Cechovní pokladnice - suroviny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1357

Host
Rád hraji onlinové hry, tato hra mě mě zaujala a již jsem do ní dal jistou nemalou sumu peněz :).
Mám jednu prosbu.
V cechovních válkách je pokladnice kam mohou členové cechu dát své suroviny.
Prosím pokud to půjde zkuste udělat to, aby třeba jen vůdce cechu viděl kdo dal do pokladnice suroviny. Aby se to dalo kontrolovat. Hraji různé on line hry již delší dobu a ze zkušenosti vím, že spousta hráčů to odradí. Proč? Protože nikdo nemá kontrolu nad tím kdo tam dává suroviny a kdo ne. Sami určitě víte jak to je každý říká, že dává, ale ... Ty co jsou poctivý a dávají co je třeba budou po nějaké době z toho otrávený. A věřte mi, že budou.
ZAMYSLETE SE VŠICHNI NAD TÍM.
Pokud se to nezmění obávám se, že hráči co dávají do hry peníze, ODEJDOU.
Luděk
 

DeletedUser9061

Host
Proč by odcházeli ?
Jelikož jim vadí, že neví, kdo v cechu vkládá suroviny do pokladnice ?
To je ale přeci dobrovolné. Nemůžete cechovníky přeci nutit ...
 

DeletedUser1357

Host
No. Pkud má cech nějaké ambice a chce to někam dotáhnout tak musí přispívat a to všichni, neříkám, že musí dávat vše, to už je na domluvě, Pokud ten cech nechce nic dosáhnout tak nemusí dávat NIKDO NIC.
 

DeletedUser10961

Host
mohl by byt z pokladnice vyditelny vypis aby cech mohl zavest třeba něco jako daně do cechovni pokladny aby měl suroviny na války
 

DeletedUser2059

Host
Tyto nápady tu někde někdo říkal a musím říct, že je to opodstatněný nápad. NEnutit hráče dávat do pokladny suroviny není přijatelné pro MEGA cechy. Sám jsem velitelem zatím 2. nejlepšího cechu v celé teto hře a právě proto říkám, že tento nápad má dobrou podstatu ...
 

Henzisek

Znalec
Thomas, souhlasím s tebou. Tvoje odpověď je hodna moderátora a týmu úspěšné hry FoE. Na-rozdíl od lawnota.

Pokud dáme pravidlo že cechovníci musí dávat suroviny do cechu, aby mohli čerpat výhody, které jim cech díky cechovním válkám poskytuje je snad v pořádku ne?

A proč by odcházeli? Protože nebudou chtít táhnout klan sami. Více statistik by hře jen prospělo.
 

DeletedUser10961

Host
zaleži natom že do tedka když nebyly cechovni valky tak se každy cech honil za body a v tom se dělal žebřiček le když vezneš že cech se rozhodne pro boj tak by měl mit možnost kontroly svich členu kolik přispivaji do pokladny
 

DeletedUser10962

Host
Také bych brala aby byl vidět nějaký log toho co kdo dal do pokladnice a to i ohledně toho kdo kam utočil. Tento log by by pomohl i kdyby ho vidělo třeba jen vedení cechu aby měli přehled kdo co dal kde utočil kam dal kdo podporu.....
 

trojan1673

Veterán
Taky by bylo dobré vědět kdo udělil svobodu sektoru.
Kdo dává do pokladny bych taky na 100% chtěla vědět:)
 

DeletedUser3370

Host
Mno,kdyz uz bych mel kvuli buzeraci ostatnich hracu videt,kdo do pokladny neprispiva,protoze potrebuje surky na vyzkum,tak bych pak chtel videt,kdo surky z pokladnice vyplacal na nesmyslne oblehacky. To je pro mne mnohem dulezitejsi.
 

Kayro

Znalec
Myslis tim ze jsi jako v cechu kde si dava oblehacky kdo chce kdy chce a kam chce?Pokud jsi v takovem cechu tak tam uz ani svecena voda nepomuze natoz nejaka transparentnost.
 

DeletedUser3370

Host
To nerikam ze jsem, ale ani (nastesti) nejsem v cechu ktery hlida kdo, co, kdy, kolik a kdyz ne,tak dusledky. A to nejsme maly ani bezvyznamny cech. Uz z jednoho jsem byl odejit kdyz jsem si odmitl dat do sveho profilu jako tupe stado,zda chci byt motivovan nebo zuslechtovan...brrr...

Ja jsem pro svobodu hrani a to,abych sledoval kdo kam prispel mi prije stejny jako sledovat,kdo to kam pouzil.
 

