Chyba při použití diamantů (přesah 32bit integeru)

Narazil jsem na chybu při použiti diamantů.

Po použití předmětu dokonči všechny specialní vyroby a nasledném použití tlačitka výběr celého města za 5 diamantů dojde k interní chybě. Odzkoušeno v mobilní aplikaci i na pc prohlížeči v obou připadech se dal po použití teto sady udělat vyběr jen ručně.(zrychlený pomocí 5 diamantů vedl k interní chybě)Screenshot_20230709_170624_Forge of Empires.jpg
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nemáš aktivní větší počet navýšení výroby mincí při sběru? Je nahlášená chyba, kdy při větším bonusu (10.000% a více) může dojít k interní chybě, pravděpodobně v důsledku hodnoty produkce překračující 32-bitový integer, v takovém případě může stačit část sebrat ručně a zbytek hromadně. Jinak se mi nepodařilo problém zreprodukovat.
 
Nemáš aktivní větší počet navýšení výroby mincí při sběru? Je nahlášená chyba, kdy při větším bonusu (10.000% a více) může dojít k interní chybě, pravděpodobně v důsledku hodnoty produkce překračující 32-bitový integer, v takovém případě může stačit část sebrat ručně a zbytek hromadně. Jinak se mi nepodařilo problém zreprodukovat.
Zeptam se ještě dodatečně da se tohle nějak řešit ze strany vyvojářů.
Npř double int. (Protože až vydají opět novou eru dejme tomu za rok + - tak to bude ješte vice % než tento rok, když vezmu v potaz že přidali nove budovy které přimo vyrábi lektvary na 100% mince a za ten rok jich bude hodně.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Toto je jednoznačně chyba kterou adresují (jedná se skutečně o int limit 2,147,483,647 nebo více při hromadném sběru), už jsem postřehl i diskuzi o potenciální nápravě, ale zatím je to beze změny. Jelikož se to nestává často, tak to pravděpodobně není vysoko na seznamu priorit, ale do další éry to snad napraví. :)
 
Nahoru