Cechovní úkoly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14582

Host
Ale tohle není týmová hra. To je hra pro jednotlivce kde je jeho bytí/nebytí v cechu (týmu) dobrovolný.

Proto i budovy které pomáhají jednou vlastností cechu mají druhou vlastnost kterou využije hráč sám. Až na observatoř ale to je VB mimo doby.

Za mě prostě promiň. Je to zbytečná budova. To už by bylo lepší aby byla nějaká VB která zvyšuje produkci zlata protože ta je jen jedna na rozdíl od kladívek. Ale to je opět na jinou debatu.
 

Svatej

Legenda
Týmový úkol jako prvek hry tu je. Jsou dokonce dva a velice komplexního charakteru. Ten první se jmenuje Cechovní války (CvC), ta druhá cechovní expedice. ;)
Oboje jsou zaměřeny primárně jak na zisk cechu, tak jednotlivce.

Jenže jak napsal danken havran, tohle není týmová hra. :D FoE bylo vždy zaměřeno na jednotlivce. Cech, potažmo nějaká existence v širší komunitě jiného druhu je jen jakási okrajová záležitost umožňující jednotlivci rychlejší vývoj, která ale nikdy nebyla budována jako primus této hry. ;)
 

DeletedUser3139

Host
Ach jo! Hraješ chvíli a snažíš se hru předělat k obrazu svému. Hru , tedy fórum ani nedokážeš ovládat, stále se tu snažíš prosazovat svoje názory přesto, že se ti snaží zkušení hráči vysvětlit, že tvůj nápad fakt nestojí za nic, ale ty se prostě nedáš! Takže je to marný, je to marný, je to marný!
Takže ještě jednou, snaž se hrát hru jak je nastavena, než zase vymyslíš něco super, co by se ti hodilo, tak zkus nejdřív popřemýšlet, zda by se to hodilo i ostatním hráčům na různých lvl hry, pak se zeptej u tebe v cechu, jak by se jim tvůj nápad líbil a pak to teprve dej sem. Ale znovu opakuji, tenhle nápad ve všech zatím uvedených variantách je nesmysl a pokud ho zase přepracuješ, bude to i pak bude nesmysl. Tak už konečně pochop, že to prostě neprosadíš.
Jedinou možnost máš, že si naprogramuješ svojí vlastní hru a tam si můžeš dát co chceš. A dej mi vědět, jak se hra jmenuje, abych jí náhodou nezačal hrát. Předem děkuji.
 

Svatej

Legenda
Jenže tohle není hra typu civilization. :D
V civilizaci neřešíš rozmístění staveb, systém bojů je mnohem méně propracovaný. Civilizace je tahová strategie, civilizace má nějaký herní konec.... mám pokračovat? ;)
V tom je totiž ten vtip. ;) FoE je něco jako hybrid. Stavíš a řešíš místo jako předtím například v roller coaster tycoon, systém výzkumu se podobá zmíněné civilizaci, jen je mnohonásobně delší a složitější. CvC zas připomíná travian nebo divoké kmeny...
Předtím tu žádná hra tohohle typu nebyla, po ní už jo. Například goodgame empire je slušná kopie (stojí za velké H!). ;)
 

JOSEF 70

Psavec
Jenže tohle není hra typu civilization. :D
V civilizaci neřešíš rozmístění staveb, systém bojů je mnohem méně propracovaný. Civilizace je tahová strategie, civilizace má nějaký herní konec.... mám pokračovat? ;)
V tom je totiž ten vtip. ;) FoE je něco jako hybrid. Stavíš a řešíš místo jako předtím například v roller coaster tycoon, systém výzkumu se podobá zmíněné civilizaci, jen je mnohonásobně delší a složitější. CvC zas připomíná travian nebo divoké kmeny...
Předtím tu žádná hra tohohle typu nebyla, po ní už jo. Například goodgame empire je slušná kopie (stojí za velké H!). ;)

Týmový úkol jako prvek hry tu je. Jsou dokonce dva a velice komplexního charakteru. Ten první se jmenuje Cechovní války (CvC), ta druhá cechovní expedice. ;)
Oboje jsou zaměřeny primárně jak na zisk cechu, tak jednotlivce.

Jenže jak napsal danken havran, tohle není týmová hra. :D FoE bylo vždy zaměřeno na jednotlivce. Cech, potažmo nějaká existence v širší komunitě jiného druhu je jen jakási okrajová záležitost umožňující jednotlivci rychlejší vývoj, která ale nikdy nebyla budována jako primus této hry. ;)

Proč nenapíšete rovnou že když může být v talíři polévky špetka soli proč by jí tam nemohla být i lžíce ??? To je asi tak vše. Až na drobnost popsanou v úvodu smazaného návrhu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Jojo, teď jsi nám to nandal! :D Tím že smažeš všechny svoje příspěvky a úplně změníš téma najednou nebudeš vypadat, jako že o hře nic nevíš! :D
Boha jeho... to je opravdu chování na úrovni....:rolleyes: pštrosa.

A nauč se už citovat!

Vzhledem k dementování návrhu navrhovatelem navrhuju demontovat vlákno zavřením...:rolleyes:;)
 

JOSEF 70

Psavec
Jojo, teď jsi nám to nandal! :D Tím že smažeš všechny svoje příspěvky a úplně změníš téma najednou nebudeš vypadat, jako že o hře nic nevíš! :D
Boha jeho... to je opravdu chování na úrovni....:rolleyes: pštrosa.

A nauč se už citovat!

Vzhledem k dementování návrhu navrhovatelem navrhuju demontovat vlákno zavřením...:rolleyes:;)

To smazání není snahou o to aby návrh zmizel jeho obsah popisujete v nesouhlasných odpovědích a je mě jasné že ty vymazány nebudou. Smazání je projevem toho že na návrzích netrvám. Téma měním proto že v dopisování se ukázala jako důvod nesouhlasu pro mě zajímavá skutečnost. Ale jestli se vám nelíbí že stojím vytrvale za svým ale umím přiznat chybu a udělat si ze sebe legraci mohu cechovní úkoly znovu přepracovat. :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Proboha kolik ti je? 10 let? Chováš se tak. Původně jsme se chtěl takovéhoto útoku na tebe zdržet, ale bohužel se stále více tak projevuješ...

Asi poprosím moderátory, aby tvé smazané příspěvky obnovili. Nebo smazali vlákno.

Jelikož jediné co má za následek tvé počínání je zmatek. Vůbec ničeho nedosáhneš. Návrh jsi změnil snad 5x takže z toho je nyní naprosto jiný návrh a na to se musí zakládat již nové vlákno jenže to ty stále nechápeš. Neumíš psát, neumíš argumentovat, nemáš zkušenosti z hrou a máš příšerně naivní pohled na hru a na život. Nevíš jak se hra vyvíjí a jak se vyvíjela v minulosti.
Z hry znáš tak jednu desetinu. Možná ani to ne.

Chrlíš tady jeden nápad za druhým bez toho, aby jsi se nad ním řádně zamyslel. To prostě nejde...
 

JOSEF 70

Psavec
Ale já přece jsem napsal že na cechovních VB ani cechovních úkolech už netrvám . A ta trocha legrace? Každý se občas zasměje:) Krčma je pak podle mě příliš malá drobnost na nové vlákno.
 

DeletedUser14582

Host
Proboha začni myslet. Tím že jsi to pomazal ztratila tahle diskuze smysl a pokud se najde někdo kdo to po čase bude číst nebude chápat o co jde... A nepobaví se protože tohle už je fakt pro smích. Pokud tě to urazilo promiň. Hraj tak rok, dělej si poznámky, přemýšlej a pak sem dej nějaký rozumný návrh a probohy neměň ho rychleji než semafor barvy. pak z toho je jen zmatek (slušně řečeno). A pokud se ti nelíbí hra tak ji prostě nehraj nebo si naprogramuj vlastní. Víc se k tomu už vyjadřovat nebudu.

A prosím adminy: Jak je navrhováno výše: Zamkněte to nebo zrušte. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru