUser

Host
Nahlaš to na herní podporu + o jaký cech se jedná a já to následně prověřím zda je či není to možné. Ale nemělo by.
 

DeletedUser

Host
no stačí se podívat na mapu a každý se může ptát sám, jak se tam ten cech dostal...
 

DeletedUser3784

Host
Suuper - další poolotovar v podání INNO na světě...
v rozhodujícím okamžiku se to kousne... když na to pánové v NDR nestačí, ať se na to laskavě 1.2.3 jako šišlavej Lojza !!!
 

DeletedUser

Host
dubakdub, prosím lépe popiš problém, kdy, jak, co? Mi osobně to zatím ještě ani jednou nespadlo :)

Matesi, můžeš napadat území, ale jen ta která sousedí s velitelstvím.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru