Chyba při generování soupeřů v CB

joujou111

Nováček
My už jsme se i setkali s tím, že nás slabší cechy prosily, at jim vezmem hexy a držíme co nejdýl, protože oni nechcou skončit na 4. místě, že něco omylem zabrali. Tím, že se předem ví, jaký je systém a že jsou v nevýhodě cechy, které mají 1000 LB a naopak ty, kteří o něco méně tak následně kolo s relativně slabšími soupeři i v diamantu, tak je to naopak boj o to, skončít v mínusových polích. Ale holt Inno netrápí, že to tímto opravdu zabíjí...
 

Svatej

Legenda
Skutečně nerozumím těm náladám, že lžeme a naše hráče podvádíme... Jaká je za tím logika?
Tak ono, jsou tu precedenty z minulosti že. Hlavně teda na straně vývojového týmu, ale vzpomínám si třeba na jednu banovací kauzu na Áčku, kdy do hnědého šlápnul support. :rolleyes: Jelikož je vztah hráči-support založen jen na důvěře a tato byla v minulosti porušena, tak nemůžeš čekat úplně nejlepší reakce. Můj názor.
 

Roginel

Komentátor
My už jsme se i setkali s tím, že nás slabší cechy prosily, at jim vezmem hexy a držíme co nejdýl, protože oni nechcou skončit na 4. místě, že něco omylem zabrali. Tím, že se předem ví, jaký je systém a že jsou v nevýhodě cechy, které mají 1000 LB a naopak ty, kteří o něco méně tak následně kolo s relativně slabšími soupeři i v diamantu, tak je to naopak boj o to, skončít v mínusových polích. Ale holt Inno netrápí, že to tímto opravdu zabíjí...

jinak jsem se už setkal, se situací, kdy jsme jeli a měli 950 ligových bodů a při 3 mapách nás to dohodilo do první mapy spolu s dalšími 1000lb cechy s další 950, .. což mi teď nesedi k tomuto přezentovanému systému, .. ale tabulka, co jsem vytvořil sedí k současnému stavu, takže v podstatě jen potvrzuji
 

Auri

Turista
Pokud není dostatek cechů do poslední skupiny s 1000 ligových bodů, doplní se cechy s nižším počtem bodů a zase podle ID sestupně
 
Na jednu stranu se nedivím že vývojáři nic řešit nechtějí. Možná si uvědomují, jakou obrovskou chybu udělaly přidáním CB do hry. A proto se nám to snaží znepříjemnit jak to jen jde-)))) Jmenuje se to sice cechovní bitvy ale v drtivé většině případů to s bitvou nemá nic společné. Dohodnou se nejsilnější cechy na točení a je to.... Mělo by se to spíš jmenovat cechovní dohody, kde nejaktivnější hráči s cechu, jsou schopni získat na točkách tisíce FB atd..... Nebo jsou to bitvy pravě proto, že se pár cechu snaží ukořistit aspoň nějaké pole???
 

d arvit

Odborník
ale za to nemůžou vývojáři ale hráči.
nápad je to pěkný a i by mohl teoreticky fungovat - ale lidi jsou prostě líní a chamtiví a když je šance tak si pomůžou k zisku s co nejmenší námahou..
pokud se ti současný systém nelíbí máš 2 možnosti

1, přidej se do cechu který ty pole točí a toč s nimi
2, navrhni systém kde nepůjde udělat dohoda a získej dostatečnou podporu pro jeho protlačení výš.

brblat, nadávat a kritizovat umí každý
 
ale za to nemůžou vývojáři ale hráči.
nápad je to pěkný a i by mohl teoreticky fungovat - ale lidi jsou prostě líní a chamtiví a když je šance tak si pomůžou k zisku s co nejmenší námahou..
pokud se ti současný systém nelíbí máš 2 možnosti

1, přidej se do cechu který ty pole točí a toč s nimi
2, navrhni systém kde nepůjde udělat dohoda a získej dostatečnou podporu pro jeho protlačení výš.

brblat, nadávat a kritizovat umí každý

tak buď jsem to špatně napsal nebo jsi mně nepochopil. Já jsem v TOP cechu a pole točíme, jediné na co bych mohl brblat tak je to že si málo hlídám časy točení a už se mi tak často nechce bojovat-)))) Já to beru obecně, i s pohledu slabších cechů kteří prostě šanci nemají-((( Jsem v kontaktu s lidma s jiných cechů a ty tento problém prostě trápí, dřív se točilo aspoň každou druhou, ale teď mají převážně stejné TOP cechy, kteří mají spojenectví a ty je k ničemu nepustí-(
 

d arvit

Odborník
jj tak to jsem to špatně pochopil - ale stále platí - zkus vymyslet systém který by si hráči nepřizpůsobili a zároveň aby měli důvod tam dobrovolně chodit, pokud se ti to povede tak budu všemi 10 pro.
ale zastávám názor že jak se někde o něco hraje opakovaně a jsou tam 3 a více stran tak se vždy někdo s někym domluví na nějakém druhu spolupráce..
 
jj tak to jsem to špatně pochopil - ale stále platí - zkus vymyslet systém který by si hráči nepřizpůsobili a zároveň aby měli důvod tam dobrovolně chodit, pokud se ti to povede tak budu všemi 10 pro.
ale zastávám názor že jak se někde o něco hraje opakovaně a jsou tam 3 a více stran tak se vždy někdo s někym domluví na nějakém druhu spolupráce..
Tak to mne ani nenapadlo nad tím přemýšlet-)))) A není to celkem jednoduché? Smazat OT??(a mozná i pasti nebo co to tam je) Pak by teoreticky mapu ovládal cech s největším a nejaktivnějším počtem hráčů? Bude to zase nefér vudci slabsim cechum, ale v CVC nedostaneš nic, ale tady aspoň něco....
S tím že se vždy někdo s někým domluví, ulpně nesouhlasím. zažil jsem vyloženě to co by to mělo být a to byla válka dvou TOP cechů.....
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Co já vím tak aktualizace jsou vždy (až na vyjímky) ve středu. A oznámeno to bývá vždy 2 dny dopředu takže ještě je čas...
 

Henzisek

Znalec
Ne EN:
The update to 1.206 will take place on Monday, June 7th.

The Guild Battlegrounds' matchmaking should no longer be sorted by Guild IDs, from now on the matchmaking should be random by leagues.
 
Nahoru