DeletedUser2059

Host
Také to co říká Meri je pravda. Problém cechovních válek je ten, že hráči musí často volit mezi svým městem a městem pro cech nebo výzkumem a pokladnicí. Osobně preferuji pokladnici, nicméně nadále postupuji ve výzkumu, byť pomaleji. Ti hráči, kteří jsou na konci výzkum mají tudíž jistou výhodu ;)
Co se týká sledování hráčů. Kdyby tvůrci tuto část hry chtěli rozvíjet už by tu byla. To jestli každý člen cechu motivuje své spolucechovníky pravidelně pro například. V této části hry je zde stále hodně velká svoboda hráčů a to i těch co jsou v cechu...
Je tedy na každém z nás jak se zachová. Je to hra a potřebuje mít své variace, kombinace ;)
 

Kayro

Znalec
Uz z jednoho jsem byl odejit kdyz jsem si odmitl dat do sveho profilu jako tupe stado,zda chci byt motivovan nebo zuslechtovan...brrr...

Dobrovolne si se pridal do cechu ktery to ma ve stanovach,priste nelez do cechu jehoz pravidla se ti nelibi.Ale abych te uklidnil nebyl jsi vyloucen jen kvuli tomu ale hlavne pro styl tve komunikace a la " ja vam ted reknu jak se to hraje " :) Omlouvam se za spam.
 

DeletedUser3370

Host
Kayro, tohle nebylo o tobě. U vás jsem byl jeden jediný den .Říkám co jsem zažil a viděl, at all....

Nejdřív chtěli hráči vidět, kdo je motivuje. Potom chtěli mít přehled o cechovním obchodě. Teď chtějí mít přehled o cechovní pokladnici (jistý log je přímo v cechovních válkách, myslím pod první ikonou zleva).

Můžeme si tedy říct, že upřednostníme jeden návrh: (aktuální) - log cechovní pokladnice a upřednostníme ho nad zbylými (např. viz výše), nebo budeme zase chtít všechno hned a hlásit se, pokud to hned nebude.

Budeme mít např. zvýraznění nezávislých jednotek, kolik hlasů zde pro to zaznělo. A stalo se. Proto doufám, že i zarytí odpůrci názoru (nic pro nás neudělají), skončí se svoji rétorikou.

Jinak cechovní pokladnice OK, ale ne tím stylem, aby na tom dopláceli obyčejní hráči.
 

DeletedUser2298

Host
Nějak nerozumím.. jak "by na to měli doplatit" ti "obyčejní hráči" ( asi odnož Paroubkových obyčjných lidí :)) ) - údaje o pohybu ( vkladu) do cechovní pokladnice má na funkci rostlináře ( i hráče) nulový vliv - tento údaj by sloužil pouze k tomu, že vedení vidí, že Karel tam obden sype po 50ks surovin x 8 různých výroben.. a Oldřich tam od doby cechovních válek dal krásnou čistou nulu.. A následně, pokud Oldřich nepatří mezi tvrdé bojovníky, co za ty suroviny cechu dobývají ve dne v noci území.. tak následně je Oldřich pravděpodobně adeptem na rozloučení ( a vyloučení). Záleží na tom jak velká "svoboda" ( čti anarchie) v daném cechu panuje a jak mají nastavena svá interní pravidla.. :)
 

DeletedUser

Host
Zajímavá diskuze. Forge of Empires jsem hrával naposledy v září minulého roku, při mém odchodu. A teď tu máte cechovní války a dokonce i cechovní pokladnici. To jsou věci panečku :) Mám od té doby velké nedostatky a dívám se, jak vývojáři tohle celé dali dohromady. Nemohl jsem si nevšimnout mého parťáka z dob supportu. Tímto tě zdravím Judasi. Jsem rád, že jsem tě takto po tak dlouhé době mohl vidět.
 

DeletedUser3370

Host
Valkýra ... máš u mě zelený puntík panáčku !! Počkej až nad Tebe pošlu Dextera :)
 

DeletedUser9061

Host
Kayro:
[SPOIL]
Dobrovolne si se pridal do cechu ktery to ma ve stanovach,priste nelez do cechu jehoz pravidla se ti nelibi.Ale abych te uklidnil nebyl jsi vyloucen jen kvuli tomu ale hlavne pro styl tve komunikace a la " ja vam ted reknu jak se to hraje " :) Omlouvam se za spam.
Osobní spory prosím řeš mimo téma[/SPOIL]Valkýra:
[SPOIL]
Zajímavá diskuze. Forge of Empires jsem hrával naposledy v září minulého roku, při mém odchodu. A teď tu máte cechovní války a dokonce i cechovní pokladnici. To jsou věci panečku :) Mám od té doby velké nedostatky a dívám se, jak vývojáři tohle celé dali dohromady. Nemohl jsem si nevšimnout mého parťáka z dob supportu. Tímto tě zdravím Judasi. Jsem rád, že jsem tě takto po tak dlouhé době mohl vidět.
Drž se prosím tématu[/SPOIL]MarihOOd:
[SPOIL]Drž se prosím tématu[/SPOIL]Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
100% souhlas. Bylo by ku prospěchu cechu vidět kdo na něj pače a kdo se pro kolektiv snaží.
Přesně jak píše Judas - se "svobodou" to neudělá nic. Pokud bude cech tzv. "svobodnější" nebude to na něj mít vliv pač se přece těmito výkazy řídit nemusí. Též tedy nechápu tento argument.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru