Chrám relikvií

Ahoj,
Trochu mě "trápí" výhodnost Chrámu relikvií při současném boomu eventových budov. Zabírá hodně místa a odměny pomalu přestávají dávat smysl.

Současný stav: Chrám relikvií dává mnohdy nepotřebné budovy - Tvář starověku, Brána boha slunce, Terasovitá farma.

Nápad: Změnit odměny - nemám na mysli budovy (těch je více než dost), ale např. Sadu hromadné pomoci (která v současné době mnoha malých budov je velmi potřebná, protože ani s plným počtem přátel není možné namotivovat všechny budovy), případně přidat více zboží i z předchozích dob, může být i dar zboží do pokladny cechu (nevím, jak jinde, ale u nás věčně diskutované téma s jeho nedostatkem). Zkrátka udělat odměny užitečnější, aby mělo smysl chrám mít. Odměna 200 bodů je fajn, jednotky a zboží také, ale o zbytku se dá diskutovat. Snažila jsem se na Wiki najít, co všechno lze z relikvií dostat a nepodařilo se. Jinak bych téma rozvinula ještě více.

Zkoušela jsem nápad hledat zde na fóru: ano a nenašla jsem.

Za případné názory a připomínky budu vděčná. Děkuji.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Změny a balanc velkolepých budov jsou na seznamu nápadů co nenavrhovat, nicméně o obecných úpravách některých nevýrazných velkolepkách je delší dobu poptávka a pravidelně se předává, jakékoli případné změny už jsou na vývojářích. Pár změn se ale už brzy dočkáme, konkrétně Observatoř se zrušením CvC dostane modré bonusy pro armádu místo podpory obrany sektorů. A odměny z relikvií se dají najít na stránce o Cechovní expedici. :)
 

barabazostravy

Komentátor
Ahoj,
Trochu mě "trápí" výhodnost Chrámu relikvií při současném boomu eventových budov. Zabírá hodně místa a odměny pomalu přestávají dávat smysl.

Současný stav: Chrám relikvií dává mnohdy nepotřebné budovy - Tvář starověku, Brána boha slunce, Terasovitá farma.

Nápad: Změnit odměny - nemám na mysli budovy (těch je více než dost), ale např. Sadu hromadné pomoci (která v současné době mnoha malých budov je velmi potřebná, protože ani s plným počtem přátel není možné namotivovat všechny budovy), případně přidat více zboží i z předchozích dob, může být i dar zboží do pokladny cechu (nevím, jak jinde, ale u nás věčně diskutované téma s jeho nedostatkem). Zkrátka udělat odměny užitečnější, aby mělo smysl chrám mít. Odměna 200 bodů je fajn, jednotky a zboží také, ale o zbytku se dá diskutovat. Snažila jsem se na Wiki najít, co všechno lze z relikvií dostat a nepodařilo se. Jinak bych téma rozvinula ještě více.

Zkoušela jsem nápad hledat zde na fóru: ano a nenašla jsem.

Za případné názory a připomínky budu vděčná. Děkuji.
Jak už jsem zde v jiném vlákně psal. Některé VB jsou naprostý balast a nejlíp je je nestavět. Několik VB jsem po postavení smazal neboť nejdou uložit do inventáře. Naposled to byl právě chrám relikvii. Ještě minimálně dvě z toho mála VB které mám ve městě smažu. Nechápu proč ty šmejďacké budovy někdo může nazvat "velkolepé budovy" Velké je to jako kráva a užitečné to je jako vrabec :-D
 
proste zbourat no..v dnesnim svete FOE..uz nektere VB nemaji co delat ve meste

Dealsky hrad
Chram relikvii
Mys raketovy
snad uz i ta Diova socha atd. atd.

dava to jen jeden bonus a zadna pridana hodnota navic...dnes uz to da skoro stejne nejaka event bouda, mozna mene,ale k domu FB, surky a dalsi veci
 
Ja dřiv boural neužitečné VB a teď je znova stavím. Protože si myslim že je čeká slušný boost. Soudím podle nové myšlenky na ty kulturní osady taky už ty budovy byli slabe a rozhodli se udělat pořadný boost. Takže je jen otazkou času než udělaji to samé u VB.
A 2 věc nejde jen o efektivitu ale pokud se člověku libi tak proč by je neměl.
 

Kayro

Znalec
proste zbourat no..v dnesnim svete FOE..uz nektere VB nemaji co delat ve meste

Dealsky hrad
Chram relikvii
Mys raketovy
snad uz i ta Diova socha atd. atd.

dava to jen jeden bonus a zadna pridana hodnota navic...dnes uz to da skoro stejne nejaka event bouda, mozna mene,ale k domu FB, surky a dalsi veci
Tak treba Diovka co se utocneho a obraneho bonusu tyce je v ratingu efektivity budov v Helperu s prehledem na prvnim miste diky sve velikosti.Chram relikvii je dneska jasna volba pro farmare diky tomu ze uz se da ziskat jen ta fontana v expedici.

Nechápu proč ty šmejďacké budovy někdo může nazvat "velkolepé budovy" Velké je to jako kráva a užitečné to je jako vrabec :-D
Kdysi to velkolepe budovy byly, to ze ztratily na hodnote neni zas tak uplne jejich chyba.
 
Tak osady a boost je dle me uplne neco jineho nez VB, tech je velka skala a jsou k dane dobe.
Osady uz nikdo nehral ani novacci, mozna tak VIkingy ci Japonce jeste. Tak chteji lidi nalakat na hrani jak novou osadou, tak upravenyma hodnotama
starych budov.
Tusim, ze na bete nekde zaznelo, ze boost VB prozatim ne.

Spise budou upravovat ci vydavat nove edice budov..jako Kolos a NEO Kolos, Namesti vitezu..NEO Namesti atd. A opet je vydavaji v novince at nalakaji hrace na ne a hrani jejich novinky KI.
 
Nahoru